Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 25 latkaaaa

Styl dla 25 latki

Polecane posty

Gość 25 latkaaaa

Wiem ze byc moze to dziwne, ale mimo swoich 25 lat nie umiem sie ubierac. Nie mam stylu, nie wiem jakie ubrania mi pasuja a jakie nie. Wynika to z faktu ze zawsze kupowalam na bazarze najtansze ciuszki. Moj styl to zwykle jeansy i sweterek. Ostatnio pochodzilam troche po lepszych sklepach w markecie, i nawet gdybym chciala sie ubrac jakos fajnie czy modnie to nawet nie wiem co kupic, jak dobierac rzeczy. Czy ktos moze mi cos poradzic, jak odnalezc swoj styl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.lookbook.nu Blogi, stylio, google. Na poczatek zacznij ogladac zdjecia, duzo zdjec i zapisuj sobie na dysku te, ktore podobaja Ci sie najbardziej i te ktore beda pasowaly do Twojej figury (zestawy). Po jakims czasie, jak juz sie tego naogladasz, bedziesz mniej wiecej miala wyobrazenie o tym w jakim kierunku chcialabys zmienic swoj styl i bedizesz wiedziala czego szukac w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kant dupy ;) a właśnie, że na początek powinna zrobić sobie kilka podstawowych zestawów! Np u mnie bazą są czarne grube legginsy, rurki i skorzana ramoneska. Do tego pasuje mi doslownie wszytsko! co mam w swojej szafie, czyli roznego typu bluzki, tuniki. Na wieczorne wyjscia mam kilka sukienek i czarny plaszczyk oraz szpilki. To jest wlasnie moja bezpieczna baza, cala reszta jest dodatkiem. Mysle, ze kazda konieta powinna najpierw wybrac kilka bezpiecznych rzeczy, ktore moze dowolnie ze soba miksowac bez chwili namyslu i watpliwosci czy aby na pewno to pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony sweter
ja bardzo lubie sweterki. Kiedys miałam zielony. No, ale się sprał. Więc zamarzył mi się znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze możesz skorzystać z pomocy stylistki, chyba gdzieś widziałam to kosztuje ze 100zł ale pewna nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo skorzystaj z pomocy stron o stylu i urodzie, czasem możesz napisać do wizażystki - będzie za darmo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuliżanka Szklanka
Ja też mam ten sam problem..wiele rzeczy mi się podoba, ale jakoś nie mam pomysłu na siebie. Chciałabym się ubierać przedewszystkim odważniej (ale nie wyzywająco), a tak kończy się na tym, że wyglądam jak mysza obkupiona na bazarze. Za pół roku konczę 26 lat, jestem drobna, niewysoka, blond kłaki, szczupła. Niestety ogranicza mnie też moja pipidówa, na którwej mieszkam, gdzie każda oznaka "wyjścia z szeregu" spotyka się z szerokim spektrum komentarzy. Zazdroszczę tej ramoneski, ach jakbym chciała...miałam sobie kupić, ale się głupia złamałam i kupiłam czarną kurteczkę, w której chodzi 99% dziewczyn..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zalezy jakie lubisz rzeczy.mozesz laczyc jeansy z fajna gor typu, koszulka zakiet, fajny sweter, bluzki w zaleznosci od twojej figury typu motyl,badz jakies bardziej podkreslajace figure, do tego jakas fajna torebka jezeli ubor jest skromny i buty bardziej wyraziste np baw sie kolorami dodatkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja np mam 24 lata i ubieram sie roznorodnie, wyjscia spotkania lubie elegancko kombinezony,frak koszula spodnie typuleginsy, spotkania na luzie ogrodniczki,podarte jeansy nie zobowiazujacy look, do sklepu dres i jakas bluza adidasy,,dodatki fajna bizuteria jakas ciekawa torebka ,czasami masz dodatkowe podpowiedzi na manekinach w sklepach gotowe outfity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wszystko zależy od konkretnej sytuacji. W wielu sieciówkach dostaniemy wszelkiego rodzaju jeansy (słabszej lub lepszej jakości" do tego też wybrać możemy koszulę czy coś w ten deseń. Sama stawiam bardziej na użytkowość dlatego wybierałabym na Twoim miejscu ciuszki które na Tobie dobrze leżą oraz są na tyle funkcjonalne byś sama mogła wygodnie się w nich czuć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja używam shopicksa. to genialna apka ktora zawsze ulatwia mi zakupy. po postu jednym kliknięciem przeciagasz zdj ubrania do wybanego folderu apki i zostaje zapisany i tworzysz swoje galerie. nie dosc ze masz inspiracje to jeszcze jak nie masz akurat kasy to nie zapomnisz o takim produkcie i wszystko jest w jednym miejscu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przejrzyj stronę cosmosmoda.pl Tam na pewno coś Ci sie spodoba. Jest na prawdę duży wybór ubrań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×