Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maturzystka96

suknia24.pl

Polecane posty

Gość maturzystka96

Dziewczyny czy któraś z Was zamawiała jakąś sukienkę na stronie internetowej suknia24.pl ? Znalazłam wymarzoną suknię na studniówkę, jednak serwis odpisał mi, iż suknie są szyte w Szanghaju, więc jedyne co mi się nasuwa na myśl to... japan style... Suknia kosztuje 400zł + przesyłka więc nie chcę się naciąć... Poniżej załączam link do sukienki, może akurat któraś z was miała do czynienia z tą firmą a może ktoś posiada tą sukienkę i ma jakieś realne zdjęcia. Mile widziane również propozycje dobrych krawcowych z Lublina, które uszyłyby taką sukienkę w cenie do 500zł :) Link do sukienki : http://www.suknia24.pl/pasy-linia-a-szyfon-sukienka-wieczorowa-fc001.html Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustyskaR
Nie polecam. Zamówiłam tam sukienkę. Dostałam chiński bubel w ogóle nie podobny do sukienki na zdjęciu - ani rozmiar, ani fason, ani nawet kolor. Odesłałam i poprosiłam o zwrot pieniędzy. Napisali, że jeśli nie jest uszkodzona, to pieniędzy nie zwrócą. Potem mnie zablokowali, tzn. nie mogłam już wysyłać maili na ich adres. Numeru telefonu też żadnego nie ma. Zwróciłam się o pomoc do rzecznika praw konsumentów. Dopiero po jego interwencji dostałam zwrot pieniędzy. A kwoty wcale nie są małe, więc lepiej nie ryzykować z zakupami na tym portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostrzegam przed zakupami na portalu suknia24!!! Zamówiłam piękną kreację, a co otrzymałam??? otrzymałam bubel i to w najgorszym wydaniu na dodatek uszyty gdzieś tam w Szanghaju!!! Oczywiście pani odbierająca bardzo pokrętnie udziela informacje na temat gdzie jest to szyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ja też mam podobne doświadczenie z tym sklepem sukienka śmierdząca jakąś chemią strach zakładać zupełnie inny rozmiar niż zamówiłam choć dopłacałam za szycie na miarę kity. Sukienki ładnie wyglądają ale tylko na zdjęciu. I też zostałam zablokowana po wcześniej wmawianiu mi że to dziwne bo tylko ja jestem nie zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również zamówiłam stamtąd sukienkę na studniówkę, doszła w innej barwie niż zamówiona, rozmiar się nie zgadzał, a same przeróbki w Polsce kosztowały mnie 200zł. Poza tym byłam zmuszona zapłacić 95zł za to, że sukienka utknęła na odprawie celnej. Sklep nie pokrył tych kosztów. TRAGEDIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatka7722
witam ja właśnie otrzymałam moją suknie ślubną z suknia 24 i to w niecałe 3 tyg od zamówienia, co prawda bałam się co mi przyjdzie ale jestem miło zaskoczona jest identyczna jak na zdjęciu ^^ polecam w 100%!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję sukienki na http://allinside.pl/. Raz tam kupiłam i wpadłam, kupuję nałogowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamówiłam sukienkę na moją studniówkę, sukienka okazała sie piękniejsza niż na zdjęciach, leżała rewelacyjnie, wymiary dokładnie takie jakie zamówiłam. Gdyby ktoś chciał widzieć zdjęcia, proszę pisać naa maila natalia.nice@wp.pl. Chętnie się nimi podzielę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowałam sukienkę wieczorową i była taka sama jak na zdjęciu! Pani odrazu powiedziała, że suknie nie są szyte w Polsce tylko w Szanghaju. Polecam! Wkrótce zamawiam nastęną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 powyższe wypowiedzi widać że są wypowiedzią samego sklepu! Kogo chcecie oszukać?? Zdjęcia które wystawiacie są ukradzione z amerykańskich stron gdzie te sukienki kosztują ponad 1000zł !! Dziewczyny nie dajcie się nabrać zdjecia ściągnięte z Mori Lee, La Femme, Sherri Hill itp. To zwykłe oszustwo niech wystawią swoje real foto tego co wysyłają do klientów tak jak robią to inne Polskie sklepy. Dziewczyny nie ufajcie takim zdjęciom ściągniętym z zagranicznych stron! Szkoda waszych pieniędzy lepiej zakupcie coś co jest sfotografowane u nas przez samego sprzedawcę, lepiej kupić trochę skromniejszą sukienkę i dostać taką jaka jest na zdjeciu zrobioną przez polski sklep niż zakupić piękne zdjęcie i dostać tandetę nie wartą 40zł szmate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, to dobrze wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam kupowanie na tej stronie Tydzień temu przyszła mi sukienka za 400 zł. Zupełnie inna niż na zdjęciu i w dodatku zakładki na przodzie porozrywane. Dodam że musiałam dopłacić 200 zł opłat celnych bo sukienka została zablokowana na lotnisku. Panie bardzo nie chętnie odpisują na maile o reklamacje dopiero po trzeciej wiadomości mi odpisały. Jednym zdaniem: szkoda pieniędzy na te sukienki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupy w sieci niestety zawsze wiążą się z ryzykiem, szczególnie jeżeli nie mamy możliwości obejrzenia prawdziwego zdjęcia produktu. Ja zazwyczaj w takim wypadku po prostu rezygnuję. Jeżeli szukacie markowych sukienek zajrzyjcie tutaj - http://www.kodymody.com/pl/sukienki-cs , dobrym rozwiązaniem może okazać się też uszycie sukienki u krawcowej, wcale nie wychodzi drogo, co więcej samemu można wybrać materiał i krój. Współczuje Wam dziewczyny, bo wydałyście sporo pieniędzy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariczkadd
Ja kupuję ciuchy na byInsomnia i nigdy nie było problemów. Znam jakość marki i wiem, czego mogę się spodziewać. Ostatni zakup ta spódnica http://byinsomnia.com/kolekcja/wiosna-lato-2015/lottie-skirt - niby prosta, a z odpowiednimi dodatkami i bluzka można stworzyć cuda - kwestia wyobraźni. Zajrzyjcie do nich do kolekcji sukienek - też wygodne i pseudo banalne, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczęście mi szybko zwrócili pieniądze Po wysłaniu na maila skanu nadania paczki z sukienką i numeru konta na następny dzień pieniądze miałam na koncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eindia
Mialam zamiar zamowic sukienke bo wygladają przepieknie (na zdjeciach) ale cos mnie tknęło i srawdziłam opinie o tej firmie. Teraz juz wszystko jasne. Poza tym podpadajace jest, ze kosztują połowę tego, a nawet jeszcze mniej, niż w stacjonarnych sklepach z podobnymi skukienkami, dlatego łatwiej jest ulec pokusie i wtopic kilkaset złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadziaSka89
Znam sklep z podobnymi sukienkami, ale oni wysyłają w 24h i mają taniej. A na sukienkę ze strony z tematu trzeba czekać ponad 20 dni, nie licząc już tego, że rozmiar może okazać się złe dobrany. Według mnie zamawianie z takiego sklepu mija się z celem. Jeśli, któraś z was szuka sukienek o podobnych krojach, to polecam zajrzeć do sklepu internetowego www.lejdi-sklep.pl Kupowałam już u nich wiele razy i nie było problemów ze zwrotem lub wymianą sukienek. Tak jak pisałam wyżej wysyłka w 24h, wiec trochę szybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.boomoo.pl/ Śliczne, stylowe sukienki, sweterki, body, tuniki, bluzki i bluzy wyprodukowane w Polsce i Unii Europejskiej z wysokiej jakości materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona24niezdecdujesie
ja własnie zadzwoniłam pod numer który wyraźnie jest podany na stronie suknie24.pl ( jak chcesz sie skontaktować to pod komenatrzem masz ten nr pozatym ja też nie ufam na allegro to samo i wprost spytałam czy to chińskie pani powiedziała że tak że dochodzi masz 30 dni i że jesli jest odprawa celna to doplacasz masz 100zł i normalnie przy zakupie masz czerwonymi literami że to pokrywa osoba kupująca suknie ale szczerze powiem chyba się nie zdecyduje widząc po komentarzach estem grubsza i jak mam brać coś na wymiar a ma mi przyjśc nie to co trzeba to dzieki wole doplacic z 300-400zł i poszukać albo pojechac z warszawy do krakowa po tą suknie niż przez miesiąc sie martwic czy coś dojdzie a jak dojdzie czy bedzie wporządku bez sensu nie korzystałam ale po rozmowie z panią tel która sie zacinała i jak by była przestraszona chyba sobie odpuszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka sama sukienkę co mi się podobała znalazłam na alli express za 50 zł a tutaj z przeceny z ponad 1000 zł na 500 zł!! I do tego na alli sa wystawione zdjęcia jak faktycznie ta sukienka wygląda.. A wygląda jak szmatka :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Beba

Ja polecam oczywiscie sukienka byla zamawiana na moja studniowke ale przyszla prawie identyczna jak na zdjeciach moze gdyby miala jeszcze jedna warstwe tiulu bylaby w 100% taka sama :) w kazdym razie ja polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×