Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czerwona kokardka

Styl ubierania!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość różowych łachów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy---
sukienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka z Ulicy Bez Dna
nie załozylabym: rozowych bluzeczek z cekinami i tanimi świecidłami, pozłacanych, posrebrzanych, z tandetnymi napisami 'sexy baby', wiesniackich paskow, plastikowych ozdob, krzykliwych kolorow ..oczojebow jak ja je nazywam, ktore swiecą się na kilometr, bluzek odslaniających brzuch, spodni skorzanych, gotyckich elementow, butow dla panienek spod latarnii, rzeczy, ktore nie są zrobione z dobrego gatunkowo materialu i wielu innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matanoi
LATINO!!! krotko i sexy!! + mocno podkreslone usta i dlugie ciemne wlosy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym nie włożyła jakis obciachowych szeleszczacych dresów a gorset w panterkę super sprawa bo lunię taki panterkowaty motyw:) generalnie uwielbiam czarne ciuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SweetBarbie
moj styl to a la Barbie kocham rozowe slodkie ubranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGDAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
A ja lubie pomieszanie elegancji z prostota i do tego dorobina sportowego stylu żeby zawsze czuć sie wygodnie nie założyła bym butów na szpilce ..............mowa oczywiścieo stylu na codzienn................. i bluzek z cekinami, falbankami koronkai i do tego w kolorze turkusowym oczoj*** rózowym, zielonym itp a również wszystkego co w kropki jakoś sie nie moge do tego przekonac chociaż paski nawet polubiłam no i jeszcze te okropne atłasowe bluzeczki bleeeeeeeeeee np czerwone . Przeczytałąm jak ktoś tu na forum napisłą ze , cytuje"białe spodnie to wiocha " a to wcale nie prawda jeżeli noszone są do odpowiedniej bluzki w stonowanym kolorze i nie wudac przez nie stringów to wszystko jest oki gorzej jak noszone sa z kropkami aktłasami lub rózami to to ochyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam styl ubierania lalki barbie i wogóle mam figurę lalki barbie hehenie wiem czy waszym zdaniem to dobrze ale ja dobrze sie z tym czuje.Njachętniej tak np.jak wczoraj chciałam sie ubrac to różowo-biała spódniczka w paski obcisła i krótka sexi bardzo biała bluzka do tego różowe podkolanówki i białe adidasy he ale niestety chłopak mi nie pozwala chodzic w spódniczkach ani w spodenkach denerwuje mnie to naprawde ale to juz nie na temat hehe albo tez lubie ubierac sie tak czerwone buty na szpilce ale nie bardzo krzykliwe białe spodenki przed kolano czerwona bluzeczka i czrna marynarka dopasowana z dużym wycięciem taka młodzezowa i czarny pasek tak sie ubieram np niekiedy a na codzien to podarte jeansy bluza sportowa i adidasy lub spodnie przed kolano i jakas bluzeczka na krótki rękaw albo na ramiączka i do wszystkiego adidasy tak mi na codzien najwygodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta_LDZ
Nie założyłabym : skórzanych albo różowych ciuchów, panterki, dresów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za ciemnogród
"niestety chłopak mi nie pozwala chodzic w spódniczkach ani w spodenkach" buahahaha, a Ty moze go jeszcze słuchasz, co? :o:o:o Rozwalaja mnie takie panny, ktorych facet nie toleruje seksownych ciuchow, bo ma jakies urojenia (lub z innych tych znanych sobie powodow), a te idiotki robia tak oni chca :o Druga Arabia Saudyjska :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skóra jest bardzo sexi
NAPRAWDE !!! ja tam nakladam ją kiedy sie da - najczesciej w chlodne i deszczowe dni, ale latem tez czasej sie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słuchajcie a co do tej skóry
zakładacie?? bo mi to sie skóra kojarzy z ciężkimi metalowymi czarnymi butami i ogólnie stylem harlejowców ..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tylko motocyklisci i
heavy metalowcy musza chodzic w skórze! jesli chodzi np. o spodnie - sa przeciez i takie w stylu klasycznych jeansów - bez zadnych ćwieków , itp ! a np. gładkie obcisłe pasują każdej dziewczynie ze zgrabną pupą! no i kolor mzna wybrac pod siebie - motory i metalowcy to "koniecznie" czarne a Ty przeciez mozesz sobie kupic "kremowe" , biale lub czerwone, itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Essi_Draven
Czy ten kmiot zmieni w koncu kiedys plyte ? No kurde, w kazdy temat sie wpieprza i pisze ciagle o tym samym . Ilez mozna?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...................../........
Słuchajcie myśle że ubrałabym się we wszystko Np jak ide pobiegać to ubieram sie w dres i nie widze w tym nic dziwnego. Nie lubie natomiast dziewczyn które ubierają się wulgarnie i myślą że są super. Różowa bluzeczka nie jest dla mnie problemem mogę ubrać, ale wtedy ubieram np dzinsy albo jakąś fajna spódniczkę. AAA jest jednak coś NIGDY NIE UBIORE BUTÓW TYPU GLADIATOR są po prostu okropne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie to są
buty typu gladiator?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anne Geddes
nie zalozylabym skurzanych spodni ogulnie nie cierpnie skory bleh moze jakas fajna kurteczka jeszcze ujdzie. Rozkroszowane spodnie fuj(dzwonowate). nie cierpie razacych kolorow a w szczegolnosci rozowego,bialych kozaków,spodni z haftami,cekinami,nadrukami na pupie. Bluzek z prasowankami znanych osob, miniowek(lubie krutkie spudniczki ale bez przesady) za krotkich spodni bluzek odslaniajacych caly brzuch!! bluzek siateczek. oj jest tego duzo mozna pisac w nieskonczonosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...kotecek...
A ja bym nie założyła dżinsów typu skate, bardzo krótkiej mini, bluzki odsłaniającej brzuszek (no chyba, że na plażę), plastikowych kolczyków-kółek, spodni-ogrodniczek, szelek, bardzo szerokich dzwonów, ciuchów ze skaju, butów z rzemykami sznurowanymi wokół łydki, jaskrawych różowych ciuchów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvnnn
chyba ktos musialby miec z glowa zeby nosic buty po kims jeszcze za to placic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oktawcia
ja tam lubie style mocniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
ja nie dalabym rady wyjsc w czyms co ma falbanki, lub jest w kwiatki. nie twierdze ze jak ktos to nosi to jest zle czy cos , tylko ja sie w tym czuje okropnie. totalnie do mnie nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość punk
jak juz to tylko pociete dzinsy sa zajebiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym zalozyla skorzane bardzo chetnie, tylko trudno na mnie dostac.. :( ale takie jak jeansy, bez przesadnych zdobien. ogolnie powiedzialabym ze mam styl na codzien rockowy (ale nie w styu rozowe czaszki.. -.-) rurki, tshirty z grafikami, arafatki, chusty, duze paski, kowbojki (ale takie prawdziwe, nie ta tandeta co teraz jest w sklepach), ostatnio lateksowe legginsy pod sukienke i lateksowa kamizelka. ale jestem kameleonem, czuje sie dobrze i tak samo wygladam w niemal wszystkim, wiec jak mnie najdzie to sie przebieram, z szafy mi sie wysypuje. Moge nawet teatralnie sie ubrac, i jest ok! nigdy nie zalozylabym za to butow z czubem (bleeeeeeee) i nie chdozi o to ze nie modne, jak byly modne to tez sie im nie dalam ;P noo, ogolnie miniowki i dekoltu naraz...no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×