Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Toffie

STANIKI 65AA - GDZIE KUPIĆ??

Polecane posty

Gość Toffie

Mam bardzo maly rozmiar stanika (72 cm w biuście i 64 cm pod) . Za żdne skarby nie moge na siebie znaleźć odpowiedniego w sklepach. Vzasem trafi sie jakiś malutki h&M 70A i jest prawie dobry, albo kubie sobie takie w Key'u 65AA ,a le tam rozstawienie miseczek jest dla mnie zbyt małe i tez nie leża za dobrze:( Gdzie można kupić coś odpowiedniego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez malutka 23
ja mam 75 w biuscie i 70 pod, wiec chyba jeszcze mniejszy od ciebie. kupuje w h&m ten dzial mlodziezowy ze snoopim :O czasem taki normalny tez sie znajdzie chociaz troche odstaje. w cubusie sa tez male staniki 65A i nie wygladaja jak dla 12latki (chociaz niektore owszem). najczesciej kupowalam wlasnie w cubusie, ale zlikwidowali w moim miescie. ja mam problem ze strojem kapielowym. miekkie bikini odpada, a usztywniane za duze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukaj na allegro nie tylko w dziale ubrań damskich ale i w ubraniach dla dzieci. niestety kroje będą słodkie i dziecięce:P no i skocz do działów dziecięcych w h&m zarze itp tylko tu znów to samo. spytaj best bra ona zna się na doborze i jest naszym kafeterianym(:P) guru w tych sprawach:) wiec może ci poradzić gdzie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toffie
Malutka 23 - No może masz jeszcze mniejsze piersi odemnie,a le chociaż obwód masz bardziej wymiarowy, bo na mnie to sie wsztkie podwijają. W h&M faktycznie czasem trafią się jakieś dobre, ale i tak mi się podwijają nie trzymają dobrze, więc chyba nie do końca z nimi ok. Best_bra - Dzieki za adres sklepu, tylko, że ja jak j€z wole w polskim sklepie. I te ceny dosyć drogie, a jeszcze przesyłka przeciez dochodzi :/ A może znasz jakies inne?? Byłabym wdzięczna ;) Nibys - tez myślałam o dziecięcych staniczkach, ale one mają za mały rozstaw miseczek i chociaż na głębokość są dobre. A Cubusie faktycznie są, tylko do najbliższego mam jakieś 4 godziny drogi niestety. Jak przy okazji będę to na pewno kupię:) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toffie
Malutka23 nie mart się, mi też sooooro brakuje do tej dziewczynki;) ;) Widocznie taka nasza uroda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie w sklepie w pl NIE KUPISZ coś w Intissimi widziałam - TG1 i 2 bodajże - to takie 60 lub 65A ale nie przyglądałam się temu (normalne kolory, biały, cielisty, czerwony) raczej wydaje mi się że to 65.. ale poprzymierzać mozesz.. pozostają ci zakupy w uk albo ebay.. koszmar w tych polskich sklepach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toffie
Samanta dokładnie, koszmar w tym kraju z tymi stanikami. Te duże to jeszcze, jeszcze można kupic, Ale małe ? ! W życiu. no jednak ja cos tam dorwałam skoro teraz siedzę jednak w czymś na tym nieszczesnym biuscie . Także ni jednak cos można dopaśc, pytanie gdzie;) W atlanticu też czasem trafia się małe, ale to tak 1 przypadek na 100 .No własnie , ale te TG1 to miseczka A, niestety nie moja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
większe też wcale nie łatwiej.. 60C powiedzmy - nie ma. nawet na allegro. :o ja mam 60dd i też cięzko.. od E się zaczynają.. a TG2 to jaki rozmiar? w atlanticu tylko 65A - ładne fasony ale tylko malusie. a jak ktoś ma minimalnie większe to już lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toffie
Nie wiedziałam, że masz taki malutki obwód, W takim razie się zgadzam;) Ale wiesz, te w atlanticu byłyby dobre, tylko u mnie w sklepie nie ma takich ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toffie
A tg2 to chyba 70B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toffie
Może byłyby dobre, bo 65 to na tę środkowa haftke, a jest jeszcze taka węźsza więc byłby oki, o ile by się nie roszedł podczas noszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez malutka 23
jakbysmy nie mogly miec jakis wymiarowych tych biustow 😭 jak wchodze np. do h&m i widze tyle slicznych kompletow bielizny to mi sie smutno robi. jakas seksowna bielizna, gorseciki tez nie dla nas bo nie ma:( z reszta nawet gdyby byly to nie wygladaloby to ladnie nie majac co wlozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toffie
Malutka-- Jest jeszcze problem z żakietami, dopasowanymi płaszczykami itp. bo też w biuście są za luźne i przez to ubranka traca swój urok niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy jak najbardziej wymiarowe biusty!! to firmy bieliźniarskie itd są beznadziejne :o czemu w uk, gdzie kobiety są delikatnie mówiąc wieeeeelkie bez problmeu mozna kupić produkwane SERYJNIE rozmiary 28 i 30 we wszystkich miseczkach a u nas nie.. ciemnogród kurde 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez malutka 23
tak, z tym tez niestety. nie wiem jak ty ale ja jestem w ogole chuda i takie rzeczy jak zakiety na mnie w ogole nie leza. lubie wszelkiego rodzaju sweterki, ubieranie sie warstwowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez malutka 23
samanta moze ty masz wymiarowy ;) moj biust ma rozmiar jak u dziewczynki normalnej budowy w 5-6 klasie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wg tego co jest w polskich sklepach to niewymiarowy jak cholera.. szukam cały czas.. poza tym forum które podałam wam best bra wiele zawdzięczam (jakieś 1,5 rozmiaru ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja też się dołączę ze swoimi maleńkimi piersiątkami :O jedyna nadzieja dla mnie to tabletki i -w przyszłości- ciąża ;) 13-letnia siostra mojej przyjaciółki ma większy biust ode mnie :O a ja mam 18 lat (no za niecały miesiąc :P ) biustonosz noszę 70A, chcoiaż prawdę mówiąc powinnam nosić 60D, ale, że takiego w Polsce nie ma to zadowalam się 70A, bądź tez (kiedy mam okres) 75B (z dużą ilością gąbki :O ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toffie
cherry to nie jest u ciebie aż tak źle ;) Tylko nie wiem czy dobrze zrozumiałam, nosisz miseczke A chociaz powinnaś D?!! Rozbieżność spora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez malutka 23
pewnie stosowalas masaz kasi? ja nie potrafie sie zmobilizowac, masuje gora 2 tyg albo nieregularnie wiec nie mam sie co dziwic ze efektow nie ma ;) moze znowu zaczne? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez malutka 23
toffie bo im miejszy obwod tym miseczka wieksza. best ba tlumaczyla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toffie
Malutka chyba faktycznie przesadziłam z tymi żakietam ;) Powiedzmy płaszczyki miałam na mysli, takie na zimę;) ;) W żakiecie wyglądam jak w marynarce taty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez malutka 23
to co dziewczyny, pokazujemy swoje piersi? :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toffie
No tak ale przecież każda miseczka D jes bądź co bądź głebsza od A. Żeby tylko cherry się nic nie zdeformowało od takiego noszenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest 60D! w warszawie na pewno w sklepie Avocado na Brackiej i Buduarze w Złotych. w krakowie w Intimo4you poza tym - allegro masaż kasi, krem dax pump bust up, teraz ziółka - rosna ;) urosły z 70AA (bo kiedyś nosiłam 70aa do 70B = czyli 60DD u mnie) i teraz jak na razie stosuję kolejną kurację masaż sam w sobie dużo dobrego dla kształtu piersi robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez malutka 23
niech wygra najmniejszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez malutka 23
pilam czarnuszke ale nic z tego ;) zaczne chyba znowu stosowac masaz kasi ale regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×