Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jangalian

sklep internetowy be wild.pl

Polecane posty

Czy którakolwiek z was kupowała rzeczy ze strony be-wild.pl? Chciałabym usłyszeć waszą opinię na temat jakości towaru, czy obsługi., bowiem trafiłam tylko na jedną 'recenzję', która pod żadnym względem nie była pochlebna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga Zajączkowska
ja kupowałam sukienkę i doszła, wszystko bez problemów, ale ludzie są różni więc nie dziwne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestrzegam przed współpracą z tymi ludźmi i z tą firmą! Dramat. Zero odpowiedzialności za zamówienie, obsługę Klienta. Na stronie informacja, że realizacja zamówienia do 5 dni, kiedy ja otrzymałam produkty po 32 roboczych. Brak możliwości zwrotu nietrafionego towaru. Od dwóch miesięcy uciekają przed kontaktem i nie dają możliwości zwrotu. Jakość produktów bardzo niska. Telefon podany na stronie nie odpowiada. Nagrany jest automat - kontakt tylko mailowy, a i on szwankuje. Podany adres do korespondencji w Warszawie - nie istnieje, dostałam odpowiedź, że nawet jeżeli zwróce towar, to paczka wróci, bo tego adresu nikt nie obsługuje. Podsumowując: przestrzegam i nie radzę korzystać z ich usług. Pierwszy raz zdarzyło mi się trafić na oszustów w zakresie sprzedaży internetowej - i mam nadzieję ostatni. Zerknijcie na FB - nie ma możliwości dodawania opinii... Samo to powinno było wzbudzić moją cujność, ale niestety dałam się oszukać. Zero odpowiedzialności i szacunku do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rowniez nie polecam, czekam juz na stroj kapielowy chyba z 5 tydzien. Nie odpisuja na maile. Zaluje, ze zrobilam to zamowienie, no coz... moja wina, moglam najpierw poczytac te opinie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE POLECAM! Zamówiłam 3 koszule dwie przyszły po 3 miesiącach, ostatnia nie przyszła wogóle . Ze sklepu nie odpisywali na maile a innego kontaktu nie ma. Pieniędzy oczywiście nie zwrocili. Te koszule co przyszły to w lato chodzić się nie da, bo są tak sztuczne że człowiek się poci jak szalony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiam89
nie polecam!! nie dosc ze nie zwracaja pieniedzy za rzeczy, ktore nie doszly, to jeszzcze kontakt jest zerowy. gdyby sie zebrac w kilka osob mozna by podac sprawe na policje, pewnie uzbiera sie jakas wieksza kwota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirandka85
Czy kupowałyście coś na buu.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola162
Zamówiłam sukienkę 04 lipiec do tej pory nie mam przesyłki. Nie na wszystkie e-maile odpisują, nie mogę uzyskać nr listu przewozowego bo twierdzą że go nie mają. Jak przyjdzie to będzie, bardzo żałuję że zamówiłam tam cokolwiek. Ciężko uzyskać jakaś odpowiedz bo odsyłają tylko do punktu regulaminu. Nie polecam, pierwszy raz spotykam się z sklepem który tak olewa klienta. Na moje pytania o zwrot towaru tez cisza, a skoro sukienka nie dojdzie do wesela to na co mi ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na swój zamówiony towar czekam już 2 miesiąc .. chyba się nie doczekam . Żałuję że zamówiłam u nich , mogłam zrobić zamówienie na aliexpress i już bym miała swoje rzeczy . Nigdy więcej . Stanowczo odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagateq
Czekam już 2 miesiące. Zamówiłam produkty za 130 zł i nic. Napisałam kilka maili, pisałam na facebooku i dalej nic. Jakby ktoś chciał zakładać pozew zbiorowy to zapraszam do kontaktu gag_atka@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pxzyn
Ja zamawiałam z tej strony jakość na początku maja, 7 bodajże. Wszystko wydawało się kuszące, jednak zdecydowałam się przeczytać regulamin, w którym jest napisane, że czeka się na przesyłkę kilkadziesiąt dni roboczych. Niestety musiałam czekać. Pierwszą zamówioną rzecz (z trzech zamówionych) dostałam na początku lipca, kolejną pod koniec lipca. Na początku sierpnia minął termin najdłuższego czasu oczekiwania i od tamtej pory sklep unikał kontaktu. Dopiero po postraszeniu sądem, odpisali mi dziś, że zwrócą pieniądze za nieotrzymaną rzecz. Zobaczymy jak bardzo są słowni. A co do jakości otrzymanych rzeczy to szczerze byłam zadowolona. Top przyszedł świetnej jakości i nie śmierdział chińszczyzną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam, tak jak większość osób czekam na zakupiony towar już drugi miesiac. Brak kontaktu ze sklepem nie odpisują na maile, poprostu tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam. Zamówiłam zegarki 30 lipca 2016 do dziś ich nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy którejś z Was udało się wogołe odzyskać pieniądze za towar/ ew reklamacje??? Ja walcze od 14go lipca ale ignorują mnie totalnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiam89
evelix a czy Ty przypadkiem nie jestes powiazana z ta stronka chwalac ich? ;) jesli juz bronisz swojego interesu to pomysl co piszesz, bo o wymianie tutaj raczej nie ma mowy skoro ubrania sa wysylane zza granicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiam89
jesli chodzi o pieniadze to nie odzyskamy ich dopoki sprawa nie wyladuje w sadzie..jedna oszukana osoba moze by im nic nie zrobila, bo za niska szkoda, natomiast jesli sie zbierzemy to mamy szanse...juz nie chodzi nawet o pieniadze tylko o zasade!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja również zamówiłam u nich rzeczy na 169 zł i nie dostałam ni a zamówienie złożyłam w sierpniu. Jestem za złożeniem pozwu zbiorowego proszę o kontakt jeśli ktoś też jest za tym Klaudia 508516132 lub mail zoska18-1989@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja napisałam do nich z 20 maili i nic, olewają totalnie...napisałam do rzecznika praw klienta ale jeszcze bez odzewu, co prawda zrobiłam zakupy na 100 zł ale nie zgadzało się nic ani wymiary ani wzór na sukience...moj mail: iva.66@interia.pl. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł wchodzę w to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oto co napisali jak chcialam zwrócic sukienkę: Witamy, Zwrotu można dokonać wyłącznie jeżeli jest błąd w tabeli rozmiarów - więc prosimy o załączenie zdjęcia z centymetrem gdzie ukazane jest, że wymiary sukienki nie odpowiadają rozmiarowi z tabeli. Po otrzymaniu zdjęć wysyłamy je do zagranicznego producenta i jeżeli uzna on reklamację, wtedy prześlemy Pani adres zagranicznego nadawcy na który będzie możliwe odesłanie sukienki, oczywiście na własny koszt. Na co ja oczywiscie odpisałam: Witam, Chcialabym zapyta dlaczego w regulaminie nie ma o tym mowy? ze zwroty są jedynie gdy jest pomyłka w tabeli rozmiarów. Z prawnego punktu widzenia jest to bezprawne. każda transakcja dokonywana na odległosć ma niezbite prawo do zwrotu. Bez podania żadnej przyczyny. Proszę Pństwa to nie jest reklamacja...która może zostać uznana lub nie...mam prawo do zwrotu i poprostu chcez niego skorzystac. Platforma zarejestrowana jest w polsce i obowiązuje ją poslkie prawo. Ja równiez pracuję w usługach on line. Pomimo złych opinii o sklepie skorzystałam i ufam że wykarzą się Państwo kompetencją na przekór komentarzom na forach. Bardzo prosze o podanie procedury dotyczącej zwrotu i zwrot pieniędzy. I oni Witamy, Be-wild nie jest sklepem tylko platformą transakcyjną, która dzięki integracji systemów logistycznych jest w stanie zapewnić swoim klientom towary po cenach znacznie niższych niż ceny w sklepach. Z tego powodu zwroty towarów w Polsce możliwe są jedynie w przypadku wad (uszkodzenia, towar zabrudzony) lub niezgodności towaru z umową (przychodzi inny niż zamówiony). Platforma be-wild.pl również ponosi ryzyko kursowe (towary wysyłają bezpośredni producenci/hurtownicy z zagranicy), co samo w sobie wyłącza stosowanie prawa zwrotu towaru w terminie 14 dni. Rozumiemy, że czas oczekiwania w niektórych wypadkach znacząco przekracza typowe okresy oczekiwania w handlu internetowym - stale monitorujemy takie sytuacje i reagujemy na przypadki nierzetelnych kontrahentów. Należy zaznaczyć, że pod tym względem usługi oferowane przez platformę be-wild są w pełni zgodne z ustawą o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej. Prosimy mieć również na uwadze, że to sprzedawca końcowy decyduje - zgodnie z prawem swojej siedziby - o zasadach przyjmowania zwrotów. Mamy nadzieję, że powyższe wyjaśnienia okażą się pomocne. I od tego czasu piszę juz sama ze soba bo mają mnie gdzieś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A le ja zrobiłam przelew a u nich na stronie pisze oczekujemy na przelew nisz kur... od sierpnia do października przelew na pewno doszedł dane sprawdziłam. Ten sklep to porażka. OK od sierpnia 60 dni mają na wysyłkę a paczki są chociaż polecone???? Klaudia Chynek zoska18-1989@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam. Jeśli ktoś planuje kupić z tej strony coś co ma jakiś mechanizm (jak zegarki, bo są ładne), to uprzedzam odrazu: strata pomiędzy, czasu i nerwów. Zegarek przyszedł do mnie dokładnie po regulaminowych 59 dniach roboczych. Przyszedł, tylko nie działający (i to nie kwestia baterii). Ale czytając opinie, stwierdziłem że i tak mam szczęście, bo dostałem do co zamówiłem. Inną sprawą jest (jak już ktoś zauważył) kontakt, piszę się do siebie, nie dostałem ani jednej odpowiedzi. A i jak ktoś się martwi tylko tym co ma zrobić gdy status na stronie głosi iż czekają na przelew, to nie ma się czym martwić. Zamówienie mam a na stronie cały czas czekają na przelew. Podsumowując: Kontakt 0/10 Informacja o zamówieniu 0/10 Czas oczekiwania 2/10 (przynajmniej przestrzegają regulaminu) Zamówiony towar 0/10 (zmarnowane pieniądze) Ogólnie 0/10. Polecam omijać szerokim łukiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie, ja również czekam za moim zamówieniem. Paczkę rzekomo wysłali 18 sierpnia,czyli dziś mija 44 dzień od wysłania. Do tej pory odpisali na 3 może 4 maile,oczywiście zasłaniając się durnym regulaminem. Oczywiście numeru przewozowego ani jaką firmą paczka idzie,nie mogą podać. Najgorsze jest to,że kupiłam zakupy bez rejestracji, bo mi się spieszyło, a to był wielki błąd.. Będę ich atakować do tej pory,dopóki paczka do mnie nie dotrze. I będę wszędzie gdzie się tylko da,wystawiać im negatywne opinie. Może czegoś się nauczą, chociaż wątpię, bo widać że mają klientów totalnie w d***e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra M
Sklep be-wild masakra, kupilam koszule i skarpetki. napisalm do nich ponad 20 maili i po ponad pol roku dalej nie dostalam zamowienia ani zwrotu pieniędzy. Slaba obsluga klienta, ciężko o kontakt z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja równiez się nacięłam. Zamówiłam 2 rzeczy 11.08, napisałam maila po 4 tygodniach co z mopim zamówieniam bo status zmienił się na wysłane, ale nie było numeru do śledzenia przesyłki:( jak doczytałam, ze zamóienie może iść 59 byłam zła, bo to już wiadomo, ze chiny, no ale trudno (wszystko jest made by china;)) Napisałam kilkanaście maili, otrzymałam odpowiedź tylko na 2, w którym to dowiedziałam się, że moje zamówienie wróciło do nich, bo nie podałam nr mieskzania i poniżej przesłali moje dane, które nie były moimi danymi! Odpisałam, że wysłali mi nielegalnie czyjeś dane a moje są ok, w sensie był podany numer ul i mieszkania! Napiałam im również że bezprawnie przesłali mi czyjeś dane i że zgłoszę to do GIODO oraz całą sprawę do prokuratury o wyłudzenie pieniędzy. Oczywiścia kwota jest pewnie zbyt mała, ale jak znalazłam te opinie (żałuję, ze dopiero dzisiaj!) to jest nas tyle, ze należy to zgłosić. regulaminowo 59 dni roboczych od momentu wysyłki zamówienia (18.08) minie w piątek 11.11 ale, że to wolne to mają czas do poniedziałku 14.11. Lecę napisać im kolejnego maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJoanna
Zaluje ze nie weszlam na podobne gorum przed zakupami w tej " firmie"!!! To jest jakas niedorzeczna historia!!! Zamowilam towar 16 SIERPNIA!!! Przelew poszedl 19 SIERPNIA!!! Mamy 4 LISTOPADA!!! A paczek...echo... Na moje maile odpowiedz po kilku dniach...ze nie wiedza dlaczego, ze sie skontaktuja... Tetaz dostalam inf z numeram paczek...tylko ze numery nieaktywne!!! Ktos mi powie co mam dalej poczac bo pomyslow mi brak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do prokuratury
Czekałam 3 miesiące na rzeczy. Dziś napisali ze zwrócą pieniądze ..... poczekam zobaczę. Jak mi się udało uzyskać taka deklarację? Zagroziłam stworzeniem odpowiedniego konta na portalu społecznościowym które zrzeszy oszukanych. Potem drogie panie nie zbiorowy pozew.....po co wam to - oszustami zajmuje się państwo z urzędu a nie pozwy cywilne. Wiec zgłoszenie zbiorowe do prokuratury. Tyle podpowiadam ze swojej strony. Jak nie dostane pieniędzy na konto odezwę się ponownie i chętnie dołączę do akcji przeciw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA _NOSOWSKA
Firma porażka, oszuści. Już sam brak kontaktu z firmą mówi swoje. Towar zamówiony i opłacony we wrześniu.....brak kontaktu do tej chwili......ja rozumiem , że ciągną towar z Chin ale jakiś magazyn w Polsce mogli by mieć....bo to nie te czasy , żeby czekać na zamówione towar 51 dni.....NIE POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylu0001
Jakby ktos chcial zlozyc pozew zbiorowy,ja sie rowniez dolacze.Moj email - miotke.s@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaa99
OSZUŚCI !!! złożyłam zamówienie i opłaciłam ,1 IV 2016 na bluzkę i po moich monitach przesuwano termin a teraz nie ma odzewu ,nie ma towaru nie ma pieniędzy. Dziś 17 XI 2016 i GŁUCHO !!! Ostrzegam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×