Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KAAAA_czuszka

Stylista ubioru Poznań !!! Pomocy !!!

Polecane posty

Gość KAAAA_czuszka

Witam Mam ogromny problem - kiedyś (jakiś 2-3 miesiące temu ) znalazłam na tym forum wątek \"Stylista ubioru Poznań\" w którym były podane namiary na stylistkę z Poznania. Niestety albo wątek zniknął albo ja nie umiem go odszukać :-/ tak czy inaczej błagam drogie koleżanki jeżeli któraś z Was wie o dobrej stylistce ubioru która pomaga w zakupach na terenie Poznania to podajcie proszę namiary !! Pamiętam że w \"zaginionym\" wątku było sporo postów od zadowolonych pań które korzystały z takich usług. Pomóżcie proszę za 3 tygodnie idę na wesele i nie mam pomysłu na kreację :-( Ps. a może ktoś odnalazł ten watek i byłby tak miły by wyklecić linka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar_tyna
Witam droga Kaaaa_czuszko, Pamiętam ten wątek rzeczywiście gdzieś zniknął :( Ale polecam 887-821-598 pani Kaja - korzystałam juz 2 razy i jestem baaaardzo zadowolona !! Ale jak masz wesele za 3 tygodnie to możesz mieć problem z terminem - ja czekałam na spotkanie ok. 3 tygodni właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozioma*
Fakt, wątek zaginął, a była ciekawa polemika na temat zakupów ze stylistą:) Historia nie tylko mocno na czasie ale również ogromnie pożądana dla wyśmienitego LOOK'u:D! Osobiście korzystam z porad stylisty, wierzcie mi, warto:)! Co do namiarów na dobrego stylistę w Poznaniu- również polecam Kaję nr Martyna podała powyżej. Pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolczykarka
a mozna spytac ile taka przyjemnosc kosztuje? czy trzeba sie przygotowac na duzy wydatek?czy jeszcze cos na zakupy tych ubran zostaje ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stylistka IN Style
www.in-style.pl Konsultacja dotycząca jednej okazji: 200 zł (do końca karnawalu promocja: 150 zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniuleczek
no właśnei ciężko było kogos znaleźć w poznaniu... bo jak szukałam, to albo makijazystki (gdzie robiły makijaże ala majkel dżekson:-/) i miały tylko w dopiskach ze sa rónież stylistkami... (jak ktos jest do wszystkiego to jest do.... niczego), albo jakies zdjęcia nie przystające do codzinennego żcyia (przeciez nie chodzę na 10 cm szpilkach codziennie!!!) ale znalazłam Olke i polecam, nie pamiętam jej numeru, ale wiem, ze tzreba sie umawiać dość szybko, bo długo można czekać... mam mail do niej kontak@lusty.pl, poza tym jest bardzo elastyczna cenowo ;) można z nia podyskutować. Kiedyś tez prosiłam o radę jeszcze inna Panią,a e to była starsza osoba i tutaj to już ogóle nei pamiętam co i jak, chyba gdzeis na winogradach miała swóje studio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za ten post:D!!! Korzystałam z usług polecanej przez Was Kai i jestem ogromnie zadowolona! Wybrała dla mnie idealną kreację na wesele , wyglądałam zabójczo;), poza tym zrobiłyśmy ogólne zakupy ( na zasadzie odświeżenia garderoby) - polecam serdecznie! pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autumnka
Witam:) A czy ktoś, kto korzystał z usług wspominanej i wychwalanej pani Kai mógłby powiedzieć, ile mniej więcej kosztuje taka pomoc w doborze ubrań do sylwetki? pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszkafsz
zadzwon i sie zapytaj najlepiej. moja stylistka (i to nie kaja) bierze tyle ile bierze, ale jest po prostu dobra (po wielu spotkaniach z parastylistkami tak twierdzę z całą, ogromną pewnością). znajdz dobrą dla siebie, a nie taką co ci ciuchy na dyskoteke tylko powybiera, albo duzo gada a mało robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfectblue
nie jestem stylistką, ale gust mam i potrafię ubierać ludzi (tylko nie siebie :o) mieszkam w Poznaniu, mogę doradzić za darmo :P bo chciałabym się w tym sprawdzić, zainteresowane dziewczyny niech tu napiszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosieklabar
nie ważne czy w samych drogich, ważne czy "sprawdzająca" się myśli, że jest dobra, bo wydać kase, na niepasujące ciuchy to nie problem. albo na styl, w którym możesz lecieć na disco lub inną imprezę, a nie wyglądasz w tym jak człowiek (bo np proponuje ci bluzke namiot, jak ty masz kobiecą gigurę...). jak laska ci źle doradzi to stracisz kase i to swoja kasę :) no chyba że perfektblu sama stawia ciuchy jeszcze for free to luz. a poza tym kazda stylistka w poznaniu znajduje w jakiej tylko chcesz cenie ciuchy. bo u nas (czyt. w polsce) sklepy typu HM i zara to juz jest szczyt marzeń i portfela, wiec i tak nie ma wyjscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfectblue
OMG :D nikomu ciuchów nie stawiam, nie mam zamiaru też zachęcać do zakupu jak ktoś by się źle czuł w danym ubraniu :P a sklepy wszystko jedno jakie, mogą być te ulubione :P (byle nie bazarek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosieklabar
no ok:) ale kto Cię sprawdzi, czy sie nie mylisz w wyborach? Ktos kto potrzebuje porady? A skąd ta pewność? Moze najpierw zaproponuj jakowejś stylistce takie zakupy, a ona Ci powie co robisz źle a co nie. No bo tak myśląc logicznie - to właśnie jak masz się sprawdzić? Przed kims kto potrzebuje pomocy i sam nie do końca wie co mu wybierasz? :):):) w każdym bądź razie : powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfectblue
sory za to co powiem, ale PIERDOLISZ OD RZECZY ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosieklabar
to jest dopiero bystre podsumowanie i argumentacja, nic dodać nic ująć.... :):):):):):):):):):) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a powiedzcie jakie sa koszty wymiany całej garderoby?? czy ktoras z was cos takiego praktykowala! Wiem, ze to jest zwiazane z calkowita zmiana wygladu, dlatego warto zainwestowac...;) pytanie tylko jakiego rzedu sa to koszty? bo jesli chodzi o stylistke to wartosci znam, ale nie wiem jak sie przygotowac do reszty?? pomozcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawax
wymiana calej garderoby to koszt rzedu 1000 do 1500 zł na pierwszy rzut. tzn zalezy w jakim sklepie chcesz kupic spodnie, spodniczke itd. ale generalnie mniej wiecej tak to wychodzi. a i tak to jest taka podstawa, bo wiadomo ciuchy na lato kupuje sie w innym sezonie. a na zime wiadomo - buty drogie. tez polecam ta stylistke co anuleczek. jest ok, po prostu nie egzaltowana tylko normalnie slucha i doradza, a kiedys trafilam na tak gadatliwa, ze niby miala byc ok, opowiadala, pokazywala, biegala (bardzo slawna w poznaniu zreszta), ale wiekszosci ciuchow z nia kupionych po prostu nie nosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawax
acha, czasem warto pokazac co sie ma z ciuchow, bo po co od razu wymieniac calosc, taniej wychodzi w rezultacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyro
z tych zdjec co ja widze, to ubierzesz wszystkichw najnowszy krzyk mody... i uwazasz ze duze uda i lydki sa super w rurkach - dzieki, na kazdej focie masz duze biodra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladywiki
Witam. Po datach widzę,że dawno nikt tutaj nie zadglądał ale warto spróbować...może ktoś jednak szuka pomocy ;-) Jestem osobą,która uwielbia chodzić za zakupy ;-) Moje koleżanki idąc ze mną po"ciuszki" liczą na dobrą radę z mojej strony i myślę,że są zadowolone z rezultatu. Generalnie w sklepach czuję się jak ryba w wodzie. W takim razie dziewczyny jeżeli chcecie zrobić selekcję szafy,stworzyć reguły stricte dla siebie bądz jesteście zainteresowane wspólnymi zakupami bardzo Was serdecznie zapraszam. Chetnie pomogę za niewielkie pieniądze,gdyż robię to raczej z pasji niż korzyści finansowych. Mój email ladywiki@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladywiki
Pragnę dodać,że jestem z Poznania ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pappapappaa
intersujaca propocyja :D a cena? :D i galerie wchodze w gre? tam drogo :O ile masz latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladywiki
Uważam, że najwiekszy wybór ma BROWAR gdyż są tam drogie i tanie butiki ;-) Cena.... 50zł za godz + Twoje zadowolenie. Jeżeli byłabyś zawiedziona to nic nie płacisz ;-) Po prostu chce się sprawdzić czy potrafię pomóc ;-) ;-) PS.Może jeszcze jakaś kawusia,żeby się poznać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka-ty
cześć dziewczyny :) ja również poszukuję stylisty z Poznania = o przystępnej cenie i wyczuciu stylu :) ladywiki - co masz do zaoferowania? jakie ceny? chodziłoby mi o przejrzenie mojej szafy (wyrzucenie tego co niepotrzebne, zostawienie tego co sensowne) i wspólne zakupy Z góry dzięki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beeaataa
ja nie szukam stylistki w Poznaniu. Mój maż zostawił mnie, mówiąc, że jestem brzydka. ne stać mnie na stylistkę. Chciałąbym coś w sobie zmienić, ale nie wiem jak. Wszelkie rady w internecie są płatne. W sumie sama nie wiem po co piszę to co piszę. Są takie osoby jak ja, które nigdy piękne nie będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pytanie takie czy jest może ktoś z Częstochowy,Pajęczna ,Radomska kto by mi pomógł dobrać ciuchy do mojej figury?Mam z tym koszmarny kłopot,nigdy nie wiem co kupić a jak już kupie to i tak wyglądam w tym jak gruba beka ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pytanie takie czy jest może ktoś z Częstochowy,Pajęczna ,Radomska kto by mi pomógł dobrać ciuchy do mojej figury?Mam z tym koszmarny kłopot,nigdy nie wiem co kupić a jak już kupie to i tak wyglądam w tym jak gruba beka ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikavintage
Zapraszam do Wrocławia w słoneczne weekendy i parę godzin zakupów: stylista ubioru, duże doświadczenie i wyczucie stylu. W razie braku satysfakcji bezpłatnie. www.stylista-wroclaw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zapraszam na pełną metamorfoze swojej osoby poczawszy od ubioru kończąc na makijazu i fryzjerze. Chcesz wygladac pieknie. Poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×