Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Audrey_H

Projektowanie mody

Polecane posty

Witam. Jestem w liceum, chciałabym swoją przyszłość związac z projektowaniem mody. czy ktoś z was ma jakieś doświadczenie w tek kwestii? Zna jakieś godna polecenia warsztaty/kursy? Dodam, że mieszkam w okolicach Bielska-Białej, więc odpowiadałby mi mniej więcej ten rejon. Oczywiście, jeżeli chodzi o wwarsztaty weekendowe czy wakacujne to mogę dojeżdżać. Czy ktoś mógłby mi pomóc w jakikolwiek sposób? moze znacie jakieś storny internetowe poświęcone projektowaniu mody lub ogólnie designowi? Z góry dziękuję , pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez jestem zaintersowana tym...ciekawe czy aby byc zatrudnionym w tym fachu w dobrej firmie trza miec koniecznie studia na tym wydzilae czy jakas szkole plastyczną:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izenka
Hej wszystkim też szukam kursu na projektanta mody i znalazłam roczne studium policealne w PROFESJI . zobaczymy co to przyniesie:) pozdrawiam i proszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Kraku jest wyzsza szkola projektowania..bez egzaminow..czesne za to 400zlotych za miech...zaoczne 300...heh tylko jak ja sie tam utrzymam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cc
ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Furious
Czemu zmieniłaś nick ? Też myślałam o tej szkole. Jesteś z Krakowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie z Gdyni...i w tym tkwi problem...wiadomo czesne utrzymanie kosztuje...a za 800zlotych z pracy sie nie utrzymam:O matki nie stac by mi pomoc..o starym juz wogole nie wspominam :O tak se mysle czy by nie wyjechac stąd i potem jakos tylistka czy cos popracowac np: w Anglii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izenka000
czesc wszystkim jak ktos chce pogadac na temat projektowania niech do mnie napisze na izenka000@wp.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Furious
Ta szkoła bardzo mnie interesuje. Mam nieco łatwiej bo mieszkam 60 km od Krakowa, ale gorzej z wiekiem bo nie jestem taka młoda (niecałe 26:/) No ale chyba lepiej późno niż wcale ---> izenka000 Czy zajmujesz się projektowaniem ? Pracujesz w tej branży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdopodobnie macie na myśli SAPU ( www.ksa.edu.pl ) Otóż sapu nie jest \'szkołą wyższą\', a jedynie szkołą policealną, czyli czymś w stylu studium. Trwa 2 lata. Rozejrzyjcie się, czy technika odzieżowe w waszej okolicy nie powadzą studium projektowania odzieży. Opcja tańsza, a nauczycie się technik szycia, co jest bazą do wykonywania projektów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleopathra
WITAM, osoby zainteresowane biżuterią artystyczną zapraszam na moją stronę: www.zyta.bazarek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fashion Magazine
Zapraszamy pasjonatów mody do wzięcia udziału w konkursie Oskary fashion 2009. Tematem tegorocznej edycji jest " Midnight Couture" . Wszelkie informacje można uzyskać na stronie konkursu : www.oskaryfashion.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chcesz cos osiagnac w tej branzy, to w Polsce nie ma co siedziec. Znasz jezyk angielski/francuski? Jedz do Londynu albo Paryza, szczegolnie w Londynie sa swietne studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloo
izenka, i jak tam Profesja? ja też o tym myslałam, ale nie mogłam się wiele dowiedzieć jak tam jest.. Czego uczą? Czy warto tam pójśc? też jestem z lublina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosanegra89
hej, co możecie polecić w Krakowie, Profesję czy SAPU??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiek06
Cześć Ja jestem ciekawa czy jest coś takiego jak dodatkowe szkoły projektowania ubioru, tak żeby teraz chodząc do liceum mogłabym popołudniami chodzić do tej drugiej szkoły i uczyć się projektowania? Njalepiej żeby taka szkoła była w okolicach Bielska Białej bądź Krakowa:) Zainteresowanych projektowaniem- kursami bądź szkołami zapraszam do napisania na mail : asia1646@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aovs
Informujemy, że trwa rekrutacja na rok szkolny 2011/2012 w Art Of Voice Studio w Poznaniu. kierunki: - Studium projektowania ubioru z elementami kostiumografii (NOWOŚĆ) - Studium wokalne - Studium aktorskie więcej na naszej stronie www.artofvoicestudio.pl Zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi543
hahahahahha nie wiesz o tym nic totalnie sie tym nie zainteresowalas w necie nic sama nie poszukalas i ty chcesz projektowac bo ci sie tak podoba...hahahha bedziesz kolejnym bezrobotnym robiacym jakies gnioty w piwnicy, LEPIEJ NIE zieniem ani 2 sabriną pilewicz nie bedziesz nie licz na to, radze ci isc na cos z czym sobie poradzisz i nie bedzie siary, takie marzenia to słit 16 maja daj sobie spokoj dziewczyno... bez nazwiska, plecow nie ma szansssss1!!! sama sie nie wypromujesz nawet gdybys nie wiadomo co robila i jakie ciuchy w co watpie skad wiesz czy masz talent...no tak pewnie go nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serrrio
Oj od razu tak trzeba na nia naskakiwac.Dziewczyna moze szukała,ale wiadomo jak jest-czasami o pewne rzeczy warto jest zapytac na forach,bo ktos nawet z własnego doswiadczenia cos nam doradzi.Moja kolezanka jesli chodzi o stolice to kończyła to studium http://www.dziewulscy.pl/ Tam jest własnie kierunek który Ciebie interesuje Wizaż, Stylizacja i Projektowanie Przestrzenne . Wiec moze warto spróbowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenia sa wazne
Zadzam sie ze trzeba doskonalić swój warsztat.Nie moze spoczywac na laurach i pokazywac swoje prace tylko znajomym,zwłaszcza ze teraz zaówd projektantki,projektanta jest porzadany i nie dosyc ze mozesz sie w nim sprawdzić to mozna na tym zarobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy-ner-ka
Dokładnie,jesli ma sie smykłake w tym zawodzie i duża kreatywność to można zajśc naprawde wysoko w tej branży.Ale własnie nie bez znaczenia jest własnie to jaka szkołe wybierzemy zeby doskonalić swój warsztat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S n u r ka
Projektuje się odzież a nie modę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r_kk
To rzeczywiscie prawda,ale mozna zostac tez i kreatorką mody,a to juz sie nazywa bardziej fachowo-stylistka.A tu własnie ten kierunek wskazany przez Ciebie w szkole Dziewulskich bedzie wskazany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvvviaa
To prawda, ukończenie takiej szkoły i zdobycie dyplomu na pewno jest bardzo pomocne w znalezieniu odpowiedniej pracy. Zwłaszcza ze ta szkoła ma miedzynarodowy prestiż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u---lala
Oczywiscie ze tak jest, zwłaszcza ze teraz idziemy do szkoły po to zeby mieć dobry zawód i duże zadowolenie tez z tego co robimy. A teraz takie zawody na pewno sa w cenie i zawody sa porządane na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonellla
Z pewnością takie doświadczenie zdobyte w Studium Dziewulskich z pewnością sie przyda zwłaszcza jesli z takim zawodem wiążemy swoje plany na przyszłość. To studium jest bardzo cenione i na pewno bardzo duzo wyniesiemy zawodowo z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppammela
W dzisiejszych czasach trzeba sie nastawić na taką szkołe, która pozwoli nam i szybko znaleźć prace, ale równiez i tak przygotować do zawodu żebyśmy tez potrafimy czymś zaskoczyć pracodawce. A taką szkołą jest niewątpliwie wspomniane Studium Dziewulskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma---rlenaa
A jak jest z praktyką w takim Studium ? czy wszelkie kosmetyki na których sie pracuje, farby gwarantuje szkoła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×