Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość galaretka owocowa

SUKIENKA W GROSZKI ___ KTO WIE ____ JAKIE DODATKI??

Polecane posty

Gość galaretka owocowa

Jakie dodatki pasuja do sukienki w groszki? Czarna, prosta w małe białe groszki, na dole falbanka w odwrotne kolory - biała w czarne groszki. Na cienkich ramiączkach, długośc do kolan, dekold prosty z sznureczkami do zawiazania w kokardkę. Kiedyś było ich pełno na allegro ale już nie znalazłam. Nie potrafie dobrać dodatków a to one dają cały efekt, otoczkę. Chciałabym w niej isć na wesele dlatego proszę doradźcie jakieś fajne dodatki. Będę miała czarną torebeczkę z kwiatuszkiem i planuje zakup szpilek z czubatym szpicem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaaaaa
na pewno opaska we włosy jeżeli masz jasne to w czarnym kolorze jesli czarne to biała...do tego jakieś spore kolczyki pod kolor opaski i branzloetka również w takim kolorze mozesz dodać także białe okulary przeciwsłoneczne jeżeli bedzie ladny dzien i owinać się jakaś chusta...to moja propozycja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaaaaa
aha i jesli moge to nie kupuj butow z tzw " czubami" to wychodzi z mody załóż jakieś z wycięciem na placach lub jezeli nie lubisz jakis okragle ... w sumie fajnie by wygladaly balerniki lub na takiej grubej szpilce mam nadzieje ze wiessz o co mi chodzi... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NA WESELEopaska tak okularyNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racja opaska
będzie wyglądać super i duże kolczyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galaretka owocowa
Tak, chcę ją ubrać na wesele :) mam prostą grzywkę, jasne włosy - opaska też będzie pasować czy raczej powinnam ją wtedy zaczesać na bok? Jakie kolczyki macie na myśli - koła? Wolałabym coś elegantszego moze, coś co doda wyjściowego wyglądu tej sukience (ona jest tak prościutka, codzienna mozna by powiedzieć) A to w końcu wesele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaaaaa
no to teraz czarna opaska i juz grzywka prosta jak najbardziej :) ja myslalam o kolach ale mozesz wybrac inne...jezeli sukienka jest prosciutka moze zapnij sobie szeroki pas i na pewno wtedy zmieni swoj charakter;) jakbys mogla wklej fotke sukienki wtedy bedzie latwiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galaretka owocowa
Szukałam jej na allegro bo były w sprzedaży, taka fotka mojego wykonania nie odda jej wyglądu. Pasek odpada bo jest odcinana pod biustem. Postaram sie zaraz pstryknąć fotkę i pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaaaaa
no to jak odcinana pod biustem to w porzadku nic nie trzeba z nia robic... podam Ci pare linkow do butow ktore mozesz wykorzystac nie tylko do tej sukienki;) http://allegro.pl/item173023588_eleg_czolenka_wz_735_czarne_roz_36_.html http://allegro.pl/item173225109__subtelny_embis_2_kolory_r_38_odgrilla.html http://allegro.pl/item173348127_hit_lakierowe_czolenka_z_kokardka_roz_37.html http://allegro.pl/item173352825__cudowne_buciki_z_kokardka_i_wycieciem_r_38.html oczywiscie wszystkie sa podobne ale mysle ze z nich mozna cos wybrac jednak ajlepiej isc i kupic w sklepie bo te rozmiary na allegro;/ achhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie nie lubię i nie noszę tego typu butów, ale zdaje się, że powinny rzeczywiście pasować do opisywanej sukienki. Są troszkę retro, a sukienka, sądząc z opisu, także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaaaaa
ja tez nie lubie takich bucikow ale powinny pasowac do sukienki mam kompleks na punkcie swoich stop ;p nie ukrywam ze bardzo mi sie one podobaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galaretka owocowa --- ZDJECIE
ZAŁACZMA ZDJECIE: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5c81f350e67bf715.html I w powiększeniu: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5c81f350e67bf715.html Wiem, że jest zwykła i prosta ale nie chodzę w sukienkach i poprostu żal mi kasy (której i tak wiecznie brak) na nową kieckę specjalnie na jedo wesele, która będzie wisiała w szafie. Wolę dokupić fajne dodatki, które wykorzystam. Mam nadzieję, że poradzicie co mozna z tym fantem zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaaaaa
moim zdaniem bardzo ladna taka dziewczeca a moze by tak postawic na czerowne dodatki ?? zaraz poszukam przyklady tylko powiedz czy lubisz ten kolor??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galaretka owocowa
Butki fajne, nawet ostatnio mierzyłam takie ale mam male stópki (roz.35) i wyglądałam jak w kopytkach haha więc nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galaretka owocowa
Szczerze mówiąc nie chodzę w czerwonym. Bardziej wolałabym czarny, srebrny.. ale chętnie poczytam Twoich propozycji, może akuat :) I co o niej sądzicie? mogę w niej isć na wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaaaaa
ja mysle ze na wesele jak znalazl sama mialam podobna na wesele ale niestety predzej zmarl moj dziadek i poszlam w niej na pogrzeb;/// no a co do czerwieni to mysalam zeby zamienic tamte dodatki o ktorych mowilam wczesniej na czerwone ale skoro czerwieni nie lubisz to poszukam czegos w czerni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galaretka owocowa
Malaaaaa kochana jesteś dziękuję, ze mi pomagasz! Nawet nie wiesz jak bardzo! Mi sie zwykle podoba coś u kogos a sama nie potafie dobrać sobie nic fajnego. Tym bardziej ciesze się z propozycji !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaaaaa
Gość malaaaaaaaaaa
nie ma za co ja bardzo lubie szukac a ciuszki kocha;p chociaz przyznaje ze pomysly moze mam ale nie zawsze starcza kasy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaaaaa
Gość galaretka owocowa
Opaski mam - tę najcieńszą i tę średnią (czarne) Kupię tę najgrubszą wezmę wszystkie do fryzjera, żeby mi dobrała :) Tylko te kolczyki i coś na szyję najbardziej bym chciała. Przepraszam, że tak marudzę ale naprawdę jestem zielona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galaretka owocowa
Ta bransoletka z orzechów fajna uhmm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaaaaa
Gość malaaaaaaaaaa
szczerze mi tez te kolczyki sie najbardziej spodobaly sa bardzo ladne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galaretka owocowa
Ładny byłby też komplet - te czarne hawajskie korale i bransoletka z orzecha, tworzą ładny zestaw i opaska do tego jak ulał ale do tej kiecki potrzebuje czegoś co doda jej WYJŚCIOWEGO CHARAKTERU dlatego też na 90% kupie te kolczyki: http://allegro.pl/item175973220_kolczyki_kup_3_dowolne_pary_przesylka_gratis_.html tylko musze znaleźć do nich coś na szyje do kompletu. No i ta czarna opaska średnia albo gruba o ile będzie pasowała ale chyab bardziej pasowałaby to tego czarnego hawajskiego kompletu, jak uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaaaaa
mi sie bardzo podobaja te hawajskie dodatki i uwazam ze mozesz kupic te kolczyki o ktorych myslisz plus np brasnoletke z avonu czarna ale wydaje mi sie ze hawajska tez bedzie pasowac ale wolisz dodac elegancji , opaska w kazdym zestawie wydaje sie byc dobrym rozwiazaniem , musisz sie zdecydowac, kolczyki sa bardzo ladne jezeli kupic bransoletke w stylu tej z avonu bedzie bardzo elegancko jezeli ta hawajska to bedzie lekko i zwiewnie chociaz bardzo ladnie, tez nie lubie takich wyborow;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaaaaa
ladny komplecik sama kupilam niedawno sobie podobny ale jak sie ubralam i zalozylam bizuterie stweirdzilam ze wszystko takie same mi sie nie podoba i bransoletke zmienilam kwestia gustu kupuje komplety ale nigdy nie nosze wszystkiego naraz razem;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×