Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Muszqua

Staniki obwód 70D

Polecane posty

Jakie sklepy stacjonarnie mają w swojej ofercie staniki z obwodem 70? Byłam dzisiaj w h&m i znalazłam kilka, ale miseczka a,b,c ;/ mi zależy na 70D, najlepiej w cenie około 80zł, dodam, że jestem ze szczecina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W esotiq byłam, wybór mały, zmierzyłam dwa, poprosiłam o inny rozmiar- nie było, jutro skoczę do cubusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie ze "Stanikowej Mapy": http://stanikowamapa.prv.pl/ To jeden z najpopularniejszych rozmiarów, staników w nim jest zatrzęsienie (sama noszę 70DD, wybór ogromny :) ). Oczywiście jeśli to twój prawidłowy rozmiar ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przekopałam wiele stron na temat dobierania stanika, kalkulatory, tabelki i wychodzi na to, ze tak :) chociaż mam mało okrągły biust, dlatego nie każdy model dobrze wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym wymiarze cyce powinny ładnie wyglądać.To już balony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Balon to ty masz zamiast pewnego organu w głowie... :P 70D wygląda tak: http://balkonetka.pl/katalog/size/70d Autorko, raczej uniwersalnym krojem (o ile biust nie jest zniszczony i lejący) będzie na pewno half cup. Resztę trzeba pomierzyć i ocenić, bo na biusty kroplowate i stożkowe (a któryś z tych typów masz) na pewno pasuje większość balkonetek, ale nie wszystkie, i nie wszystkich firm (liczy się szerokość fiszbin, głębokość miski, krawędź elastyczna czy nie etc.) Tak samo plunge. Full cupy w tym rozmiarze na pewno nie, a jak już to dadzą zabudowanie po obojczyk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzisiaj w cubusie i jestem bardzo zadowolona, dziękuje wszystkim za rady, mój biust określiłabym jako mały, stożkowy, nie wiem skąd przekonanie, że D to balony i wielkie piersi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wisienkaa
Fajnie, że jesteś zadowolona :-) ja Cubsa bardzo lubię :-) mam stamtąd jeden stanik i jestem bardzo zadowolona. Minusem jedynie jest to, że mam troche daleko i nie bywam tam często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam zaglądać do esotiq'a podczas wyprzedaży :) kupowałam wtedy 70d jak i 65 e/f w cenach do 60 zł i noszą się świetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×