Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sukienka koktajlowa zimno rajstopy pomocy!

Polecane posty

Gość gość

Chciałabym poznać Wasze zdanie na temat rajstop do sukienki koktajlowej. Wiadomo, czasem kobieta nie kieruje się przy zakupie z myślą, że kupi sukienkę pod pogodę, a raczej figurę "bo się podoba i już", bo jest piękna! Dla mnie szczytem obciachu jest założenie sandałów do rajstop, ale co jeśli kwiecień jest zimny, mocno wieje a wesele tuż tuż? Buty będą kryte tyle wiem. Nie będę ofiarą mody kosztem zdrowia, ale też nie chcę popełnić faux pas. Co radzicie? Moja sukienka pod tym linkiem: http://images.asos-media.com/inv/media/2/1/2/7/4547212/multi/image1xxl.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
srednia ta sukienka, kojarzy mi się z jarmarcznymi kieckami z lat 90, ale to tylko moje odczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję jasne leginsy i na górę żakiecik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sukienka bez szału ale na wiejskie wesele to obleci rajstopy cieliste i szpilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdemu podoba się co innego. Uwielbiam sukienki ASOS. Niestety jeszcze nie zdążyłam wrócić do figury sprzed ciąży choć daję sobie wycisk i pilnuję diety. Nie mogę iść w moich ukochanych sukienkach, które czekają w szafie. Nie widzę tu kompletnie cienkich rajstop z lycry ani tym bardziej legginsów i żakieciku. Ale dzięki za odpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak nie widzisz to po co zadajesz pytanie? Generalnie do tej kiecki pasują gołe nogi tylko i wyłącznie, natomiast jak pogoda będzie kiepska to będziesz musiała pocierpieć niestety albo założyć coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAPRASZAMY NA KONKURS Gabriella wpadła do wehikułu czasu i przeniosła się… do lat 90! Z tej okazji organizujemy konkurs, w którym prosimy Was o pokazanie nam swoich stylizacji w tamtym stylu! Polub nasz fanpage , wejdź do aplikacji i pokaż nam swoje zdjęcie ze stylizacją w stylu lat '90 ! Zapraszamy do zabawy ! Nagrody: I miejsce: Skuter Pozostałe nagrody: pięć stylowych rowerów, 10 voucherów do SPA, 10 zestawów rajstop Gabriella. Konkurs trwa do 30 kwietnia 2016 roku. Więcej informacji na stronie: https://click-apps.pl/apps/clickframe/130719_click_contest2.0/page/content/34633/pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba najlepiej będzie założyć kryjące czarne rajstopy i płaszcz i zdjąć je już na sali i bawić się już bez. Zgadzam się -rajstopy tu w ogóle nie pasują. Dział jest o modzie więc pytanie mieści się w kategorii. Sukienka jest zwiewna, bardzo letnia. Swoją drogą bardzo mnie bawi jak na każdym forum dla kobiet muszą być jeszcze jakieś komenty, że coś jest wieśniackie - nie można odpowiedzieć normalnie na pytanie tylko dodać coś od siebie koniecznie i najlepiej kąśliwego. Zdjęcie musiałam wstawić bo jak tu doradzać jak nie wiadomo o czym mowa. Dzięki, to mnie utwierdziło w przekonaniu, że nie warto w ogóle zadawać sobie trudu pisząc na forach. You made my day :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja np. nie wyobrażam sobie chodzenia do pracy bez rajstop. Wygląda to moim zdaniem nieelegancko, zwłaszcza do formalnego stroju. Wybieram cienkie, matowe rajstopy i koleżanki patrzą na moje nogi i nie wierzą, że mam na sobie rajstopy. Czasami noszę takie do butów z odkrytym palcem i tylko z bardzo bliska widać, że palce nie są gołe. Wybierz sobie rajstopy matowe, cienkie (den 5, 7 albo 10), w naturalnym odcieniu skóry i nie będzie ich widać. Poza tym, mnie np. buty bez rajstop po prostu by obcierały (mówię o naturalnej skórze), tym bardziej, jeżeli pół nocy się tańczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie poszłabym w takiej sukience bez rajstop. Zwłaszcza, jeśli faktycznie jest zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukasz sukienki na wesele? Co powiesz na miętową z białymi kropeczkami rozkloszowaną na dole? Jest naprawdę bardzo piękna. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukasz sukienki? Co powiesz na prostą czarną z długimi rękawami, które są wykonane z delikatnej siateczki. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze coś dopasujecie, proszę - http://www.navona.pl Najważniejsze to kupować takie sukienki, które wam odpowiadają pod względem stylu. Podziałacie na takich zasadach, to na pewno traficie w swoje oczekiwania. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sukienka jest sliczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokawo
fajne i naprawdę w przyzwoitych cenach sukienki ma sklep lovees.pl Znalazłam dla siebie sukienkę z falbaną. Bardzo modne produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×