Odpowiedz na ten temat

Seksowna nocna erotyczna bielizna

• niby 2012.07.07 [00:57]
    Hej

Możecie mi polecić sklep internetowy/stacjonarny z dobrej jakości, ekskluzywną seksowną bielizną. Jakieś koszulki haleczki, kompleciki przebrania wszystko. Tylko nie tandeta którą można znaleźć na allegro lub w sex shopach.
    Szukam w googlach od kilku godzin i mnie trafia. Wszystko w rozmiarach s/m. Co to za rozmiar w ogóle?
  • oniqiui 2012.07.07 [02:15]
    Agent Provocateur - dochodzą gdzieś do rozmiaru 46. Ann Summers podobnie. Na ebayu moga być jakieś La Senzy jeszcze.
  • niby 2012.07.07 [02:18]
    Odwrotnie potrzebuje małych rozmiarów (34).

Dzięki za nazwy firm. Agent Provocateur miałam na końcu języka i od 2 godzin nei mogłam sobie przypomnieć. Dzięki!!!
  • PRZEMOX 2012.07.07 [02:30]
    ...po co Ci bielizna oczko.gif ?

P.s. Podsyłam dwie nowe piosenki Marty...

http://youtu.be/3dxd0t5_tAE

http://youtu.be/n-hi6eGY0ZE

Jeśli Ci się spodobają... podaj dalej oczko.gif

Jeśli nie... to po prostu...

...stosunkowo udanej nocy usmiech.gif
    PRZEMOX
  • niby 2012.07.07 [02:34]
    dla urozmaiceniausmiech.gif
  • niby 2012.09.19 [21:19]
    Słowami klucz były dobra jakość, ekskluzywna. Oferta tego sklepu jest dokładnie taka sama jak wszystkich innych.
  • anija21 2012.09.22 [13:59]
    W krakowie jest fajny na rynku od strony teatru bagateli jak jest wejście fajny sklep. Ale pewnie nie jesteś z krakowa.
    Zrób to sam - http://stylowi.pl/kategoria/diy-zrob-to-sam
  • MadziurkaM 2012.10.05 [10:01]
    Myślę, że coś upolujesz w sklepie http://www.telimena.pl/ Bardzo seksowna bielizna Triumph, do jutra na dodatek jest do pobrania kupon rabatowy na stronie.
    Triumph to dobra jakościowo i śliczna bielizna, także myślę że coś wybierzesz.
  • xfanka 2012.10.30 [09:40]
    Potwierdzam, Triumph jest nr 1 jeśli chodzi o bieliznę. Nie ma lepszej.
  • mirka4433 2014.09.08 [12:35]
    Nie chcecie lipy? No to Wam pomogę. Ja od pewnego czasu kupuję przez www.gorseciarka.pl i naprawdę nie narzekam. Szeroka oferta, zarówno dla pań jak i panów, jest tutaj podstawą. Jeśli chodzi o jakość, to też nie mam powodów do narzekań. Zresztą co tu dużo gadać, sami się przekonajcie!
  • gość 2015.04.22 [16:29]
    Ten sklep jest świetny http://skleperotyczny.eu/. Często robię tutaj zakupy i jeszcze się nie zdarzyło, żebym była niezadowolona.
  • NapalonyMikołaj 2015.11.02 [20:03]
    Mikołajki zbliżają się wielkimi krokami smiech.gif ja w tym roku zaplanowałam już wszystko założę czapkę Mikołaja i… rozgrzeję atmosferę do czerwoności .... napaliłam się w tym roku na niecodziennego Mikołaja http://www.erotyczny24.pl/merrily-suit-s-m-p- 2977.html
  • gość 2015.12.01 [17:24]
    Jeżeli interesuje Was seksowna erotyczna bielizna to chciałabym polecić http://sexshop112.pl/79-bielizna-erotyczna Jest w czym wybierać i ceny też są niskie. Po dokonaniu pierwszego zakupu otrzymałam w ciągu tygodnia od nich na maila upust na kolejne zakupy w wysokości 21%. Obejmowało to cały asortyment. Mało jaki sklep dba tak o klienta. Dla mnie bomba usmiech.gif
  • Kasia8816 2016.12.03 [20:09]
    Hej. Seksowną, elegancką bieliznę można kupić w serwisie CoZaCena-http://www.cozacena.pl/
    To porównywarka cenowa. W dziale erotyka jest przeogromny wybór. Wiele krojów i fasonów w różnych cenach. Polecam
  • gość 2017.04.05 [21:15]
    To prawda, każdemu raz na jakiś czas trzeba podnieść ..ciśnienie usmiech.gif . Coś seksownego jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Ja ostatnio odwiedzam sexysklep.com.pl - mają dobre ceny i Polską bieliznę. Super gatunek !
  • Kasia 55 2017.04.06 [13:48]
    Ja kupuję bieliznę sexy jak mam chandrę na wyluzowanie albo pobudzenie w związku w sklepie internetowym nie lubię sklepów stacjonarnych i tych ciekawskich oczu innych. Polecam fajny sklep z niskimi cenami i szybką wysyłką.
    http://www.ibieliznasklep.pl/sexy-c-563.html
  • memka 2017.04.20 [15:18]
    fajna bielizne ma alles, takze erotyczna. Ja ostatnio kupilam sobie u nich stanik i jestem zadowolona. nie tylko dobrze wyglada, ale fajnie sie też nosi oczko.gif
  • gość 2017.04.20 [18:07]
    Proszę oceniajcie moja fotkę
    http://atominik.com/xa9
  • gość 2017.04.20 [23:12]
    WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sraaaaaaalesa!!! WON ze spamem sr

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...