Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewielki problemik

Problemy z dodatkami do sukni weselnej

Polecane posty

Gość niewielki problemik

Witam. Za miesiąc udaję się na wesele. Zakupiłam sukienke brązową z wyrażnie zaznaczoną linią talii. Na dole sukienki są skromne hafty i drobniutkie koraliki w podobnym kolorze do sukienki. Sukienka jest stonowana i ma dośc duży dekold a plecy śa odkryte. Jestem brunetka o dośc ciemnej karnacji. Proszę o porady związane z biżutrią. Czy mogłybyście podać linki do stron z biżuterią która by pasowałą do tej sukienki?? Niestety z nawału pracy nie mogę poszukać biżuterii w sklepach (wazny wybór a niestety czasu coraz mniej..) Osobiście myślałam o srebrze ponieważ za złotem nie przepadam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badu
wiesz ,jak się nie widzi to trudno radzić,ale mi się wydaje ,że do brązu srebro nie pasuje,ja też złota nie lubię ale ono z brązem koresponduje,jest jeszcze opcja moze do tych koralików na sukience by ci się udało coś dobrać-i myśle ze to byłby strzał w dziesiątkę,a w ostateczności jakaś sztuczna biżuteria w kolorze starego matowego złota,powiinno się fajnie na ciemnej karnacji odbijać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badu
to jeszcze raz ja,przejrzyj sobie allegro,tam jest mnóstwo,wydaje mi się ,że jak masz gołe plecy to lepiej jak jest coś blisko szyi,albo same długie kolczyki,no i w ogóle jaki masz gust i styl,no pa miłej zabawy http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=97370792

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sync
jeżeli odkrytr plecy i dość duży dekolt, to warto go zapełnić dosyć widoczną biżuterią. Do brązowej sukienki ładnie wygląda biżuteria miodowo - złota lub wrzosowa. Mozesz kupić sznur korali, albo jeden ale widoczny, duży wisior, coś w tym typie: http://www.magiadecor.pl/produkt.php?id=226&n=Naszyjnik%20>Złoty%20DeszczMuranoWrzosowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewielki problemik
Wielkie dzięki:) Sądze że sznur korali będzie strzałem w 10:) Że ja na to nie wpadłam..jeszcze raz bardzo dziękuje za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×