Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Angelelelele

Strój ...

Polecane posty

Gość Angelelelele

Czy do bojowek 3/4 bezowych takich ladnych fikusnych beda pasowaly buty w stylu marakesz...?? interesuja mnie zlote :)) ... no i do tego jakas odpowiednio dobrana bluzka i zlota torba:) ... moze tak byc?? ... prosze o jakas zyczliwa odpowiedz :) pania ktore zamierzaja wpisac mi tu jakis komentarz w stylu: "tandeta" itd ... mowie : papa :)) PS... te buty w stuly marakesz zlote... chodzi mi nie o klapki tylko takie zabudowane :) cos niby baleriny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie do bojowek nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rzesz...ek
A jaki kolor bojowek jesli mozna wiedziec? Bo stylowo pasuje, choc to nie moj styl. Ale podobaja mi sie dziewczyny tak ubrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rzesz...ek
A jaki kolor bojowek jesli mozna wiedziec? Bo stylowo pasuje, choc to nie moj styl. Ale podobaja mi sie dziewczyny tak ubrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-O skoro mam milczeć, to przemilczę....ale moim zdaniem to do takiego zestawu dobrze pasowałby złoty ząb, kiedyś takie były modne....i już siedze cicho :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelelelele
Kolor bojowek bezowy :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelelelele
Loth Lorien -------> zęby mam swoje biale :) wiec nie potrzebuje zadnego zlotego :) a zlosliwe uwagi tak jak prosilam ... zachowaj dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszka kumoszka
przeciez nie było złośliwych uwag; chcesz tylko wypowiedzi "super , będziesz fajnie wyglądać"? Jak bojówki beżowe , to ten złoty kolor tak sobie ten tego...mnie by się bardziej podobały np. ciemnozielone do złota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I.B
bojowki sa juz nie modne,a balerinki zwlaszcza zlote jak najbardziej,wiec radzilabym zmienic spodnie na ciemno granatowe,proste jeansy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelelelele
Kokoszka kumoszka ----> jesli propozycja wstawienia zlotego zeba o ktorym ja wcale nie wspominalam nie jest zlosliwa uwaga ... to naprawde musisz miec dziwne rozumowanie ;] ... i nie chce wcale samych swietnych wypowiedzi ... chodzi mi o to ze jezeli komus sie to nie podoba to niech napisze "nie zalozylabym tego" albo poda propozycje w ktorych jak dla niego wygladalabym korzystniej... wiec zastanow sie troszke :))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelelelele
I.B -------> własnie do ciemnych prostych jeansow juz zakladam owe balerinki :)) ... ale zastanawiam sie nad kupnem takich wlasnie bojowek :) ... no nic zobaczymy :)) Prosze o wiecej wypowiedzi kobietki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angeleelellele
PIszcie :D nadal aktualne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez ze zlotem :(( hm trochę za mdłe połączenie . Beż , zloto i brąz to juz byloby lepiej .. . :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem do bojowek nie...styl marakesz + bojowki to zupelnie nie pasuje, a juz zwlaszcza zlote buty i zlota torebka :o do dzinsow ok, chociaz nie lubie zlotych butow i tego typu dodatkow na sobie, to z dzinsami jest ok...a do bojowek hmmm...moze masz jakies fajne sporotwe buty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×