Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PeaSorela

sukienka na wesele! proszę o rady

Polecane posty

Hej dziewczyny, mam nie lada problem ponieważ idę na wesele w najbliższym czasie i nie wiem w co mam się ubrać.Idę jako osoba towarzysząca z kolegą i nie ukrywam,że nie chce wydawać dużo kasy na dodatki, tymbardziej, że aktualnie jestem bezrobotna ( sukienkę już mam ). Bardzo rzadko chodzę na wesele i kompletnie nie orientuję się co założyć.Tzn gdybym mogła sobie kupić wszystkie dodatki i nowa sukienkę pewnie nie miałabym tego problemu ale niestety jest inaczej. Sukienka wygląda tak : http://img404.imageshack.us/img404/9605/20100629044.jpg ale tu zaczynają się schody. Na pewno muszę założyć coś na tą sukienkę i mam do wyboru albo czarny żakiet, ale wtedy będzie za czarno, albo srebrny szal i wtedy jakąś delikatna srebrna bizuterię. Myślałam też o dodatkach w kolorze fioetowym np. fioletowe buty http://img231.imageshack.us/img231/2024/butyrf.jpg lub http://img443.imageshack.us/img443/8755/buty2r.jpg Niestety muszę mieć buty na płaskiej podeszwie, ponieważ nie mogę być wyższa od partnera :) + do ozdoby kupiłabym fioletowy kwiatek i wpięłabym go po prawej stronie sukienki na górze + czarna torebka i niestety czarny żakiet. lub opcja sukienka + srebrny szal+ srebrna bizuteria + czarna torebka i czarne buty. proszę doradzcie mi ktora opcja lepsza chyba, ze obie są do niczego. Acha komentarze w stylu " czarna sukienka na wesele " proszę sobie odpuscic. Taką mam i nie będę kupować innej. Liczę na was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorystycznie
to buty nie pasuja do sukienki sukienka ok buty moga byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 777sdadadasdassaassa
skoro sukienke masz, to ja proponuję jakieś srebrne dodatki. Moim zdaniem fajne by były jakieś wielkie kolczyki jeśli np. planujesz upiąć jakoś włosy. jeśli natomiast planujesz iść w rozpuszczonych, to zainwestuj w jakis fajny, większy łańcuszek rzucający się w oczy i drobne kolczyki. sukienka jest skromna, także warto ożywić ją dodatkami. moim zdaniem ten kwiatek nie bardzo pasuje. do tego mogą już być te czarne buty, chyba że masz jakieś fajne srebrne. i ten czarny żakiet też ok, bo wiadomo, że i tak długo w nim nie pobędziesz tylko zaraz go zdejmiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 777sdadadasdassaassa
chyba, że ten szal masz jakiś taki nie bardzo rzucający się w oczy, no to możesz wziąć ten szal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorystycznie
dobry pomysl z tymi srebrnymi dodatkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjsllojnbhhh
fioletowe buty nie pasują do sukienki;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm teraz sa wyprzedaze, mozna kupic sukienki baaaardzo tanio, napewno nie chcesz czegos poszukac zamiast inwestowac w dodatki?? ok prosilas o nie komentowanie "czarna sukienka na wesele", ja osobiscie jestem strasznie uczulona na weselne czarne kreacje, tak mysle chcesz kupic buty,a nie prosciej kupic sukienke i zalozyc buty ktore juz masz?? jesli sie uparlas na ta czarna, tlo blagam nie zakladaj czarnych butow i zakietu bo bedzie masakra... fioletowe z deichmana nie podobaja mi sie, jesli chcesz zupelnie plaskie to moze jakies sandaly z ozdobnymi kamieniami?? wydaja mi sie bardziej eleganckie a i czy musza byc zupelnie plaskie? nie wiem ile wzrostu ma twoj partner ale moze jakis 2-3 cm obcas moglabys zalozyc? wtedy zawsze lepiej prezentuje sie twoja sylwetka i nogi :) jesli pozostaniesz przy opcji tej sukienki, to proponuje jakies kolorowe dodatki zeby ja ozywic, moze jakis pasek w talii zamiast kwiatka ktory wymyslilas hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 777sdadadasdassaassa
o, dobry pomysł tam ktoś dał z tymi sandałami. są teraz bardzo fajne z kamykami albo jakieś świecące. na pewno będą lepsze niż te fioletowe i ożywią trochę gorę. ale faktycznie jakbys mogła nawet na leciutkim obcasie jakieś założyć, to by na pewno o wiele lepiej wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjsllojnbhhh
autorko napisz jaki kolor ma ta sukienka bo u mnie wygląda na turkus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lejdi sandały wydaja mi sie juz zupelnie nieeleganckie na wesele. Z czarnymi sukienkami tez sa zdania podzielone bo czarny kolor nie zapominajmy o tym, ze jest elegancki. Przeszłam dzis pół miasta i sukienki kosztują od 100 zl wzwyż a buty czarne juz mam , ewentualnie balerinki srebrne kupie za 60 zl.Obcas 2-3cm od biedy mzoe yc ale partner jest mojego wzrostu wiec chcialabym,zeby buty byly plaskie... Pasek w talii odpada bo sukienka jest odcieta pod biustem i ciezko cos naszyc lub przewiążać. Myslalam tez o jakis zdobieniach, cekinach na sukience ale mam dwie lewe rece do takich rzeczy wiec sama nie wiem co i gdzie moglabym naszyc,zeby sukienka nie stracila uroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam bym wziela ten szal,na nogi czarne baleriny,kolczyki jakies srebrne i tyle;) nie ma sie co przejmowac,to nie Twoj slub,bedziesz wygladac normalnie i tyle. w fiolety raczej nie idz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja droga moja kolezanka byla ostatnio na weselu,faceta ma rownego wzrostem takze tez nie szaleje z butami i miala wlasnie baleriny kupione za 50zl;) takie fajne satynowe. kto tam sie bedzie przygladal jak wygladasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjsllojnbhhh
skoro jest czarna to spokojnie możesz fiolet założyć:) balerinki, małą torebkę i np bransoletkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość provokejszyn jak nic
sukienka + srebrny szal+ srebrna bizuteria + czarna torebka i czarne buty ------> to JEDYNA opcja do zaakceptowania te buty ze zdjec sa bardzije na targ niz na wesele......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 777sdadadasdassaassa
a ja to bym na twoim miejscu pofalowała włosy i jakoś upieła te z przodu a resztę zostawiła rozpuszczonych, włożyła tą sukienkę, jakieś duże srebrne kolczyki, buty jeśli muszą być na płaskim to jakieś sandałki czarne z kamykami albo srebrnawe jakieś. jest teraz duży wybór sandałków i są na prawdę niedrogie(nawet za 40 zł. można coś kupić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farmerama
77777 noz kurde mol kobita pisze piec razy chyba,ze nie moze byc wyzsza od partnera to po kiego znow o tych sandalach gadasz?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość provokejszyn jak nic
sukienka + srebrny szal+ srebrna bizuteria + czarna torebka i czarne buty ------> to JEDYNA opcja do zaakceptowania te buty ze zdjec sa bardzije na targ niz na wesele......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włosy raczej będą wyprostowane do ramion ewentualnie jakos spiete spinką z tyłu ale na falowanie nie ma szans bo natura mnie obdarzyla wlosami prostymi i za nic w swiecie sie nie chca pokrecic :) Czyli wiekszosc za szalem i srebrem? bez fioletów ? W sumie to nie moj slub nie ja bede gwiazda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli uda mi sie jutro kupic jakies srebrne buty baleriny satynowe czy jakiekolwiek to oczywiscie kupie ale bedzie ciezko bo juz dzis sie rozgladalam. Ostatecznie zakladam czarne, te które mam. Ech powiem wam,ze juz mnie głowa boli nad wymyslaniem od kilku dni w co sie ubrac i zamiast sie cieszyc weselem to mysle co by tu dokupic, zeby rozjasnic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarne też mogą być. Srebrne dodatki do tego i będzie git :) Też za niedługo idę na wesele. Sukienka jest, buty też, z dodatkami będzie problem, ale najmniejszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 777sdadadasdassaassa
farmerama: a ty nie wiesz, że sandałki są też na płaskiej podeszwie?sama jestem wysoka i mam wysokie koleżanki (176 cm) i jakos nosimi sandałki na płaskim obcasie. koleżanka ostatnio kupiła bardzo ładne, w których śmiało można iść na wesele. po co sie tak denerwujesz? autorka pyta o zdanie, więc odpowiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 777sdadadasdassaassa
ups: zamiast na płaskim obcasie to miało byc na płaskiej podeszwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aklaskljk
no w sumie gwiazda autorko nie bedziesz ale ludzie lubia plotkowac na weselu jak kto jest ubrany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten szal jest tragiczny, naprawde :( nie pisze tego z czystej zlosliwosci tylko jest nie elegancki, wyglada jak szmata... wiec chyba poszukiwanie dodatkow powinnas zaczac od szalu dlaczego twierdzisz ze sandaly sa nie eileganckie? mam namysli sandaly ozdobne z kamieniai, a nie ortopedyczne :) twoje buty no od biedy moga byc, ale postawilabym na nie-czarne, szkoda ze nie zrobilas zdjecia siebie w tej sukience, wtedy byloby widac jak lezy i moze cos pokombinowac :) wlasnie myslalam ze w miejscu tego odciecia pod biustem mozna udrapowac pasek, ewentualnie wstazke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim wam dziekuje za rady ale znajac mnie bede miala problem czy satynowe, srebrne baleriny rzeczywiscie beda bardziej eleganckie niz te buty, które mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lejdi...wybacz ale cieżko znalezc jakiś naprawde ładny szal. Ja w ogole nie jestem zwolenniczką szali ani czegos typu " bolerko " ale uwazam,ze sa gorsza szale i bylam juz w nim na jednym weselu i raczej nie spotkalam sie z opinia,ze ejst obleśny czy cos takiego..... A ja mimo wszytsko uwazam,ze buty z odkryta pieta i odkrytym paluchem jednoczesnie nadaja sie niekoniecznie na wesele. Nie wyobrazam sobie zalozyc do takiej sukienki sandałów, nawet jakis zdobionych. Pozatym gwiazdą to ja nie chcę być chce po prostu wygladac jakos w miare :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×