Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bart7498

Studniówka- garnitur czy marynarka?

Polecane posty

Gość bart7498

Witam wszystkich forumowiczów. Studniówka coraz bliżej i pojawia się pytanie. Czy konieczny jest na niej garnitur? Rozumiem, że wymaga tego tradycja, że musi być elegancko, że tak się powinno. Tylko co jeżeli nie chcę? Nie czuję się komfortowo w garniturze. Marynarka i spodnie krępują i ograniczają ruchy. Myślałem o zwykłych czarnych spodniach i do tego czarnej marynarce + wiadomo koszula ze śledziem. Bardziej sportowo ale myślę, że również elegancko. Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudexxx
na 2 dzień u mnie,byli tak ubrani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bart7498
jaki drugi dzień? chodzi o studniówke. jest jednodniowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renkaaa
A z jakiego materiału te spodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem na studniówkę to garnitur , czarne już wyszły z mody , może jakiś beż, srebrny czy w paski lekkie prążki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie na studniówkę KONIECZNIE MUSI BYĆ GARNITUR! Nawet nie wypada żeby to było coś innego... mój chłopak też ma opory co do garniturów, ale udało mi się go namówić i kupił. Teraz jest mnustwo fajnych luzackich garniaków - ciekawie slimowanych - młodzieżowych - a jednak jest to garnitur a nie spasowana marynarka ze spodniami... mój kupił sobie ostatnio w giacomo conti - właśnie taliowany, marynarka zapinana na 1 guzik do tego podwójnie taliowana biała koszula i nie ma mowy o krępowaniu ruchów. Wydaje mi się, że jest to kwestia nastawienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PizzaPizza
A co jeżeli idę na studniówke jako osoba towarzysząca a nie stać mnie na garniaka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie idź, proste. Na studniówkę tylko garnitur, nie ma innej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie garnitur. Polecam bardzo fajną wypozyczalnie w Krakowie. Bylam z synem i widziałam bardzo fajne garnitury. Chcemy się trochę wylamac ze schematu pt. zwykly czarny czy granatowy garnitur i postawić na cos bardziej oryginalnego. W końcu to młody chłopak. https://plus.google.com/+Galeriamody%C5%9BlubnejiwizytowejKr%C4%85k%C3%B3w/about

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypozyczalnia to może i dobry pomysl ale są teraz różne promocje na bardzo fajne modne garnitury z okazji czasu przed studniówkowego - masz choćby tu http://recman24.com/sklep/pl/recman za 499zł masz garnitur koszule i krawat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirka12345
499 ZŁ to świetna cena jak za cały komplet a jakie szyją garnitury? ktoś wie? i czy nie będzie problemu ze zwrotem albo wymianą jak by było coś nie tak- bo to w końcu sklep internetowy ten RECMAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obawiaj sie o zakupy przez internet. Teraz przecież wszystko możesz zwrócić do sklepu internetowego- takie prawo i muszą przyjąć. a tu masz informację http://recman24.com/sklep/pl/recman/buyandtry?cm_cr=No+Campaign-_-Web+Activity-_-banner+kolekcja+tenisowa+%28four+home+banners+4%29+-+tw+%281%29-_-HomeFourBanners-_-glowna+maly+dol+nl że możesz wymienić garnitur albo marynarkę z tego Recmana na ich koszt czyli przysyłają Ci kuriera z produktami na wymianę a Ty przekazujesz mu to co ci nie pasuje i nic za to nie płacisz w sumie fajna opcja , rzadko się to spotyka - podoba mi się ten sklep :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koala1
W Spillaert oprócz tego, że szyją garnitury szyją również bardzo ładne i eleganckie koszule z najlepszych materiałów. Do czarnego garnituru będzie pasowała zarówno standardowo biała koszula, ale może tez być jasno niebieska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinien być garnitur, to okazja wymagająca eleganckiego stroju. Studniówka łączy się z symbolicznym wchodzeniem w dorosłość, a dorosłość to także umiejętność dostosowania stroju do okazji. "a co jeśli nie chcę" - tak myśli dziecko a nie dorosły facet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemmono
Jest to oczywiście kwestia gustu, na co jednak byśmy się nie zdecydowali istotne jest żebyśmy dobrze się prezentowali i dobrze się czuli w danym stroju. Taką gwarancję dają nam garnitury od www.vizarro.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też myślę, że to kwesta gustu. Marynarka, koszula, krawat + spodnie nie są złe, ale z drugiej strony to w końcu bal i jak dziewczyny wystąpią w sukniach wieczorowych to wypadałby być równie eleganckim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie postawiłbym na garnitur. Studniówka to wyjątkowy bal, na którym każdy z obecnych powinien wyglądać bardzo elegancko. Dziewczyny przykładają do swojego stroju bardzo dużą wagę dlatego my faceci też powinniśmy im dorównać. http://evita.com.pl/ sklep, w którym można kupić klasyczne garnitury firmy Wilvorst polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katerina16
Cześć! Zdecydowanie garnitur! Polecam serwis CoZaCena- http://www.cozacena.pl Znalazłam tam dla swojego chłopaka świetny garnitur w promocyjnej cenie. Jest genialny! Sam serwis jest bardzo przejrzysty i zawsze proponuje najlepsze ceny produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry garnitur to podstawa! każdy elegancki mężczyzna powinien mieć w szafie przynajmniej jeden z wyższej półki garniak.Wiem coś o tym,bo mój facet ma na tym punkcie fioła.Evita ma Wilvorsta i na tą markę warto zwrócić uwagę.W szczególności jeśli chodzi o studniówkę.Tu już musi być klasa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieć taki garnitur z Wilvorsta to jest coś! świetna marka i jakość ... W Evicie znajdziesz je na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie garnitur i to porządny...tu mają bardzo dobre garnitury w Kubenz, polska marka a kilkudziesięcio- letnią tradycją na naszym rynku https://kubenz.pl/garnitury.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

garnitur bez dwóch zdań. W końcu to jest swego rodzaju bal... naprawdę warto się wystroić na taką okazję;) idź do salonu Roland Moda Męska (np. na Radzymińskiej) i tam ci doradzą odpowiedni model garnituru. A jak będzie dobrze leżał to nawet nie będziesz czuł, że nosisz garniak 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakub

Garnitur będzie odpowiednim wyborem. Polecam do tego garnitur uszyty na miarę. Jeśli to za droga opcja polecam odwiedzić salon mody męskiej - Roland. Mają 3 salony bodajże, ale też stronę internetową. Polecam ponieważ szyją na miarę w naprawdę korzystnych cenach. To w 100% polska marka, co też jest niewątpliwie plusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek

Przecież garnitur nie musi być sztywny. Ja na swoją kupowałem garniak z Pako Lorente i nie wyglądałem jak stary dziadek, a czułem się elegancko i nikt mnie palcami nie wytykał. 😄 Przecież to siara jak nic przyjsc na studiowke w zwyczajnej marynarce i co dalej? Moze jeszcze jeansy?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał

Uważam, że to indywidualna sprawa, na studniówkę powinno się załozyć coś w czym się bedzie czuć dobrze zarazem wyjątkowo 😉 Ja na swoją ubrałem garnitur z Pako Lorente, można powiedziec ze pasuje on na każdą okazję, jest elegancki a zarazem pasujący na różne imprezy, typu studniówka czy wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×