Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolorkowa

SWETERKI

Polecane posty

Gość kolorkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorkowa
Witam!!! Ja robię z zamiłowania sweterki na drutach i na szydełku i jestem ciekawa czy ktoś byłby zainteresowany kupnem czegoś takiego, mojego dzieła:-) Wiem, że musiałabym zrobić najpierw fotki i wam pokazać, ale jakby ktoś był ciekawy i chętny to niech napisze co o tym myśli!! BUZIACZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja bym była zainteresowana
białym sweterkiem, takim do pasa, rekawek 3/4 i dekolt w łódkę. Ale to napewno pracochłonne zajęcie wiec pewnie cena by była wysoka. Ale myśle ,że jesli kogos stać to super by było mieć taki ciuszek. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorkowa
Cena nie wiem czy byłaby wysoka...wszystko zależałoby od wielkości sweterka, ilości zużytej wełny, od tego czy miałabym ją kupić ja czy osoba, która chce kupić...wszystko jest do dogadania:-) Myślę, że sweterek z wełny ok 5 zł/motek 10 dkg (gdzie na sweterek dla szczupłej osoby schodzi ok 4-5 motków) kosztowałby ok 40-50 zł+koszt wysyłki...oczywiscie cena jest do negocjacji:-) Ja np dla siebie czesto chodze do second handów, tam kupuję sweterki (tylko dobrej jakości), które można spruć i robię z nich nowe, podobno są śliczne, ale to już kwestia gustu:-) Jesli kogoś to interesuje, to czekam, piszcie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rożki smakoszki
To fajnie , że można kupić w sklepie swetry , tańsze , i nie trzeba się bawić w żadne wysyłki i kupowanie kota w worku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111111111111111
ja bym byla zainteresowana tylko takimi sweterkami na szydelku uwielbiam rozne dziurki:)sa slodkie:) ale musialabym widziec zdjecie takiego sweterka:) pozdrawiam Fajny masz pomysl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daj spokój...
u mnie w mieście są takie sweterki za 30, max. 40 zł.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111111111111111
a w jakim miescie mieszkasz??? bo ja jakos nie widze takich u mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daj spokój...
na podkarpaciu, w okolicach rzeszowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorkowa
Witajcie ponownie!!! Dziekuje za zainteresowanie...napisałam o tych sweterkach, bo byłam ciekawa czy spotka się to z jakimkolwiek zainteresowaniem:-) Ja nie mowie ze sprzedam za 50 zł...moze i za mniej, ale....ogólnie mowie, że zrobione na drutkach, własnoręcznie nosi się inbaczej i na pewno są niepowtarzalne...ja sama mam satysfakcję, że zrobiłam je własnymi dłońmi:-) A poza tym te ze sklepów niby ręcznie robione są często robione maszynowo i po kilku praniach się rozciągają i zmieniają wygląd na gorszy... W każdym razie nie będę tu reklamować, bo nie o to mi chodziło, tylko o to, żeby sprawdzić czy ktoś miałby chęć na zakup czegoś takiego. Postaram się zrobić jakieś fotki moich, tych już gotowych i które noszę i wam tu podesłać...cierpliwości... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja bym była zainteresowana
w takim razie jak będziesz miała fotki to proszę prześłij mi na XYZA21@interia.pl bo narobiłaś mi ochoty na taki sweterek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111111111111111
ja tez chce fotki:) bardzo prosze:) megamyszka@op.pl alemnie interesuja tylko robione na szydelku takie wiesz w dziurki:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorkowa
Wiem kochane jakie dziurki...umiem też i na szydełku dziergać sweterki...postaram się jutro albo w najbliższych dniach zrobić fotki i wam posłać linki...albo tu na forum albo na maila:-) Czekajcie cierpliwie Buziaki i dzieki za uznanie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111111111111111
oki bede czekala cierpliwie:) wiesz na e-mail mozesz wyslac ale jak tu podasz link to tez bedzie super bo wiecej ludzi zobaczy:) pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorkowa
Witam!!! To są przykładowe fotki moich sweterków...nie są najlepszej jakości bo zrobione telefonem, ale mam nadzieję, że coś tam jednak widać...napiszcie co o tym sądzicie i jak wam się to podoba:-) http://img142.imageshack.us/my.php?image=biayzesrebrnnitk6iy.jpg http://img99.imageshack.us/my.php?image=golfbezrkaww8uf.jpg http://img135.imageshack.us/my.php?image=niebieski9bl.jpg http://img138.imageshack.us/my.php?image=rowygolfik7jr.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111111111111111
a wiec tak:) pierwszy sweterek sliczny:) drugi sliczny:) trzeci nie moj styl ale pewnie komus sie spodoba:) czwarty glofik ladny a cos na szydelku tez pokazesz:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111111111111111
jezeli chodzi o ten ostatni dlatego napisalam ,zeladny bo ja jakossie nie widze w rozu i dlatego pewnie;) aleogolnie jest bardzo ladny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robótka
bardzo ładnie robisz te sweterki, sama też umiem, więc potrafię ocenić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marciami
sliczne!!ten pierwsyz szczegolnie:)ile bys za taki wziela?? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorkowa
hejka wszystkim...dziękuję za zainteresowanie i pozytywne opinie:-) naprawde się cieszę, że moje sweterki się wam podobają...no i w końcu ujrzały światło dzienne:-) Marciami nie mam pojęcia, bo się tak za bardzo nad tym nie zastanawiałam...napiszę ci ile mnie kosztował ten biały sweterek co ci się podoba, do tej ceny musiałbyś sobie doliczyć koszty przesyłki (no chyba że mieszkasz gdzieś blisko Katowic) no i jeszcze parę złotych za robociznę czyli dla mnie:-) Więc tak: sweterek jest zrobiony z 3 rodzajów nitek: 1. biała cienka wełna, którą wzięłam z lumpexu, tzn kupiłam sweterek który był zrobiony z wełny która mi się spodobała jakościowo (kupuję tylko wełnę naprawde dobrą, i sweterki które da się spruć bo nie każde się da:-)a poza tym często ta wełna w sklepach jest teraz duzo gorsza niż ta ze sprutych swetrów)...za taki sweterek płacę tak ok 10 zł (czasem 5 czasem 12) ale czesto są to tak wielkie sweterki że starcza na zrobienie dwóch albo np sweterka i bezrękawnika 2. wełna kiedyś kupiona w sklepie, 1 motek kosztował chyba ok 7 zł, jest to cieniutka wełna wrzosowego koloru...była wydajna więc zużyłam ok 1 motka tylko 3. srebrna nitka, którą po prostu mam w domku:-) Tak więc tak orientacyjnie, to sweterek kosztował chyba ok 20 zł:-) Ale z góry mówię, że nie zawsze tak jest...jakbym znalazła sweterek w lumpexie za 5 zł i byłby fajny to zrobiłabym z jednej włóczki...i wtedy koszta byłyby takie: sweterek 5zł + guziki lub suwak ok 5 zł + 20 zł za robotę + koszt wysyłki A ile robię sweterek?? hmm...nigdy tego nie liczyłam...ale chyba ok tygodnia:-) zależy od wielkości, jakości wełny itp... A co do robótek na szydełku, to obecnie nie mam nic co mogę pokazać niestety...bo po prostu wolę dziergać na drutach...aha, muszę wam jeszcze pokazać moje bluzeczki na lato..takie topiki bez pleców i inne...ale to następnym razem...jak macie pytania to czekam:-) Mam nadzieje, ze wszystko w miarę jasno napisałam:-) no i czy myslicie ze to dużo za sweterek ?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marciami
wydaje mi sie, ze to nie jest duzo... a poza tym takie sweterki sa cenne bo sa robione recnzie a nie masyznowo :) czyli ogolnie kolo20-30 złotych :) to ujdzie:) jakby co mam tu do ciebie kontakt(bo etraz to juz swetrow nie kupuje:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111111111111111
mi tez sie wydaje,ze cena jest oki:). Szkoda,ze nie masz nic na szydelku bede czekala moze cos kiedys sie pojawi:) pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I se
3-ci sweterek cudo!:) inne średnie wg mnie oczywiście,bo niezbyt w moim stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez musze przyznac ze ten trzeci śliczny (ten z gołymi ramionkami) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmm
a taki sweterek na niemowlaka na guziczki ile by kosztowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorkowa
hejka...jesli chodzi o sweterek dla niemowlaka to liczac tak: wełna+guziczki+"robocizna"+koszt wysyłki= około 30-35 zł no chyba ze znalazłabym w domku kawałek wełny w odpowiednim kolorze albo jakos sweterek do sprucia do duzo mniej:-) wełna w sklepie kosztuje ok 6-7 zł za motek ale moze byc tez tak ze znajde sweterek do sprucia za np 5 zł i zrobię z niego wówczas koszt wełny policzyła bym jako 2,50:-) zreszta...wszystko można się dogadać:-) wiec czekam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×