Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Strój kąpielowy handmade

Polecane posty

Gość gość
Dużo za małe miseczki, za szeroki obwód pod biustem. Samorobiony a niedopasowany? Marne to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To strój dla cycatej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładny taki inny niz to wszytko co dostepne wszedzie, z pewnoscia bedzie sie wyroznial na plazy :) Całe szczeście ze stroje kapielowe to coś innego niż bielizna codzienna i szalejący w Polsce brafitting .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "szalejący brafitting" - toś pojechała :o może jeszcze "szalejące noszenie butów w dobrym rozmiarze"? :D Ja tam wolę i strój kąpielowy mieć dopasowany i wygodny, żeby i na plaży fajnie wyglądać, a nie jak pani wyżej robić sobie z piersi dwa rozkwaszone placki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety mam złe wspomnienia i rany po dopasowaniach w profesjonalnym salonie z licznymi dyplomami na scianach a ponadto o gustach się nie dyskutuje --> ja jestem na TAK im bardziej naturalnie tym lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj język ci w tym salonie urwało? przecież jak coś jest niewygodne to się czuje i się o tym mówi... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektóre brafitterki nie przegadasz najlepiej wiedza moze i w momencie przymiarki było ok ale po dniu noszenia nie ma komfortu gdy biustonosz dobierany jest na ścisło, może to tez zależy od wrażliwości skóry ogólnie ciała wiec nie mozna generalizaować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×