Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość REFI

Ratunku! sukienka z wiskozy proszę o pomoc

Polecane posty

Gość REFI

Witam Zakupiłam sukienkę z wiskozy, była świetna bardzo przylegająca, jednym słowem ideał. Wyprałam ją, zgodnie z przepisem na metce i suknia zrobiła się tak z 2 numery większa. Czy jest szansa jakoś ją pomniejszyć? (Bo ja wiem uprać w wysokiej temperaturze itp?) Będę wdzięczna za rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja upierzesz w wyzszej temperaturze zrobi sie szmata , no cóz kup nowa lub przytyj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REFI
Dzięki, za odpowiedź ale nie mam ochoty przytyć o 2 rozmiary :) Myślałam że sukienka z dodatkiem wiskozy raczej skurczy się w praniu a nie powiększy. Cóż takie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym zaryzykowała i wyprała w wyższej temp. Chyba innej możliwosci nie ma:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiskoza w wyzszej temperaturze sie rozciagnie ale z domieszka elastanu ona jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REFI
Nie wiem czy jest z domieszką elastanu, jak wrócę do domu to sprawdzę. A jeśli jest to, to czy jest jakiś sposób by ją uratować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tez nie , bo niestety taka wiskoza sie mechaci szybko i nawet po jednym dwóch razach rozciaga sie nie lubie wiskozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REFI
Sukienka to 100 % wiskozy, spróbuję ją wyparć jeszcze raz bez Lenora i powiesić na wieszaku żeby rozciągała się na długość to może troszkę zmniejszy się w obwodzie. A jak nie to pójdę z nią do krawca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz wiskoza to wiskoza, jeden z najgorszych chinskich materialow i nalezy go prac recznie. coz ja bym pokusial sie o reklamacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris67
Z praniem wiskozy trzeba ostrożnie. Najlepiej poczytać, ale na na forach a na profesjonalnych stronach, gdzie faktycznie piszą ludzie się na tym znający. Mi tam w oko wpadł ten artykuł u producenta wiskozy http://vistex.com.pl/prac-jedwab-wiskozowy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×