Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość FacetSzukaPomocy

Różowe szpilki - gdzie dostać

Polecane posty

Gość FacetSzukaPomocy

Witam czy któraś z Pań mogła by wskazać sklep, gdzie można kupic jakieś urocze szpilki koloru różowego, zwracające uwagę każdego ? Doradzić gdzie można takie kupić ? Jakiej firmy itd ? Szukam takich na prezent...Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijowo
a co, na prezent dla dody, czy dla jakiejs panny z domu publicznego? musze znac zakres cenowy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_g
W H&M widziałam całkiem ładne, zamszowe szpilki. Sama chciałam sobie takie sprawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tfwaa
Zoe, JFashion noooo i oczywiście Allegro :) Udanych zakupów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwia
widzialam w daichmanie ale w kolorze fuksji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh 1111111111
też sobie takich szukam ...róż ... ale takie połyskliwe nie zamszowe ... rozmiar 36 najlepiej z paseczkiem ale jak na razie nie spotkałam :/ fanatyczką tego koloru nigdy nie byłam potrzebuje do celów yyy jedynie domowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjklp
jakos nawet w największych sklepach w uk top kolorem jest róż i nikt nie pisze ze kicz.Kiczem jest jak sie odwalisz cała na różowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijowo
hahah, to musialas lazic po tych "sklepach w uk" dwa sezony temu :-O :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjklp
zreszta na wiosne i tak dominuja kolory landrynkowe ,w tym równiez róż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh 1111111111
ale gdzie ja dziewczyny mam znaleźć takie jak opisałam wyżej? na allegro nic nie ma ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze saaaaaaaaaaaaaaaaaa
Gość FacetSzukaPomocy
Dziekuje za odpowiedzi, ale te osoby ktore wskazaly allegro to bez obrazy ale tam jest szajs :( przeciez troche chodze po tym świecie i nie zakładał bym tematu gdyby jakies ładne buty były na allegro. Napisalem ten temat na kobiecym forum bo pomyslałem sobie, że są tu jakies kobietki, które nie żałują na siebie i lubią czasem wydać troche kasy na dobrej klasy szpilki. Czy może mi pomóc jakaś piękna istota która wie gdzie lub jakiej firmy mogę dostac różowe szpilki hmm ? :) dziekuje osobom które do tej pory przeczytały moj pierwszy post i odpowiedziały na niego ze zrozumieniem. Niestety żadne szpilki mi się nie spodoały, bo było ich tylko kilka. A szpilki jakieś seksowne chciałem kupić koleżance na urodziny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...absolutnie nie kupuj bucików na prezent w daichmanie, boti, czy jakimś ccc...! jak buty- to tylko porządne i skórzane - wydaje mi się, że to taka wizytówka... masz świetny pomysł na prezent:) chyba nie ma kobietki, która kochałaby buciki, ale niestety, często jesteśmy bardzo praktyczne, i mimo, że mamy ochotę na jakiś zwariowany kolor , kupujemy klasyczne czarne :) teraz w sklepie Aldo są śliczne czółenka we wszytkich kolorach tęczy, żółte, niebieske, czerwone, pomarńczowe, i... RÓŻÓWE!:) co najważniejsze- porządnie wykonane, i zajebiście wyprofilowane (a przy szpilkach to ważne)... kupiłam właśnie czarne, i marze o koledze, który sprawiłby mi turkusowe:) cena- w sklepie 319, co nie jest wysoką ceną za dobre buty:) wyglądają tak: http://allegro.pl/item542814003_aldo_mega_szpilki_koturna_nie_przegap.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FacetZnalazlPomoc
dziekuje slicznie kallinka9 :))))))))))) podobaja mi się te szpilki dzisiaj pojadę po takie... tylko teraz czy jeśli kolezanka nosi rozmair 38 normalnych butów (np czułenka ) to czy też rozmiar 38 będzie dobry dla szpilek ? noga sie chyba inaczej układa nieprawdaż ? pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 to 38, inaczej są wyprofilowane, ale numeracja się nie zmienia... ...zobacz, czy zostały jeszcze turkusowe:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość davecht
idz do burdelu tam napewno dostaniesz te wymarzone szpilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupeczka-cipeczka
jak zamowic te buty na tej stronie? http://www.endless.com/Pleaser-Womens-Seduce-Pump/dp/B001CUFNAY/ref=sr_1_22_vp/?cAsin=B001CUHHL2&fromPage=search&qid=1241009044182&sr=1-22&asins=B000XUUW28,B001K3JHBY,B001JAI0M0,B001KVYN5Q,B00144CK6I,B001H0FCXM,B001FOPR1C,B000ON5YPE,B0011FYNCY,B001KN4IL8,B001ELKN9M,B001L4LKLW,B001K3JKNE,B001HN6T9A,B001LNOK60,B001CD3LD2,B001M4IUQO,B0012WNR9G,B001G7PW9K,B001DXVIJU,B0015YE3CQ,B001CUHHL2,B001MS7MC8,B0"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia15
Rózowe szpilki widziałąm w venezi i zarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfferf
venezia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablabalabalbajshjk
ja tez widzialam rozowe szpilki w zarze i w venezii :) sama chetnie bym kupila, ale nie moge sobie na nie teraz pozwolic :) naprawde fajne byly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kxfmdkfvmdk
były w Heavy Duty ostatnio - sklep który kojarzy się z ciężkimi butami, ale chyba postanowili zaszaleć i mieli w sprzedaży fioletowe, żółte i zielone szpilki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kxfmdkfvmdk
* różowe, żółte i zielone Kurcze, chyba rano nie myślę, skąd mi się tam fioletowe wzięły :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgorzattt
kxfmdkfvmdk, w jakim mieście w HD widziałaś te buty? Ja jestem z Wrocławia i bardzo zalezy mi na różowych, mam nadzieję, że do soboty będą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żarówiasty róż
ja kupilam w Zarze. Drogie byly, ale nie mogłam się oprzeć. Naprawdę extra wyglądają do granatowych rurek i wcale nie zalatują kiczem. Stonowany w miarę strój i te szpilki i jest szał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×