Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Stanik sporotwy

Polecane posty

Gość gość

Czy na siłowni można ćwiczyć w samys staniku sportowym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ja ćwiczę w Panache SPort albo Shock Absoberze, one wyglądają jak krótkie koszulki. Ale już w sportowej Freyi bym nie poszła, za bardzo bieliźniana (choć też trzyma na mur, noszę ją do biegania często).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niszczy ładne cyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mojej siłce jest kilka takich dziewczyn. ale te staniki są bardziej zabudowane niż "normalne" sportowe. bardziej przypominają coś między stanikiem a topem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że można! Jestem instruktorką i sama ćwiczę właśnie w staniku. Ale kupując, weź pod uwagę nie tylko wygląd, ale też to, żeby był dobrze dopasowany. Niestety większość sklepowych to bardziej bluzeczki niż staniki;/ Od jakiegoś czasu ćwiczę w staniku Yajlee. Warto zainwestować, szczerze mogę go polecić. Mam oba dostępne modele i po 1) idealnie przylegają do ciała, przez co utrzymują wszystko na swoim miejscu, po 2) nie pocisz się w nich jak w zwykłych, bo bardzo dobrze odprowadzają wodę (a podczas kilku godzin fitnessu które prowadzę potrafi być gorąco...) po 3) nie ma problemu z dobraniem odpowiedniego rozmiaru, bo wystarczy tylko obwód pod biustem (miseczki dopasowują się aż do rozmiaru G).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Underwire brA jest świetnym biustonoszem, który idealnie nadaje się do uprawiania sportów oraz innych czynności, które wymagają komfortu i wygody. Jest prosty i bardzo praktyczny. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w odzież sportrtową, bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także modele Rc, zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No Panache niezle trzeba 240zł-260 chyba na niego uzbierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×