Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozowa landryna

Róż,róż, jeszcze raz róż!

Polecane posty

Gość rozowa landryna

Orientujecie sie moze czy tej wiosny nadal modny jest róż? Bo mam troche ciuszkow w tym kolorze i chcialabym je ponosic nie narazajac sie na kpiny:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bańka mydlana
nosi sie to co się chcę. a jeśli już chcesz być modna,to są od tego specjalnego gazety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość probarbie
hej hej, spoko mozesz nosic roz, tym bardziej ze jest to po prostu bardzo wesoly i delikatny kolor..chodzi mi o taki pastelowy, perłowy roz...aha i jest to kolor nadal modny(i bedzie jeszcze dlugo modny) i wiosenno-letni, weic tym bardziej teraz ...i nie patrz na to jaką róż ma opinie, tylko chodz w nim jesli ci sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelelelele
----------> do bankamydlana ....... to forum jest chyba po to by zakladac takie topici jak ten ;] Wiec nie musi wcale szukac w gazetach... moze odpowiedz znalesc tu ............. heh ;] a moim zdaniem roz jest modny... i osobiscie bardzo mi sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherie
Z żadnego koloru nie trzeba nigdy całkowicie rezygnować... byleby czasami darować sobie tak zwany total look i będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnnnnnnnnnn
wiocha :O bądź spokojna, róz jest modny... niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm kiedys mowilam ze w zyciu nie zaloze nic rozowego nio chyba ze rozowe majtki:D:D (ktore zreszta posiadam:P:P) hmm roz jest modny i sama go teraz doceniam. ale nie chodzi o to zeby sie ubrac calemu na rozowo. rozorowe butki rozowe dzini czy mini i bluzeczka to juz totalna porazka. ale dlaczego nie ubrac rozwoych dodatkow do bilej sukienki?? lub rozowego sweterka?? modny jest zgaszony roz. ale rozowe jeans czy struks to juz przesada. ogolnie liczy sie chyba zeby nie wpasc w przesade.Tally Weijl niesamowite ciuchy w rozowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×