Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pranka

seksowne legginsy

Polecane posty

Gość pranka

chcę zrobić przyjemność swojemu facetowi - lubi jak na specjalne okazje prezentuję się seksownie, wręcz ryzykownie. Niedawno zauważyłam jakie wrażenie zrobiła na nim dziewczyna w leginsach głęboko rozdzielających pośladki. Kryjące, ale cienkie i elastycznych tak że widać było miękkość i swobodny ruch ruch pośladków. W sklepach pytałam to się dziwili, w internecie nie znajduję takich cech w oferowanych produktach. Kupiłam już kilka par, ale nie mają tej cechy w wystarczającym stopniu. Proszę o podpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pranka
nie ma podpowiedzi gdzie takie kupić ? w jednym ze sklepów poradzili, że taką własność mogą mieć legginsy do fitnesu, ale w dekathlonie nie dostałam takich - raczej mocne i grubsze. co do planu ubrania się w takie legginsy - nie zamierzam paradować po ulicy albo do sklepów, ale grill u znajomych i potem domówka. Najpierw tunika - króciutka żeby już intrygowała ale nieco zakrywała pupę. Jak się rozkręci to zdejmę tunikę i luźny top ze swobodnym biustem (swobodny ale niewiele go jest).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest na to domowo - krawiecki sposób - przeszycie na owerloku wzdłuż szwu. Kiedyś taki prezent zrobiła znajoma krawcowa mojego chłopaka - na urlopie. Przerobiła mi legginsy jak wpadliśmy z wizytą. Efekt - bezlitosny camel toe, no i oczywiście pośladki głęboko rozdzielone. Ona że super, ja że tak nie wyjdę - no to dostałam od niej na wyjście camel toe killer - żelową wkładkę do majteczek, plus klapsa w tyłek na drogę - że nie mam co głowy zawracać tylko śmiało pokazywać swoje zgrabności. Zalecała jeszcze że do bawełnianych legginsów nie nosi się majteczek, że same legginsy to bielizna. Wtedy w końcu nie pozbyłam się stringów. Ale teraz faktycznie kupuję od razu po kilka par, część idzie do niej do przeróbki i częste zmienianie. Najczęściej teraz chodzę bez żelowej osłonki na waginę. Oswoiłam się wyluzowałam szczególnie wokoło domu. A jak ktoś zobaczy to co z tego - to po prostu kobiecy szczegół, mi wygodniej, jak komuś przeszkadza niech nie patrzy w krok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×