Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona_praca1979

Stroj do pracy

Polecane posty

Gość ona_praca1979

Witam was, w przyszlym tygodniu zaczynam prace w biurze, jako asystentka szefa tej firmy, nie bardzo wiem jak sie ubrac, tzn czy np krotka spodniczka jest w dobrym smaku czy moze na poczatek spodnie? druga sprawa to to ze lubie sie ubierac lekko wyzywajaca, ebz przesady oczywiscie mowie tu o lekkich obcasach okolo 9 cm spodniczka, pończochy i bluzeczka, nie wiem jednak czy to odpowiedni stroj do pracy, pomozcie, jak wy ubieracie sie do pracy na podobnym stanowisku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekotka
dziwne pytanie,zawsze mi sie wydawało,że ludzie wiedzą kiedy strój "dyskotekowy" a kiedy urzędowy,no ale patrząc na obecne uczennice to juz teraz wiem,że wyczucia w ludziach żadnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne pytanie
Oczywiście, że do pracy biurowej tylko pończochy, krótka spódniczka (tak, żeby było widać koronkę od pończoch), obcisła bluzeczka z głębokim dekoltem (tak, żeby było widać koronkę od ewentualnego stanika), i buty na wysokiej metalowe szpilce. Włosy obowiazkowo spłowiały blond, lub głeboka czerń. We włosach duzo błyszczących ozdób. Na twarzy wyrazisty makijaż. Ciało opalone na pomarańczowo, dzięki częstym wizytom w solarium. Szef oraz klienci będą zachwyceni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaopmiałaś o tipsach
w bardzo duże brokatowe wzorki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem krytykantów, lepiej zapytać jeśli się nie wie, niż błaźnić się w koncu to jest forum. Wszędzie należy się ubrać stosownie, obowiązują pewne standardy ubrania. Do pracy w biurze należy się ubierać elegancko i niewyzywająco ale też skromnie w spokojnych kolorach. Żakiecik, moga być spodnie lub spódnica niezbyt krótka, delikatny makijaż i oszczędna biżuteria. Jeśli ktoś ubiera się wyzywająco jak nieraz widać panie takie 50-tki w biurze pracujące w budżetówce to czasem jest śmieszne gdy np. noszą kilogramową biżuterię, lub duże dekolty. Albo w lecie bluzki bez rękawów. Ale to świadczy o braku obycia i profesjonalizmu. Na pewno w dzisiejszych czasach trzeba nadążać za wymaganiami. Nie nosi się do biura strojów sportowych. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielb.pończoch
WItaj! Będąc sekretarką (asystentką) niewątpliwie należy ubierać się elegancko, bo w końcu to nie fabryka, tylko forma biura i tutaj ma się duzy kontakt z ludźmi. Ja, jako facet uważam, że kobiety powinny nosić spódniczki, może nie koniecznie super krótkie, ale takie w kolanko lub nieco przed kolanko. Pod spódniczke owczywiście pończoszki bo uważam, że rajstopy nie są takie wygodne, krępują kobietę itp. Oczywiśscie, ze nie byłoby dobrze, aby ściągacz od pończoch wystawał gdy siedzisz przy biurku lub co gorzej kiedy idziesz. Oczywiście sama musisz zdecydować, ale na początku proponuję nieco mniej wzwająco, a potem zobaczysz jakie kobiety szef lubi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytgfihnbtdf
nigdy,kurewskie zestawienie.Dekolt na dyskoteke a nie do biura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbjmjjhjh
pracuje w Urzędzie. Strój elegancki, raczej skromny ale nie nudny... Łatwo tu popaść w przesadę nudnych kostiumów dal pań po 40 na młodej 20 paroletniej dziewczynie... Osobiście jestem za łączeniem 2 różnych kostiumów albo dopasowywaniem spódnicy do "samotnej" marynarki. Myślę też że mały element mocnego koloru nie zawadzi - nei mówię o wyzywającym stroju... Ale np latem do czarnej gładkiej sukienki przed kolanko można ubrać czerwone pantofle i np apaszkę czy mały elemnt bizuterii w tym kolorze - oby nei za dużo :-) Pracując w biurze nei trzeba nosić nudnych bez poltu ubra , mają byc eleganckie schludne i odpowiednie do sytuacji... owszem są miejsca gdzie trzeba się nosić naprawdę mocno stonowano i bez najmneijszych szaleństw np banki ale w wiekszości firm ciut ekstrwagancji nei zaszkodzi. Ktoś tu napisał o paniach po 50 ubranych nieodpowiednio, ja mam zgoła inne doświadczenia dotyczące młodych dziewczyn zaraz po studiach czy nawet w trakcie - odkryte brzuchy, duże dekolty, prześwitujące bluzki, nieszczęsne białe stringi pod biale spodnie, dżinsowe mini czy bluzki na raniączkach nawet bez marynarki... a i jeszcze japonki! Lubiet o wszystko i nosze (nei mam jeszcze 30) ale po pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ombre_Clothing
Jeżeli poszukiwany jest sklep, w którym mężczyzna za normalne pieniądze chce się ubrać do pracy i nie tylko to się z miejsca polecamy. ---> www.Ombre.pl W sklepie znajdziecie asortyment od koszul i marynarek po sportowe bluzy i dresy. Wszystko fajnej jakości i w rozsądnych(!) cenach. Zresztą warto sprawdzić samemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuje w biurze i głownie w sukienkach chodzę :) wiadomo zimą to do tego jakaś marynarka a latem tylko sukieneczka jakaś oddychająca. Fajne biznesowe zawsze na https://quiosque.pl/tag/sukienki-biznesowe.html zamawiam, mają spory wybór i takie eleganckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem na stażu w urzędzie pracy, pracuję w sekretariacie dyrektora, a pan dyrektor nie lubi raczej mieć w swoim otoczeniu pań,które ubieraj się skromnie i tak jak powinno się wyglądać w urzędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubierz skórę żeby szef miał z ciebie pożytek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Wy wszyscy z tą skórą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj się Pani Sablewskie z TVN-u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia1922
Uważam, że do pracy jednak obowiązuje nas pewien dress code. Pomijając fakt, że moda staje się coraz bardziej uniwersalna i zacierają się granice pomiędzy pracą a codziennością to jednak warto stworzyć wiarygodny wizerunek w miejscu pracy. Polecam ciekawy artykuł na ten temat, gdzie zaprezentowane są gotowe propozycje jak się nosić do pracy: https://su-online.pl/blog/rozpocznij-jesien-w-pracy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strój powinien być przede wszystkim odpowiedni do zajmowanego stanowiska jakie pełnimy w pracy. Warto zadbać przede wszystkim o dobre i wygodne obuwie które ja akurat zamawiam na www.Alfasan.pl i mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli brakuje Ci pomysłu to polecam miejsce, które mnie bardzo pomogło na początku mojej drogi zawodowej: https://pasujemi.pl/stylizacje/do-pracy Miałam ogromny problem z doborem stroju, zanim trafiłam na PasujeMi.pl. Dzięki nim moja szafa przeszła absolutną metamorfozę z chłopczycy w kobietę. Bardzo polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie w pracy bizuteria jest jak najbardziej odpowiednia ale trzeba przestrzegac pewnych zasad, żeby nie było za dużo. Podoba mi sie delikatna bizuteria z topsilver pl jest bardzo stylowa i elegancka do pracy i na co dzien na wyjscia na miasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry Drogie Panie, Zapraszamy do naszego sklepu internetowego www.oliviavalentina-sklep.pl Rozmiary od 36 do 54. Moda i do pracy i na co dzień. Polecamy serdecznie i zapraszmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam ci ten sklep Bialcon mają w nim duzy wybór eleganckiej odziezy własnie z myśla o stroju do pracy czy na co dzień https://bialcon.pl/nowosci.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pracy to wypadałoby wyglądać dobrze, ale tez nie jakoś wyzywająco. Tylko elegancko i z klasą. Jest kilka firm które tworzą ubrania dla kobiet żeby czuły się odpowiednio i chyba dobrym przykładem będzie tutaj Aeterie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna007
Zależy jaka to praca i jakie mają wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×