Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sukienka na ślub i wesele

Polecane posty

Gość gość

Witam, jak w temacie mam taka sukienke neonową różową na ślub i zastanawiam sie jakie dodatki-buty, torebka i co najważniejsze co na ramiona bo jest bez ramion. Do kościoła moja mama mówi że nie wypada tak z odkrytymi ramionami. Ten róz jest taki dosć intensywny, myślałam nad czarnymi szpilkami, torebką ale co na górę? Czarny żakiet?? Troche mi się to nie wydaje ładnie... Kolor problemowy bo wszelkie mięty, pudry itd są łatwiejsze w zestawieniu a ten kolor jest trudny...sukienka ma złoty pasek w talii wiec złotą biżuterię założę. Poradźcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny będzie najlepszy do tego koloru, szczególnie, że takie chcesz też ubrać buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może granat? nie wiem dokładnie jaki jest odcień różu, ale spróbowałabym z granatowym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Granat, szary (jasny albo ciemny), albo... soczysta jasna zieleń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej pasowałaby marynarka szara, jasnoniebieska, albo w czarno-białe wzory, np. paski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie czarny będzie wyglądać średnio moim zdaniem. Za to pomysł z szarym, który nieco stonuje stylizację, lub granatowym, który nada charakteru to świetne pomysły. Ja szłabym właśnie w tę stronę. Przy czym szary jest chyba najbezpieczniejszy. Więc jeśli boisz się wyboru odpowiedniego granatu to szłabym własnie w tym kierunku. Czarnego nie wybieraj. Mówię serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodupi, k******o spamerska!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym postawiła na jakiś beżowy szal albo może szary żakiet. Zajrzyj do porównywarki modea.pl i na pewno znajdziesz coś odpowiedniego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A według mnie dopasowałabym złote albo szampańskie metaliczne buty :) Torebka to samo. A narzutka w szarości jasnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym postawila na szary żakiecik w typie fraku. Fajnie komponuje sie z takim typem i kolorem sukienek. Ten mi sie najbardziej podoba http://sibysi.pl/pl/p/Marynarka%2C-zakiet-ala-frak-szary/172

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wesele kuzynki odbywało sie pod gołym niebem i moja siostra zaszokowała wszystkich najnowszym modelem ray ban zamówionym z galeriawidzenia.com :) Reakcje były całkiem pozytywne, wiec na zblizajacym sie weselu przyjaciolki chyba postawie na cos podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×