Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy inny fason

Sukienka dla puszystej..........................................................

Polecane posty

Gość czy inny fason

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dla puszystej
tylko dla tłustej bądź grubej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
Wklej inaczej link, bo nawet bez spacji, przeprowadza na stronę główną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppppppppppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
Ojojoj ta zupełnie odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to jaka
????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
No to powiedz jaki nosisz rozmiar, czy masz duży biust, czy możesz pokazać nogi - jaka długość sukienki, jakie kolory lubisz czy masz biodra,duży brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to jaka
Chyba moja figura :O odpowiada sylwetce-jabłko... Jestem okrągła w środkowej częsci..... Mam grube uda,biust średni,no i brzuch,nad którym pracuję ale nie wiem czy zdążę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
ahaa :) no to poszukam czegoś, mam nadzieję, że znajdę coś odpowiedniego, a tamta sukienka czarno biała nie jest dla ciebie,ponieważ jest zbyt obisła, nie ten krój, nadaje on się dla osób bez grama tłuszczu powiedz mi jaki nosisz rozmiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to jaka
Zależy co jak szyte.... 44,a czasem 46. Ważę 75 kg przy 165cm 😭 Niby wiem co i jak nosic (z poradników) ale w praktyce wygląda to dużo gorzej.....Poza tym nie stac mnie na drogie ciuszki..... Mam jeszcze niecałe 2 miesiące czasu na szukanie czegoś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
Gość kasia2020
2 miesiące? Na jaką okazję potrzebujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to jaka
Na komunię. Aha,muszę miec rękaw,chociaż krótki,ale jednak.Tak do połowy ramienia..... Tak w ogóle,to dziękuję za zainteresowanie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to jaka
Ślicznie dziękuje,ale się napracowałaś....... Mam na rameniu tatuaż,który w tej sytuacji eksponowac nie wypada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
To żaden problem, bolerko lub żakiet ubierz. Czemu masz rezygnować z ładnych sukienek z powodu tatuażu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koleżanki:) mam ogromna prośbę... jeżeli na tym forum jest teraz kobietka z Katowic która wie gdzie można kupić fajną sukienke wieczorową a dokładnie na wesele dla młodej dziewczyny :)mam dokładnie 22 latka błagam o pomoc rozmiar 46. Gdzie można taka kupić? W którym sklepie? HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam odwieczny problem ze znalezieniem odpowiedniej sukienki do swojej figury.. Przyjaciółka poleciła mi stronę allinside.pl i znalazłam kilka świetnych kreacji w sam raz dla mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też znam http://allinside.pl/. Super strona, z bardzo wielkim wyborem przeróżnych rzeczy za niewielkie pieniądze. Kupuję tam dosyć często ubrania, zdarza się że też prezenty, jakąś elektronikę. Wszystko taniutkie, bo prosto od producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek159
Może zamiast sukienki lapsza by była taka tunika http://byinsomnia.com/kategoria/nowa-kolekcja/mimi-tunic i takie rajstopowe legginsy. Zatuszuje niedoskonałości, ale i podkreśli zgrabne nogi. O wiele lepiej sie dopasuje niż sukienka, wiem po sobie bo też mam taką budowę i bardzo ciężko mi znaleść dopasowaną sukienkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki temat był na http://kokietkowo.pl - super pokazali ze nawet puszyste laski moga wygladac super :) popatrz sobie - znajdziesz z pewnoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×