Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alkaK

rozmowa kwalifikacyjna

Polecane posty

Gość alkaK

jak sie ubrac na rozmowe kwalifikacyjna..?? pomóżcie bo nie mam pojecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NightExpresss
zależy na jakie stanowisko aplikujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkaK
sekretarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikaczuczu
aplikujesz ? aplikowac znaczy załączać , przyklejać , przyczepiac , więc skąd w takim zestawieniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
elegancko. koszula, ładne spodnie lub spódnica, marynarka, ale niezbytr sztywno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkaK
myslalam o czarnych rybaczkach, kozakach na szpilce, czarnej bluzce i czarnej marynarce. zastanwiam sie jeszcze czy nie zmienic tej bluzki na biala, lub marynarki na jasna.. taka kremowa.. a moge miec rozpuszczone wlosy?? mam bardzo dlugie i nie wiem czy to nie bedzie zbyt wyzywajace..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missybilka
tylko nie rybaczki - za mało eleganckie! koszula jasna, ciemna marynarka zwiazane włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuń
nie ubieraj sie cała na czarno , bo bedziesz wygladac jak na pogrzebie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
dokładnie- nie cała na czarno! koszla jasna- nie musi być biała, ale ja bym założyła jakąś pastelową (nie wiem czy do Twojego typu urody pasuje!), ecru coś delikatnego rybaczki odpadają. są dobre na lato, no tak do biegania po mieście też, ale nie na taką rozmowę. i jak założysz spódniczkę, to ja bym założyła inne buty niż kozaczki. bo kozaczki też są takie mało eleganckie... co do włosów też jestem za związaniem :) (w ogóle wg. mnie krótsze włosy wyglądają bardziej profesjonalnie :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkaK
jestem wysoka, mam ciemna karnacje i ciemnobrazowe wlosy i oczy. ładnie mi jest w czarnym. a co myslicie o brazowej spodniczce z satyny?? może być?? a kozaczki sa bardzo eleganckie i na wysokiej szpilce. sa z zamszu, brazowe, ze spiczastym noskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka z koszalina
nie chodzi o to , żeby nic czarnego , tylko żeby COS było inne niż czarne. Ubieranie sie całkiem na czarno trochę dziwnie świadczy o człowieku , jakby sie ukrywał przed wszystkim pod tą czernia. Przynajmniej ja mam takie wrazenie. Co do kozaków - wydaje mi sieto mało profesjonalne. Lepiej cos bardziej klasycznego , na obcasie , ale nie na szpili. No chyba że chcesz wjechać do firmy jako "lala". Postaraj sie być skromna , ale świeża. Włosy na pewno związane. Nie musisz ich chować w jakims węźle , ale niech będą poskromione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybaczki stanowczo nie i nie cala na czarno pogrzebowo najlepiej spodnie i marynarkalbluzka lub elegancki sweterek albo spodnica co do kazakow jest zima wiec coz musisz zalozyc cieple buty wiec jesli beda sie komponowaly i nie beda wysokimi spilami czy tez kowbojami to tak wlosy tez nie musa cyc zwiazane w zamian za to mozesz zalozyc opaske czy jakos je upic niebyt fantazyjnie prosto zrezygnowala bym zjakiej wymyslnej fryzury prosto i swiezo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Często
Jasna pastelowa bluzka koszulowa. Do tego marynarka lub elegancki sweterek. Spodnie długie lub spódnica do kolan. Buty na niskim obcasie, (napewno super stabilne i wygodne muszą być). Włosy naklepiej zwiazać. Torebka prosta bez świecidełek i koralików ;) Szpilki, rybaczki, koolorowe tipsy, itp. sprawia, ze może spodobasz się szefowi i Cię będzie chciał na "szparkę sekretarkę", ale u kobiety wylecisz od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkaK
ten szef jest lekarzem i od tego jak bede wygladac zalezy czy mnie przyjmie. wiec sama juz nie wiem. malo mam eleganckich ubran bo na codzien ubieram sie raczej na sportowo, ostatnio raz elegancko ubrana byłam na maturze.. :O pare lat temu. a kozaki musze założyc bo bede musial dojsc od przystanku spory kawałek, wiec w innych butach zmarzne. tipsów nie mam i nigdy nie mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Często
Pożycz cos od koleżanki. Jak ubierzesz spodnie, to kozakow nie będzie widać. Bluzkę koszulowa najlepiej doopasowaną ubierz, jak chcesz wyglądać kobieco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkaK
kurcze tylko ze ja nie mam zadnych eleganckich spodni, bo w takich nie chodze i nie sa mi potrzebne. :( a elegancka koszule mam tylko jedna ale z krótkim rekawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Często
Przecież sekretarka świadczy o firmie i pracodawcy. Jest pierwszą osobą, którą widzą osoby z zewnątrz.. Musisz się ubierać elegancko, ale bezpretensjonalnie. Jeśli nie chcesz inwestować w ciuszki zanim zostaniesz przyjęta, pożycz coś, lub kup w lumpeksie. Musisz się pewnie czuć. Jak szukasz pracy, to kup coś uniwersalnego na kolejne rozmowy. Bluzkę z krótkim rękawem można włożyć pod sweter, marynarkę. Uciekam z domku, Tobie też życzę milego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khgjfhcx
jezeli tylko od tego zalezy czy zostaniesz przyjeta to zrob wszystko zeby ubrac sie tak jak ci tu piszemy... pozycz od kolezanek, kup w lumpkach, pożycz kasę na lepsze ubrania bo to inwestycja która sie opłaca i szybko sie zwróci! gdyby ci sie udało pozyczyc klasyczny garnitur to i te kozaki bys schowała i problem z głowy... poza tym jako sekretarka bedziesz i tak musiała w takie ubrania zainwestowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak do urzędu
Dziewczyny czy mogę założyc spódnicę Zary czarną do kolan z falbanami? Wszyscy mi mówią że ładnie w niej wyglądam tak dziewczęco, nie wiem czy do urzędu pasuje, może lepiej prostą, do tego klasyczne długie czarne kozaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khgjfhcx
wielokrotnie chodziłam na romowy do urzedów, różnych. klasyczny ubiór i tyle. ja zawsze ubierałam garsonkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khgjfhcx
nie dziewczecy tylko elegancki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Często
Widzę, że inne osoby sie zgadzają. Zainwestuj w jeden uniwersalny strój na rozmowy kwalifikacyjne. Napewno się przyda n okazje, gdy trzeba się ubrać elegancko, a jak zostaniesz zatrudniona, to kupisz więcej "biurowych" ciuszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
chyba wszytsko zostało powiedziane :D pomyś, że potem raczej też nie będziesz chodziła w kozakach do pracy- w takim miejscu nosi się zwykłe czułenka, skromne, ciemne, a brąz z czarnym też nie za bardzo. cała na brązowo jeszcze, o ile pod marynarkę (sweter) założysz jasną koszulę i wtedy buty brązowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlaaaaaaa
uważam ,że eleganckie rybaczki pasują takie co maja kanty jak najbardziej... jakaś jasną bluzkę i czrny żakiet dla mnie byłoby ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×