Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość modnisiaaaaaaaaaaaaa

Stradivarius - lubicie???

Polecane posty

Gość modnisiaaaaaaaaaaaaa

Lubicie tam kupować, co sądzicie o tych ciuszkach? Ja uwielbiam ten sklep, ciuszki są tam śliczne. Lubie kupować tam buty na obcasach, zawsze jest coś ciekawego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalalalalananana
nie mam nic przeciwko, duzo ciekawych rzeczy chociaz ich jakosc wielokrotnie pozostawia wiele do zyczenia... butow tam nigdy nie kupilam bo sa dla mnie mega niewygodne, pozatym maja chore ceny, kupuje tylko na wyprzedaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buty są twarde i ogólnie do dupy, kiepsko wykonane. wszystkie ciuszki to takie same szmateczki jak w pull&bear, zarze, breshce stooos gównianych ubrań 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakoś jak w każdym inditexie
ale fasony, cóż, mój styl, chociaż to zależy, buty ohydne za to, tylko zara ma fajne szpileczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gygyghh
lubie:) maja fajna bizuterie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gygygygygyg
racja!!!!!!!! bizuteria jest super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pantofelek na Wybiegu *
Nie!! lubie i to stanowczo nie lubie tego sklepu po pierwszę za tanie 150zł-za torebkę .? Co to za cenaa .? pewnie 2dni i się podrze.. ja kupuję w markowych albo jeżdżę do mojej Siostry do Londynu raz co 4miesiące ale się jeźdźi i szleje po sklepach ! Pozdrawiam a jak w polsce to H&M chociaż też tam nic niema !! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pantofelek na Wybiegu *
ja nie kupuję na wyprzedażach,ja nie kupuję w zwykłych marketach ja kupuje u Cevina Clevna ( Londyn to pasia nie znana Paryż.?-Cudooo!! Kocham Indie zapach 7-zbórz :) Bo kraj to inne strefy i to coś na niebie !! :) KOOOOCHAM WAAASSS!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfectblue
buty mają strasznie niewygodne, za to biżuteria jest spoko, ja kupiłam po przecenie (wszystko było po 5,90) kolczyki (normalnie za 25) i wisior na łańcuszku (normalnie za 49)... co do ciuchów to większość jest dość marnej jakości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sqwswe
k0cham!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuję w Stradivariusie. Wczoraj byłam zszokowana sytuacją, gdy do wieszaków podeszło małżeństwo (chyba) i kobieta wzięła dwie identyczne bluzki o dwóch rozmiarach (takie http://www.stradivarius.com/pl/ubrania/koszule/romantyczna-koszula-z-falbankami-na-dekolcie-c1390575p6727506.html?categoryNav=1390575&colorId=004). Niby wszystko normalne, bo początkowo pomyślałam, że nie jest zdecydowana co do rozmiaru, więc zaproponowałam przymierzenie. Oboje skierowali się do przymierzalni i okazało się, że mniejszy rozmiar założyła kobieta a większy mężczyzna. Zatkało mnie i w pewnym momencie pomyślałam, że może jestem w coś wkręcana, bo byłam sama. Mężczyzna nie wyglądał na geja. Zachowywali się całkowicie normalnie i nie było widać, żeby był to żart. Podeszłam do nich a ten facet nie wyglądał na skrępowanego sytuacją. W pewnym momencie doszłam do wniosku, że nawet dobrze w niej wyglądał. Chwilę jeszcze porozmawialiśmy, przebrali się i kupili te bluzki. Dziwna sytuacja, a najdziwniejsze jest to, że w moich oczach ten facet w damskiej bluzce nie wyglądał wcale groteskowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako sklep jest bardzo fajny, ale i na gowork jest sporo opinii na temat ich produktów i warunków zatrudnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie spoko mozna wybrac duzo ubran do fajnych stylizacji ;) a poza tym nie wszystkio co drogie jest super i nawet torebka za 50zl nie porwie sie po dwoch dniach :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo lubię, zawsze bezproblemowo, czasem można trafić na niemiłą obsługę, ale to i tak olewam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buty mają ładne i torebki, reszta to takie szmatki. Mam od nich dwie pary butów, niestety co z tego ze ładne jak mega niewygodne jak sie gdzieś w nich wyjdzie. Obtarły mnie masakrycznie, wszystkie palce kostki i tył stopy przetarte do krwi, wyszłam w nich tylko do pracy i ledwo wróciłam. W ich butach można jedynie wyjść na imprezę na którą sie jedzie i wraca taksówką a na imprezie stoi lub siedzi. Do chodzenia się absolutnie nie nadają. Żadne buty wczesniej nie zmasakrowały mi stóp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie kojarzy się ze skrzypcami, najlepszymi na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta od magnesów

Serdecznie nie polecam tego sklepu. Każdy zakupiony towar poza ciuchami ma schowaną gdzieś tą magnetyczną naklejkę i pikam w każdym sklepie. Rozmagnesowanie go w wielu sklepach nic nie dało, musiałam rozcinać materiał w torebce i portfelu żeby się tego ustrojstwa pozbyć i wtedy przestałam pikać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warszawka

Chemia psikaja w sklepu ze oddychać nie można - trucizna , trują ludzi pracowników 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×