Odpowiedz na ten temat

prezent dla nastolatki

• ca-Sting 2011.11.24 [13:25]
    hej, co mozna kupic na prezent rozkrapryszonej nastolatce? boszsz... kompletnie nie mam pomyslu... nie chce sie decydowac na odziez, obuwie... ani zadne gry i inne d**erele.. a moze jakies dodatki? wiadomo ze nawet mala kobietka nigdy nie ma ich za wiele?
    ale nie wiem jakie? kosmetyczka? lusterko? portfel? pomozcie prosze!

"staraj się pokazać to, czego bez Ciebie nikt by nie zobaczył..." Robert Bresson
  • izka walizka 2011.11.24 [13:43]
    hmmm.. a moze etui na telefon czy czego tam uzywa?
    albo jakis taki komplecik portfel, etui i cos tam jeszcze?
  • ca-Sting 2011.11.24 [20:53]
    omatko! chcesz zeby mnie rodzina wysmiala?? straszne... ona ma 15 lat a nie 11!!

cos bardziej mlodziezowego moze?

"staraj się pokazać to, czego bez Ciebie nikt by nie zobaczył..." Robert Bresson
  • Jak nie odzież to nie wiem po 2011.11.24 [23:51]
    co zamiescilas pytanie w tym dziale.

Moze jakąś książkę? Niekoniecznie powieść - może jakiś album o ulubionym zespole albo o czymś czym się interesuje.
    Albo jakaś płyta?
    Bilet na koncert?

• nji 2011.11.25 [01:19]
    Książka jest najlepszym rozwiązaniem. Niezobowiązującym. Jak będzie miała ochotę przeczyta, jak nie- jej strata. Polecam Paranormal Romance "Córka żywiołu" Fallon. Nastolatki szaleją za tą historią- jest szkoła, przystojny chłopak i magia. To lepsze niż "Zmierzch", a równie wciągające. Polecam i powodzenia usmiech.gif

"D'amor sull ali rosee, vanne sospiri dolente..."
  • agnieszka88888 2011.11.25 [08:46]
    A może taki aparat? Świetnie wygląda i daje dużo frajdy, w sam raz dla nastolatki. Myślę, że ucieszyłaby się z takiego gadżetu oczko.gif

http://vintageshop.pl/index.php?page=produkt_ info&produkt_id=26425

Fajne są też te pokrowce:
    http://vintageshop.pl/index.php?page=produkt_ info&produkt_id=26605
    Pozdrawiamoczko.gif
  • malajkaa 2011.11.25 [09:31]
    skoro ma 15...
    to jak juz ktos wyzej pisal... moze byc ksiazka... choc to ryzykowne - jak nie trafisz w gust (o ile w ogole czyta jezyk.gif )
    ten aparat tez fajny...
    wzielabym pod uwage... a moze taki komplecik:

http://i.snobka.pl/sn546/b719d79700218ad04e3c 5f59

http://i.snobka.pl/sn276/1393a0c70001dcf94e3c 5f3c

• a g n i e s z k a _ 2011.11.25 [12:27]
    ja mam ten sam problem
    moja siostra ma 14lat, prawie 15
    wszystko ma, laptopa, telefon, aparat, mnostwo pie**ol
    lubi malowac i rysowac wiec myslalam zeby jje kupic specjalistyczne kredki, ale mama odradza bo mowi ze mloda narazie posluguje sie olowkiem
    myslalam zeby moze jakis pamietnik?
    widzialam ostatnio we Flo takie cos jakby na zdjecia, taki jakby kwiat, i sa tam takie klipsy gdzie mozna zdjecia przypiac, moze takie cos bym jej kupila, sama nie wiem
    z takimi pannicami to najwiekszy problem
    bo ani to dziecko 8letnie ze hana montana je ucieszy jezyk.gif
    a znowu kosmetyki kupowac? dla 14latki?
    moja mama jej kupuje wiec tez odpada
  • izka walizka 2011.11.25 [12:55]
    mysle ze ten komplecik jest swietnym pomyslem... albo cos w tym stylu... drogie nie jest a "firmowka" a niestety dzieciaki strasznie cenia sobie rzeczy firmowe a nie bazarkowe...

chociaz te pannice to najczesciej rzadko sie ciesza z malych rzeczy... wspolczuje Wam :/
  • hmmm... no nie wiem 2011.11.25 [14:04]
    to wszystko zalezy jaki styl i hobby ma ta panienka... bo jelsi jest zwolenniczka rozu i pomponikow to nici ze szczescia z takiego prezentu... wtedy moze jakis pamietnik w futerkowej rozowej oprawie i dlugopis z pomponikiem... hehe...
    ale jesli jest przecietna... lub taka co ceni klasyczne dodatki to bedzie strzal w dziesiatke... ten aparat tez fajny pomysl... moze podpytaj mame czym sie interesuje... bo moze wystarczy jakis nowy album idola?
  • hmmm... no nie wiem 2011.11.25 [14:40]
  • echhhh... 2011.11.25 [15:26]
    o jaki fajny komplet... ale mysle ze warto oblookac obnizke bizuterii - moze trafisz cos ciekawego - sama z checia sie przejde jezyk.gif
    cos zawsze warte poczytania ... http://modny-portal.latwy.pl
  • ca-Sting 2011.11.26 [13:04]
    choelrcia... o ile uda mi sie dostac ten komplet na bank go kupie - jest rewelacyjny!

ale faktycznie - pojde po poniedzialku - to dokupie jeszcze jakies bizuteryjki! dzieki wielkie

a gdybym nic nie znalazla to moze poszukam takiego aparatu o ktorym jedna z Was pisala... drogie to? gdzie to dostane/?

• Ja jestem takim przypadkiem 2011.11.26 [17:40]
    Komplecik fajny... a ta chinska bizuteeria na brillan.pl to jakas porazka. Aile chcecie wydac?
  • mirabel245 2011.11.29 [19:41]
    jakieś kolczyki, a do tego może zabawne skarpetki smiech.gifsmiech.gif
    http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=1201 4961 niesamowite skarpetki
  • terrarum 2011.12.06 [13:22]
    A może spróbowałabyś sprezentować i zainteresować ją jakąś książką?usmiech.gif Wiem, że młodzież woli dziś raczej dostawać inne prezenty, niż książki, ale może jakbyś wybrała coś fajnego, to by ją to zadowoliło. Polecałabym Ci np. jakąś książkę Pierdomenico Baccalario, znanego z serii "Ulysses Moore" - ostatnio wyszły u nas jego dwie nowe książki - "Kieliszek trucizny" (bardziej dla dzieci) i "Kod królów" (dla starszej młodzieży). Myślę, że dla nastolatki powinny być odpowiednie.

• terrarum 2011.12.06 [13:24]
    A może spróbowałabyś sprezentować i zainteresować ją jakąś książką?usmiech.gif Wiem, że młodzież woli dziś raczej dostawać inne prezenty, niż książki, ale może jakbyś wybrała coś fajnego, to by ją to zadowoliło. Polecałabym Ci np. jakąś książkę Pierdomenico Baccalario, znanego z serii "Ulysses Moore" - ostatnio wyszły u nas jego dwie nowe książki - "Kieliszek trucizny" (bardziej dla dzieci) i "Kod królów" (dla starszej młodzieży). Myślę, że dla nastolatki powinny być odpowiednie.

• terrarum 2011.12.06 [13:25]

• zelowka 2011.12.07 [19:13]
    Jeśli ona lubi książki typu Zmierzch, czyli paranormal romance, to zdecydowanie przychylam się do Nji. Córka ... będzie świetna. Moja siostra dostała na mikołaja i... tyle ją oglądaliśmy... Zniknęła w swoim pokoju i nawet na karmienie nie wychodzi. Paszę zabiera do jaskini.
  • ca-Sting 2011.12.08 [09:12]
    dobra - skompletowalam co -nieco usmiech.gif
    kupilam etui na iPada, - czarny skorkowy z sOlivera i ten komplecik o ktorym pisala malajkaa usmiech.gif - lusterko i portfelik - (dzieki bardzo) a rodzicom powiedzialam (jej rodzicom) ze gdyby chcieli jej kupic torebeczke do kompletu to w tym sklepie tez znajda (wprawdzie nie ma tam takiego "wejscia na kluczyk" ale jest klodeczka wiec mozna podciagnac pod komplet - a przynajmniej nie bedzie az tak oczywisty)
    dodatkowo mąż włożył do portfela kartę upominkową do księgarni - nie ma sensu kupować czegoś czego i tak później nie przeczyta tylko ćpnie w kąt usmiech.gif

myślę, że jest ok usmiech.gif

• gerginia1 2011.12.09 [11:43]
    jeśli rozkapryszona nastolatka lubi czytać - kup książkę, np. Zmierzch, Akademia wampirów, Córka żywiołu.
  • terrarum 2011.12.12 [11:51]

• HellsKitchen 2011.12.12 [12:42]
    Ja nie jestem nastolatką jezyk.gif , ale zawsze się cieszę z voucheru do kina na dowolny seans. Możesz jej kupić dwa, zabierze koleżankę albo chłopaka. jezyk.gif

• jak to co ???????????? 2011.12.18 [09:17]
    hit tego sezony skórzane - skórkowe spodnie typu rurki - wszystkie teraz o takich marzą!
  • kosa kolo nosa 2011.12.20 [12:43]
    o nie! jabym z ciuchami nie ryzykowala - ale dodatki jak najbardziej usmiech.gif ew. jak znasz gust muzyczny to jakas nowa plyta czy singieli koniec usmiech.gif

• Marzenka1978 2011.12.22 [21:38]
    Jeśli jest to rozkapryszona nastolatka, to trzeba ją tego oduczyć, najlepiej kupić jej coś, przez co dostanie wypieków na twarzy i będzie miała nauczę smiech.gif Przynajmniej ja tak uważam jezyk.gif hah jakieś pasy do pończoch czy bieliznę nocną smiech.gif hahah już wyobrażam sobie jej minę. W mikołajki mój chłopak pozwolił mi sobie wybrać prezent, przez przypadek trafiłam na sklepeuforia.pl ha i szczerze polecam, bo nadaję się na taki prezent! usmiech.gif
  • chicaboom 2011.12.22 [21:45]
    kup jakieś droższe perfumy, to uwielbia każda usmiech.gif wiadomo, że można nie trafić z zapachem ale raczej każdej dziewczynie podobają się jakieś kwiatowe kompozycje, słodkie ale nie mdłe

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...