Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Spodnie czy spodnica?

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny co ubieracie kiedy macie okres? Spodnie czy spodnice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze dla pewnosci wkladam spodniczke,w te dni, wole luzne ciuszki,spodniczka jest wygodniejsza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez w okres wole nosic spodniczki,pracuje dosc intensywnie,czesto sie schylam,przykucam, spodnie powoduja ucisk na podpaske wiec latwo o przemokniecie ,podpaska lubi sie tez przesunac wiec nieraz odznacza sie przez spodnie. Jezeli juz ubieram spodnie to w dalszych dniach okresu gdy krwawienie jest znacznie mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zazwyczaj zawsze chodze w spodniach nawet kiedy mam okres ,jednak w te dni ubieram raczej spodnie z ciemnego materialu takie troszke luzniejsze w pupie,a dla pewnosci mam sweterek taki dluzszy,zaslaniajacy pupe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie widze zadnego problemu,najwazniejsze to dobra cieniutka podpaska,latem gdy mam okres ubieram nawet biale spodnie dla pewnosci aplikuje dodatkowo tampon ,mozna takze wlozyc jakas bluzke,lub tunike taka zakrywajaca tyleczek,i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze spódnica jest wygodniejsza niż spodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zdania ze kobieta bez wzgledu na to czy ma okres czy nie zawsze powinna ubierac sie po kobiecemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spodnica w te dni jest ok.ale nie mini i trzeba pamietac aby nie podwialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze uzywam podpasek maxi wiec w te dni spodni raczej nie ubieram bo podpaska jest widoczna zwlaszcza kiedy trzeba sie np.schylic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dzien to zawsze spódnica,ale w nocy sypiam w spodniach piżamowowych,podczas snu zawsze sie odkrywam wiec glupio byloby świecic tylkiem z podpaska przy mezu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×