Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aneta_22

Stanik samonośny

Polecane posty

Hej Dziewczyny! Co sądzicie o stanikacj samonośnych. Niedługo idę na wesele i mam suknię bez pleców i zamierzam taki kupić, więc szukam jakichś opinii na ten temat. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak wyglada taki stanik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak wyglada taki stanik
i nie ma zapięcia z tyłu?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam taki stanik
i jestem bardzo zadowolona.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihihihihi - smiesznie to wygląda - jak takie dwie protezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja.
Mam taki stanik. Ma bardzo wiele zalet, ale i jedna wielka wade- odkleja sie pod wplywem potu. W upalne dni w ogole musialam z niego zrezygnowac, bo "odpadal". Jesli jednak Twoja sukienka "trzyma sie "w biuscie mocno, to i stanik nie powinien sie "ruszac".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neomycyna
no to super na wesele, potańczysz trochę i stanik zjedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do to ja
a jak te miseczki sie utrzymuja na piersiach? na jakis klej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy do takiej sukienki takie cos się nadaje, a bez stanika czuje się mało komfortowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, a po co taki stanik nosić? Pytam serio. Ja noszę stanik żeby podtrzymać (podnieść) trochę biust, a skoro ten stanik nie ma ramiączek, to pewnie biust i tak \"wisi\"? To po co takie cudo? No i czy nie odparza, w końcu to guma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He, a mam taki stanik, est bardzo mało komfortowy, zresztązalezy jaki rozmiar nosisz...racja ze silicon sie odkleja od skóry pod wplywem potu, bist nie jest uniesiony tylko powiekszony, a na weselu pewnie bedziesz szalecw tancu, wiec odradzam, bo bedzie ci niewygodnie. za to bardzo ci polecam staniczek z silikonowymi ramiączkami i tyłem z siliconuj, jest niesamowicie wygodny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
oj tak te http://www.unbra.no/startside/index_html sa lepsze od całych silikonowych! bo są lżejsze i łatwoej jest im się utrzymac :) wiem co mówię, ja mam :o przy czym nie uzywam, bo jak schudłam to i biust mi zmalał do A... :( także polecam dla większych biuścików, tak ok.C:P ja miłam na weselichu na silikowoe ramiączka z przodu i z tyłu i było git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm....
są teraz takie staniki "wiązane na plecach" do sukienek z odkrytymi plecami, może coś takiego poszukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
a właśnie są takie wiązane przez plecy aż pod biustem, że tak powiem;) ja np. nie mogłam takiego miec, bo sukienkę miałam obcisłą, dlatego wybrałam silikonowe tradycyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee cycki se tym poodparzasz
kup sobie bardotkę, albo wiązany z przodu. nie zakładaj silikonowych ramiączek, bo to nieeleganckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliiiiii
mam taki i zamówiłam przez aleggro miałam go do sukienki na wesele i trzymał sie oki!! musiałam pare razy na początku go zakładać zanim dodrze był dopasowany do piersi byłam zadowolona bo sukienka miała odkryte plecy a po staniku ani śladu, a musze przyznać ze nie nawidze chodzić bez stanika dla mnie jest wówczas nie komfortowo wiec wielki plus dla samonośnych pamietajcie aby ich nie szorować w wodzie ewentualnie leeko przetrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buka poka
Możesz tez kupić takie miseczki do przylepienia z jakby cieniutkiej flizeliny. Trzymaja dobrz, nic sie nie odkleja, mozna je przyciąć jak cos wystaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie polecam - nie dość, ze kiepsko trzyma się \"swojego terenu\", to w dodatku biust wyglada w nim okropnie! taki spłaszczony i zdeformowany. Faktycznie bardziej użyteczny będzie stanik wiązany na szyi, albo z przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posiadam takowy
byłam na jednym weselu - bo suknia miała z tyłu tylko lekkie wiazanie tasiemka (było srednio) na drugie przerobiłam swój zwykły czarny obciełam cały tył z zapieciem i do miseczek przyszyłam tylko takie małe zaczepy (w które wkłada sie silikonowe ramiaczka) i oczywiscie zaczepiłam takie ramiaczko na tył --------- super, wygoda nie porównywalna z tym silikonowym...........szukałam w sklepach takich z silikonowym tyłem (niestety nie znalazłam czarnego, kupiłam rózowy --bedze na keidys )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posiadam takowy
aha faktycznie jak jest ciepło to ,,zjezdza,, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co wy macie ale ja już przeznaczyłam 3 wesela w takim przylepianym staniku i nic mi się nie odkleilo! Aż musiałam po dobrych 10 godzinach dość mocno go odrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakies opinie o firmie alles? zrobilo sie troche glosno o nich i tak sie wlasnie zastanawiam? a jakie jest wasze zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 654391
zobacz sobie na jakies fora o alles stanikach, duzo jest opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... w większości nieprzychylnych, bo to marna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam sukienkę bez szelek i zastanawiam się kupic taki biustonosz tylko boje sie ze mi będzie spadał . doradzicie jakis fajny biustonosz to takiej sukienki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×