Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hamster

Spodnie damskie

Polecane posty

Hallo Panie, czy chetnie ubieracie obcisle spodnie? Prosze tylko powazne odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o bosiuuuuu
a co masz do spodni? ubieramy i co? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o bosiuuuuu
wygodnie mi w nich to je nakładam, czym ty się podniecasz chłopie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podniecam sie. W poprzednim zyciu bylem kobieta, i dlatego w tym zyciu walcze o ich rownouprawnienie. Spodnie to symbol wladania nad innymi i dlatego badzcie mili ale stonowczy do swoich partnerow, tak azeby miedzy wami byla rownowaga wladzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja to
nie.Jak tylko nosze sie w luźnych przewaznie bojówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obcisłe spodnie są: 1. obrzydliwe, obleśne, tandetne itp itd 2. nie dla prawdziwych kobiet (czyt. dam) 3.zwyczajnie okropnie niewygodne 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jesli chcesz byc atrakcyjna - to tylko skórzane lub skóropodobne !!! (najlepiej obcisłe)!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nereus
Hallo Kobitki, nie rozumiem, z jednej strony chodzicie w spodniach, a z drugiej strony unikacie dyskusji. przeciez Polki zawsze byly odwazne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech........
nie, nie lubie obcislych spodni. sa najzwyczajnie w swiecie niewygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytaj moze
o noszenie rajstop, to w koncu twpj ulubiony temat:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rajstopy nie. Tylko obcisle spodnie. Czy to cos niezwyklego podziwiac Panie w nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat też mnie mnie ciekawi :-) ja nie jestem w stanie nosić obcisłych spodni, dżinsy - boshhhhh..... tragedia po prostu jeszcze jak te spodnie opuszczają sie do połowy dupy jak się pochylasz czy zginasz..... porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alle miliony kobiet chodzi w nich i nie maja tego problemu. Moze Panie podadza rade poprzedniczce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obcisłe jak obcisłe, raczej dopasowane do sylwetki, takie, żeby dobrze leżały. nie chodzimy workach na kartofle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdery
Obcisłe spodnie są dobre i nie są wcale niewygodne. Oczywiście jak się ma dupe jak szafe, to się będzie źle w nich chodziło. Ale ogólnie ja bardzo lubię takie spodnie! Są właśnie wygodne i praktyczne! Wolę takie niż jakieś szerokie bojówy. Albo właśnie worek po kartoflach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze .... dżinsy obcisłe są niewygodne ... bo wiadomo ja kto dzinsy, są twarde i nierozciągliwe .... ale też jakoś szczególnie szerokie to też lipa .... a ja ostatnio polubiłam śmigać w spódnicach różnej długości ( poza długimi do ziemi :O )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oczywiście że mogę zrobić dziarski krok w kiecy, poniewaz większość z nich jest na pół uda, kilka lekko za kolana i jedna na pół łydki, taka zamaszysta z koronkami i falbankami taka fikuśna ;) Nie mam najmniejszego problemu z chodzeniem. Zresztą dzinsów kilka też mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×