Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milkusia24

strój na obrone pracy mgr- pomózcie!!!co mam kupic?

Polecane posty

Gość milkusia24

6 czerwca mam obronę pracy a jeszcze nie wiem w czym mam iść, muszę sobie kupic jakis kostium, ale nie lubię klasycznych, sztywniackich marynarek.Nie chcę tez wyglądac na zbyt wyluzowaną, bo kończe prawo. Lepiej pójść w spódnicy czy w spodniach? A musi byc marynarka? czy może byc sama koszula? Pomózcie, proszę. Moze powiecie w czym wy broniłyscie swoje prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obowiązkowo spodnica...kup ładny czarny kostium spódnica +żakiet...no i ładne stylowe buty,bez zadnych czubów i 30cm obcasa...powodzenia:) moja siostra obronila się na 5 z prawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roadrunner
a ja udawałem że jestem chory na białaczkę-zdałem heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkusia24
dzięki kaki 21 :) , tylko własnie mam wątpliwosci co do tego czarnego, moze bedzie zbyt powaznie? Myslałam o kolorze ciemno-szarym...moze jeszcze ktos sie znajdzie z ciekawymi poradami 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że czerń nie jest najlepsza, przecież to czerwiec - możliwy upał. Proponuję kupić sobie kostium w kolorze, który lubisz, który do ciebie pasuje i który jeszcze potem założysz. Spudnica lub spodnie, co wolisz. Jeśli nie nosisz na codziń spudnic, bo żle się w nich czujesz, głupio bedziesz wyglądać. Uważam, że do klasyki można dodać jakiś element ekstrawagancji - broszka, apaszka lub cos podobnego. Buty eleganckie, na obcasie (jeśli w takich chodzisz). Najważniejsze, żeby nie wyglądać wyzywająco (czyli brak głębokiego dekoldu i mini spudniczki). Poza tym, to twój ważny dzień, w którym wcale nie musisz czuć sie jak szara myszka. Elegancja przede wszystkim. Pozwodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 82
a ja zamierzam kupić sobie jakąś ładną sukienkę, np. szkotkę i pod nią białą bluzkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkusia24
dinah, masz racje z tą czernią, nie pomyslałam ze będzie gorąco bardzo mi sie podobaja ostatnio takie marynarki ze stójką, bez kołnierza i własnie takiej poszukuję, a co do dołu..to mysle że jednak wybiorę spódnicę, taka do kolan w kształcie tulipana, czyli wąska i rozkloszowana na dole..tylko gdzie znaleźć takie rzeczy :( , a kolor ciemny, ale nie czarny. Bardzo lubie brąz i khaki, ale kostium w tym kolorze nie będzie chyba zbyt elegancki, w dodatku mam duzo ubrań w tych kolorach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gold-misteria
ja sie bronilam w lipcu, co prawda zarzadzanie ale byly dziewczyny zarowno w spodniach jak spodnicach-przewaga spodni, byly i w jasnych i ciemnych ciuchach ale jednak wiekszosc z nas miala klasyczne kostiumy. byly brazy a nawet fiolet-podobno kolor swietny jak sie załatwia sprawy urzedowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burumburum
jasny dopasowany kostium, moga być spodnie i nie musi byc białej koszuli, żakiecik pozostaje zapięty, wystarczy skromny top

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puc-puc
proponuje:dopasowana biala koszule, do tego gladkie spodnie i ewetualnie marynarka-kolor ten sam co spodnie, ale moze byc np w prazki.Jesli lubisz kamizelki to mozesz zalozyc zamiast marynarki. Krawacik tez by sie przydal. Ze spodnica moze byc ciezko w upal, bo trzeba zakladac rajstopy (by zachowac zasady elegancji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghytre
przestancie z tym upalem, alurat to to ja najmniej powinno obchodzic, ma wygladac jak czlowiek,a nie kukla, ma byc elegancka wydaje mi sie jest jakas niepisana zasada ze to ma bbyc jakis kostium elegancki, jesli bedzie sie pococi to zareczam ze nie z powodu upalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puc-puc
Nie zareczaj za cos czego nie jestes pewna. Autorka sama podkreslila ze nie lubi sztywniactwa, wiec odrobina fantazji polaczona z elegancja na pewno nie zrobi z niej kukly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkusia24
dzięki za wszystkie rady...nadal nie kupiłam sobie jeszcze nic i jestem coraz bardziej przejęta tym faktem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysł Puc-puca
bardzo mi sie podoba. Zwłaszcza ta kamizelka z krawatem - na upalny dzień, lub z marynarką - na chłodniejszy. Sama pracuję w wyższej uczelni i widzę sporą dowolność w strojach na obronę. Takie klasyczne garsonki coraz rzadziej się zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betunia
kiedy sie bronilam mialam na sobie czarna spodnice midi odrobine rozkloszowana, biała marszczona bluzka, zakiet szary z czarnymi elementami i broszka i wszyscy mowili ze slicznie wygladam:) obronilam sie na 5:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama miała ostatnio obronę pracy licencjackiej i kupiła sobie sukienkę w sklepie internetowym CosmosModa.pl. Miała na sobie tę sukienkę http://bit.ly/2uN1WzF i do tego ciemny żakiecik również kupiony na tej stronie. Cała stylizacja kosztowała około 130 zł (więc to nie jest dużo jak na komplet) a wyglądała naprawdę super! Modnie, elegancko i z klasą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×