Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LUKASINSKI

Ralph Lauren sweter jako prezent

Polecane posty

Gość LUKASINSKI

Ralph Lauren sweter słyszał ktoś? Mam dosyć ciekaw pytanie kierowane głównie do pań, otóż moja narzeczona zakochała się w kolekcjach ralpha laurena, a że zbliża się gwiazdka pomyślałem, że może mógłbym jej kupić sweter tego projektanta jako, że zima się zbliża. Czy ktoś z was może zna markę i wie gdzie mogę taki sweter kupić? Ralph Lauren sweter może być na prezent? Super by było gdyby ktoś przedstawił jakieś propozycje. Może macie Ralph Lauren sweter i możecie polecić jakiś sklep?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę sprzedać nowy sweter ralpha za jakieś 200 zł, ładny fiolet, rozmiar M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(kupiony w USA)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o żesz, ja kupiłam podobny za jakieś 30 dolarów (na wyprzedaży)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam od nich parę rzeczy, ale uważam, że regularne ceny są stanowczo za wysokie w stosunku do jakości, te ubrania to tak naprawdę nic specjalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolciaq
facet i taki pomysl? normalnie jestem w szoku, twoja dziewczyna ma szczescie. jako prezent ralph lauren sweter to madre rozwiazanie tymbardziej ze taka pogoda za oknem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glitterenia
pomysl bardzo fajny tylko wiesz ja c***olecam sweter ralpha laurena w wersji kardigana albo ala sukienka bo wtedy twoja dziewczyna do wszystkiego może taki sweter dopasować a co do kolorystyki to jakie ona kolory lubi? Bo ja osobiście bym chciała taki camelowy sweterek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowitaWITA
wiesz co ja ostatnio kupowalam w sklepie luxusowi buty ralpha laurena, ale widzialam ze tez sa swetry tej marki i ja ze swoich butow jestem bardzo zadowolona. pozdrawiam i wesołych swiat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam lumpex - kupiłam ostatnio właśnie sweter od Ralpha za 15 zł... oryginał w idealnym stanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kira8080
bez obrazy w odziez uzywana nigdy w zyciu sie nie ubiore przeraza mnie sama mysl buszowania bo wieszakach wole kupic zupelenie nowy element garderoby jak ralph lauren sweter niz w wersji uzywanej ale przy takiej pogodzie to chyba juz wkrotce bede pomykac w samych sweterku i cieniutkim zakiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modenmarry
Być może zima nie powróci człowiek byłby znacznie szczęśliwy. bardziej sie boje ze zamiast słonecznego lata będziemy narzekać na brak pogody i niska temperaturę ale żeby sobie jakoś poprawić humor wydaje mi sie ze właśnie nadszedł ten moment w którym czas najwyższy wybrać sie na zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violettaK
I co udało ci sie kupić sweter ralpha laurena? Aż sama jestem ciekawa mój mąż w tym roku mnie nie zaskoczył bo sama wcześniej sobie wybrałam prezent czyli komplet bielizny, ale wiecie jacy są mężczyźni. Czasem sie zastanawiam czy mój mąż potrafi rozróżnić poszczególne elementy damskiego ubioru czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peterman
Niestety ja zawaliłem sprawę i nie zdążyłem kupić fajnego prezentu na walentynki, musiałem biec szybko do jubilera po jakąś ozdobę no i wybrałem bransoletkę, ale teraz jestem przygotowany na dzień kobiet i i kupiłem sweter ralpha laurena w sklepie luxusowi, mam nadzieje, że spodoba się mojej narzeczonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keolika
ja bym na jej miejscu sweter napewno ubrała. Powinna być zadowolona, w sumie ubrania jako prezent to dobry pomysł, jeżeli oczywiście znasz gust osoby, której kupujesz prezent. Ja akurat z kupnem ubrań nigdy nie mam problemu dlatego zazwyczaj każdy się cieszy z moich prezentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nedyta
Może udają? Nie no żartuje, ja akurat nigdy nie wybieram ciuchów chyba, że sama sobie prezent kupuje. Co nie ukrywam zdażyło się już pare razy. Zawsze się zastanawiam czy trafię z prezentem, ale muszę przyznać, że trafiłeś w 10 z tym swetrem od ralpha laurena, sam wybierałeś czy ktoś ci pomagał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kliszkak
Dajcie chłopakowi szanse może ma lepszy gust niż inni mężczyźni, wybór bardzo dobry. W sumie może powinieneś udzielać jakiś porad względem ubrania hehe, moja druga połówka mogłaby na tym skorzystać. No, ale co już po walentynkach, w tym roku dostałam bukiet róż i czekoladki, kto wie może lepiej będzie na dzień kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam w lumpexie za 20zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azurek
mnie lumpeksy odpychaja tak samo jak kupowanie bielizny na halach targowych. Takie mam zboczenie niestety i wiem, ze nigdy w zyciu nie zaloze zadnego ubrania z lumpexu chyba ze bede nieswiadoma. Nie potrafie sie przelamac i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biania
Każdy z nas ma jakieś fobie, więc nie masz się czym przejmować. Co do samego swetra do przeglądając internet natrafiłam na sklep luxusowi i w ofercie posiadają sweter ralpha laurena. Sweter wygląda naprawdę świetnie jeszcze do tego dołożyć jakiś długi wisiorek i kopertówkę i śmiało w cieplejsze dni można w takiej stylizacji się zaprezentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to zawsze to mozna ulepsztc i zrobic z tego fajne jak bajka :) www.youtube.com/watch?v=dwA2eq3m_c0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orwellka
a do czego sie ten filmik odnosi? najwyrazniej nie zrozumialam przekazu tego filmiku, albo jego tresc w postaci dziewczyny na plazy zwyczajnie do mnie nie trafia. przynajmniej dziewczyna ma ladne okulary sloneczne. jak sie bawic to sie bawic na swoj sposob. biania nie wiem o ktory sweterek od ralpha laurena ci chodzi, ale zauwazylam ze w tym sklepie luxusowi o ktorym pisalas jest jakas duza wyprzedaz (przykladowo sweter ralpha laurena jest dwa razy tanszy niz wczesniej) i inne ubrania tez sa przecenione. azurek rozumiem cie, tez mam z tym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona Sz
Chyba nie ty jedna i nie ostatatnia nie rozumiesz znaczenia tego filmiku, chyba nie rozumiem obecnej kultury oraz wizji artystycznej autora tego wspanialego przekazu. Okulary tej laski na filmiku sa fajne i jeszcze ujecia plazy. Troche sie rozmazylam, ale do wakacji jeszcze daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szewojja
Wracając do swetra czy innej odzieży Ralpha Laurena to spokojnie możesz to kupić dziewczynie. Widziałam teraz fajne ceny na pierreriu.com i to nie tylko tego producenta, ale i inne kolekcje, które są z wielu domów mody z całego świata. Serwis jest po polsku to można się po nim spokojnie poruszać i kupować ze wszystkich miejsc w Europie. Jak się dziewczynie nie spodoba to będzie mogła w tym samym serwisie to sprzedać i kupić sobie coś innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ralph Lauren jest ekstra ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie bym się ucieszyła jakbym dostała taki sweter Ralpha Laurena.... ehhh... gdzie ci mężczyźni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ech gdzie te sponsory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orientujecie się, czy swetry Ralph Lauren są z kaszmiru???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×