Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

prezent dla nastolatka

Polecane posty

Gość gość

Witam mam problem, muszę kupić prezent dla mojego 16-letniego bratanka na urodziny, i nie mam pojęcia co to ma być. Słyszałam od córki mojej przyjaciółki, że jest taka firma nazywa sie Aloha from deer, robią ubrania za którymi nastolatki szaleją. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia? Ubrania są stosunkowo drogie, a nie chce żeby to był prezent nietrafiony. Będę wdzięczna za pomoc http://alohafromdeer.com/gory/bluzy/bluzy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie orientujesz się czy Aloha ma sklep taki zwykły też? czy tylko internetowy? Jestem z Gdańska. Wzory na bluzach są nieziemskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup mu skórzane spodnie - zrobi furore na imprezach teraz nastolatki robia sie na tych bieberach czy jak im tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skórzane spodnie to całkiem nie jego styl :/ więc chyba bluza byłaby lepsza on tak chodzi wiecie w czapeczkach właśnie, adidasy itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudiasd
No to może właśnie jakaś fajna czapeczka? Mój brat (17 lat) dostał ode mnie ostatnio t- shrit i do tego upolowałam w biedronce Ptasie Mleczko w białej czekoladzie, to bajka dla podniebienia. Szkoda, że nie można ich już nigdzie dostać. Gdzieś czytałam, że może od września znów się pojawią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania moś
Na Super Prezenty masz choćby kurs tenisa - jakoś nie wydaje mi się, żeby jakikolwiek prezent w tej roli się lepiej sprawdził. Starajcie się dawać dzieciom coś, co odciągnie je od komputera i siedzenia w domu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla nastolatka to pewnie jakiś gadżet albo jak nie chcemy żeby był za bardzo w wirtulanym świecie to coś sportowego? Wejdź sobie na allinside.pl. Mają tam kupę rzeczy w dobrych rzeczach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hartek
Kwestia szukania, sami zobaczcie - https://www.ematador.pl/pl/c/Banana-Pi/217 Oczywiście to nie jest rozwiązanie dla każdego, ale generalnie jeśli chłopak jest ambitny, to będzie zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ryzykowałabym z kupowaniem ubrań, chyba że rodzina dziecka wskazała by mi konkretną rzecz, o której nastolatek marzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ryzykowałabym z kupowaniem ubrań, chyba że rodzina dziecka wskazała by mi konkretną rzecz, o której nastolatek marzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×