Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mollahova

SNEAKERSY-jak, gdzie i za ile??

Polecane posty

CZESC LUDZIE :) Mam takie pytanko : czy wiecie moze gdzie moge w Polsce (najdalej u naszych sasiadow) dostac fajne buty do koski tzw sneakersy?? Interesuja mnie Nike i Adidasy ale moga byc Reebooki :) Dobre bylyby kolorowe i niebanalne...no i w dosc przystepnej cenie ;) PROSZE O POMOC !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakies lakiery specjalne
idz do sklepu i zobacz tyle wszedzie jest sklepow nike adidasa itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echh...
ale nie ma tam fajnych sneakerow!! Najlepsze oczywiscie za granica ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok mylisz pojecia
zajrzyj do slownika SNEAKERS - to sa buty sportowe, a nie specyficzny rodzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchaj ja wiem
co to sa sneakersy!! Po prostu chodzi mi o to zeby ktos mi podal link na jakas stronke z mozliwoscia zakupu i transportu do europy (nawet z usa)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scj4qva
ty leniuchu,sam se szukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o maaatko
chodzi mi o buty typu nkike dunk SB high :D Znalazlam pare stronek ale ceny sa oszalamiajace :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieeeeki D
dokladnie o cos takiego mi chodzilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wbijaj na www.butyjana.pl tam masz mega ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A macie jakies pomysły na płaszcz na jesien? Dzisiaj nikrt tutaj nie pomaga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam bludshop.pl :) mają mega duży wybór marek butów, które Cię interesują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terree
Genialny but znalazłem w tamtym tygodniu na stronie www.oldsilos.com.pl . Cudeńko nazywa się Puma TX-3. Moja stopa już go pokochała ;)) Hehe, mój styl, oryginalna cholewka, wszystko ładnie dopracowane. Warto tutaj poszukać, mają sporo klasycznych modeli jakby wyciągniętych z archiwum całej myśli obuwniczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musisz szukać tych butów za granicą przecież:) Ja widziałam kilka naprawdę ładnych modeli sneakersów na Eobuwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zajrzeć na http://sneakerhouse.pl - marki Nike, reebok, NB, asics, vans itp. w fajnych cenach :) Same najmodniejsze modele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hardziel
Raczej przez internet, np. w Merg. Generalnie sneakersy robią różnicę, można znaleźć rzeczywiście ładne bez wydawania wielkiej kasy. Wszystko jednocześnie zależy od tego, ile jesteście w stanie wydać i jakie macie oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobacz sobie na www.apia.pl tam nie tylko sneakersy piękne i włoskie,ale inne cudeńka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hurtowniastylu
na Allegro napewno znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio natrafiłam na fajne sneakersy w jednym ze sklepów internetowych, było to Markowe Obuwie . Kupiłam i jestem bardzo zadowolona, nosi się bardzo dobrze. Są to co prawda sneakersy marki Eksbut ale bardzo fajne.:) :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disssi
Na allegro bym na pewno nie kupowała bo tam się teraz namnożyło aukcji z podróbkami butów. Uważaj szczególnie na aukcje gdzie masz podany termin wysyłki 30 dni, na 99% będzie to aukcja w której towar wysyłany jest z Chin. Najlepiej kupować w jakichś renomowanych sklepach, w których masz pewność, że nie dostaniesz podróbki. Zobacz sobie np: http://allsports.pl/obuwie-lifestylowe-znanych-marek/590/produkty/ albo Zalando, tylko w tym drugim jest raczej drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz też śmiało zajrzeć na perfektsport.pl, mają meeega duży wybór obuwia sportowego, zwłaszcza nike, a ceny naprawdę bardzo spoko :) ja od nich często zamawiam, głównie do uprawiania sportu, bo na co dzień jednak chodzę rzadziej w sportowych butach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×