Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie-sportowa

PYTANIE DO TYCH CO LUBIĄ SPORTOWY STYL

Polecane posty

Gość nie-sportowa

Pytanie moze wyda wam sie śmieszne ale ja praktycznie opdkąd pamiętam chodziłam w szpilkach i od wilekiego dzwonu zakładam adidasy (wycieczka, ognisko itp). Pytanie brzmi: czy jak założe krótkie spodnie (te do połowy łydki) i do tego adidasy to co ze skarpetkami? Zakładać je czy mozna na gołą noge?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosasita
Kup sobie skarpetki tzw. stopki, nie widac ich jak ubierzesz, specjalne sa do obuwia sportowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stopki sobie kup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie-sportowa
Czyli nie bedzie obciachowo wyglądać jak nie bede miała wystających skarpetek z butów tylko bedzie wyglądać tak jakbym miała gołą noge?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie-sportowa
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rzesz...ek
Nie bedzie obciachowo wygladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe a ja mam tego typu problemy, ale w odwrotna strone. Nigdy nie wiem, ktore \"niesportowe\" buty do czego pasuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie mozesz ubrać butków typu mokasyny ?? osobiscie nosze adidaski tylko do krótkich spodenek .. na rower albo plażę :)) hm .. chyba niewiele ci poradziłam :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sportosporto
możesz ubrać normalne skarpetki, możesz ubrać skarpetki dłuższe (np. podkolanówki, ale wtedy to tylko jakies fajne... np w paski :P) możesz mieć gołą nogę albo tak jak już niektórzy mówili- takie specjalne krótkie skarpeciątka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +++++++++++++++++++
Nie chodzi o ponczoszki, tylko o bawelniane krotkie skarpetki. Takie, ktore ledwo z buta wystaja. Do takich portaskow beda git :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieśniaki jedne
nie mówi się/ nie pisze się UBRAĆ BUTY/SKARPETKI tylko ZAŁOŻYĆ BUTY/SKARPETKI. najpierw nauczcie się języka polskiego a potem się wypowiadajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×