Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lasocki ccc

Problem z butami lasocki

Polecane posty

Gość lasocki ccc

Witam, mam pytanie do osób, które miały okazję nosić buty na obcasie firmy Lasocki. Kupiłam jakiś czas temu buty i nie potrafię w nich chodzić, ponieważ gną się na wszystkie strony. Gdy chodzę to kostki wyginają się na zewnątrz, a cały but patrzy po skosie :o Nie wiem czy trafiłam na model z wadą czy to reguła, że są tak źle usztywnione. Myślicie, że można takie coś reklamować? Bo wydałam na nie mnóstwo kasy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze daj fotke
bucików i stopek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalalalalananana
ja mam szpilki lassockiego i nie mam z nimi zadnych problemow, co wiecej sa to jedyne szpilki w ktorych idealnie mi sie chodzi, nic mnie nie obciea, nie odparza, sa w dodatku stabilne, obcas ok 8-9 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia88-84
ja tez mialam na obcasie skóra i co ukleklam to pekaly wyginaly sie dalalm za nie ponad 400 zl po tyg zanioslam do reklamacji muty mialy pekniecie raz przy razie tydzien czekakam po tyg zadzwonili oddali kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasocki ccc
no to dobrze trafiłaś, mój obcas to tylko 6 cm, przymierzone były wyjątkowo wygodne, a już po 1 wyjściu miałam pęcherze na podbiciu i na palcach i do tego starte do krwi tyły i zaznaczam że nie są za małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalalalalananana
kurcze no nie wiem... ja za swoje dalam 150 zl i naprawde rewelacyjnie leza na nodze i super mi sie w nich chodzi, a jestem osoba ktora bardzo rzadko chodzi w szpilkach bo w kazdych mi cos nie pasowalo, a z tymi udalo mi sie naprawde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananananna
wklej link tych butów ze strony ccc lub wklej zdjecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasocki ccc
nie ma ich w katalogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.ja
no to ja cos powiem. Mam buty lasocki, ladne, wysoki obcas...wszytsko fajnie poki nie jiest goraco...hehehe. Wtedy to obcas przy jednym bucie wygina sie i chodzic sie juz nie da :( Dziadostwo, bede te firme obchodzic szerokim lukiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasocki ccc
www.ja coś w tym jest, chodziłam w nich w upał i wtedy była masakra, w chłodniejszy dzień było chyba lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asxdzcfghjkl
Lasocki to dziadostwo i tyle.splajtował sprzed laty bo nikt tego badziewia nie chciał kupowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasocki ccc
tylko skąd te wysokie ceny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasocki ccc
odnośnie pytania w pierwszej wypowiedzi - myślicie że jest sens reklamować? bo chyba w takich sieciówkach ciężko będzie coś wyegzekwować :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupuppuppupupuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Lublin
NAJWIĘKSZE DZIADOSTWO JAKIE MOŻE BYĆ,PO MIESIĄCU ZESZŁA "SKÓRA" A PAN Z REKLAMACJI STWIERDZIŁ ŻE ŹLE UŻYWAŁAM OBUWIA.NIGDY WIĘCEJ TAKICH BUTÓW!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ywa
Nigdy więcej butów od Lasockiego! Po 3 miesiącach użytkowania kozaków za prawie 300zł odkleiła się podeszwa. Skleili, za 3 miesiące znowu się odkleiła (ta sama). Na reklamację odpowiedzieli bezczelnie, że jest niezasadna, bo to uszkodzenie mechaniczne! Odklejona podeszwa! I dodali że koniec sezonu nie jest podstwą do uznania reklamacji! Szczyt bezczelności! Ja sobie buty podkleję sama, ale do CCC nie zajrzę już nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selahsue
Zapraszam do kupna okrągłych, drewnianych, ręcznie malowanych kolczyków. Idealnie wpasowują się w trend hippie. Jedynie 10 zł + przesyłka, drewniane korale gratis. http://moda.allegro.pl/kolczyki-drewniane-rec znie-malowane-korale-gratis-i2308518982.html Styl Orientalny: Czerwona sukienka/tunika ręcznie wyszywana delikatnymi koralikami. Do zamówienia gratis dołączam bransoletkę w orientalnym stylu. Jedynie 20 zł + przesyłka! http://moda.allegro.pl/sukienka-tunika-w-orie ntalnym-stylu-bransoletka-i2308519017.html Styl Vintage: Szara, plisowana spódnica, czarna, pikowana kopertówka w stylu Chanel i apaszka tonacji brązów, różu i bordo. Jedynie 30 zł + przesyłka! http://allegro.pl/zestaw-vintage-spodnica-r-s -kopertowka-i-apaszka-i2308519052.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystyna1
Ja mam ten sam problem z butami Lasocki nie polecam tej firmy butow sa do niczego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terefsuh
a ja wręcz odwrotnie jestem zadowolona , Miałam wiele butów od Lasockiego i nie narzekam. Były wygodne a w kozakach śmigam drugi sezon. Może miałam szczęście :) Najwygodniejsze jakie miałam to od Ryłko nie wiem , czy jeszcze wytwarza buty bo nigdy w sklepach nie mogę na tego producenta trafić:( Ale wasze opinie już zaświeciły mi lampkę niepewności:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PLAY jest mistrzem kretyńskich
odpowiedzi na reklamacje. Wysłałam wypowiedzenie umowy, otrzymałam potwierdzenie odbioru z poczty. Play nie wyłączył telefonu. Na reklamację uzyskałam odpowiedź: "Informujemy, że nie otrzymaliśmy listu poleconego numer" :D :P ;) Nie wiadomo, czy śmiać się czy płakać. CCC to przy tym pikuś. ja bym brała kasę jakby mi chcieli oddać, nie wiem poco walczyć o naprawę felernego modelu butów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzanna_2013
Czort z lasockim!! Zajrzyj do tego sklepu http://www.merg.pl/ piękne, solidne buty za śmieszne pieniądze. Tu na pewno znajdziesz coś dla siebie i będziesz bardzo zadowolona z zakupu. Gwarantuje ci to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze buty jakie istnieją na rynku.Zgłoszenie reklamacji polega na tym, że buty poleżą na zapleczu sklepu i po 14 dniach telefon , że reklamacja nie została uznana. Kierowniczka sklepu wypisuje pismo o nieuznaniu reklamacji . Sklep Lasocki w Bonarce Kraków tak traci klientów ,a księga reklamacji wypełniona wpisami.Potwierdzam , ten sklep omijać z daleka.Buty przyciągające wyglądem , ale po przejściu kilometra -katastrofa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buty tej firmy to zwykłe badziewie nie uwzględniają reklamacji nie kupie już butów tej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś odebrałam decyzję reklamacyjną w sklepie CCC i napisano mi że pęknięta podeszwa buta zimowego firmy Lasocki nie jest wadą konstrukcyjną ani wadą materiału a jest wynikiem zbyt intensywnego noszenia obuwia. Są to buty zimowe i były noszone jeden sezon bo już na początku drugiego sezonu pękła podeszwa, nie miałam pojęcia, że buty nie służą do codziennego noszenia, skoro je zbyt intensywnie nosiłam to oznacza to że powinnam w nich tylko do kościoła chodzić a co na co dzień ??????????? po prostu porażka. Nie polecam butów lasockiego ani sklepu CCC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś odebrałam decyzję reklamacyjną w sklepie CCC i napisano mi że pęknięta podeszwa buta zimowego firmy Lasocki nie jest wadą konstrukcyjną ani wadą materiału a jest wynikiem zbyt intensywnego noszenia obuwia. Są to buty zimowe i były noszone jeden sezon bo już na początku drugiego sezonu pękła podeszwa, nie miałam pojęcia, że buty nie służą do codziennego noszenia, skoro je zbyt intensywnie nosiłam to oznacza to że powinnam w nich tylko do kościoła chodzić a co na co dzień ??????????? po prostu porażka. Nie polecam butów lasockiego ani sklepów CCC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następnym razem wybierz sobie coś na Eobuwie:) W razie czego ładnie cię obsłużą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie najgorsza firma jaka moze byc, jezeli chodzi o buty. po 2 tygodniach zaczeky schodzic mi kawalki skory, jednak na reklamacji mi tego nie uznali - normalne u nich. nie polece firmy lasocki nikomu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Eobuwie znajdziesz kilka firm, które produkują buty naprawdę dobrej jakości. Zajrzyj może tam? Zawsze pewne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
radzę z tymi odmowami reklamacji przejsc sie do Rzecznika Praw Konsumenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×