Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość długowłosa roztrzepana

szczotka tangle teezer

Polecane posty

Gość długowłosa roztrzepana

Dziewczyny, które używają tej szczotki! Chciałabym ją sobie kupić, ale w wersji składanej, żeby móc nosić w torebce (częste wyjazdy). Czy taka będzie się nadawała do dość długich włosów, falowanych i niesfornych? Czy lepiej kupić tę klasyczną - ale boję się, że może się poniszczyć w torbie. Proszę o poradę! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiłam jakis czas temu
tę szczotkę mojej córce, która ma miękkie delikatne włosy ze skłonnościa do "strąków", trudne w czesaniu, bo szarpanie było i łzy. Szczotka jest genialna, niby nic, a różnica jest niesamowita, bardzo gładko i dokładnie rozczesuje włosy. Okazała się hitem i córka nie chce innych szczotek, kupiłam ją też kuzynce z bardzo gęstymi, trudnymi do rozczesania włosami - i też jest bardzo zadowolona. Nie wiem, jak wersja składana się sprawuje, bo znam tylko wersję klasyczną. Jedno tylko wiem - trzeba uważać na podróbki. Myślę, że jeśli kupisz szczotkę dobrej jakości, to ta składana też się sprawdzi. Szczególnie że do noszenia w torbie ta klasyczna się nie nadaje raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość długowłosa roztrzepana
dziękuję za odpowiedź! :-) Zdecyduję się jednak na składaną - skoro piszesz, że ta normalna nie nadaje się zbyt do noszenia ze sobą - w dodatku wiadomo,jak to jest w pociągach, gdzie rzuca się bagaż byle gdzie, czasem przygniecie itp. A gdzie ty kupowałas? Nie chciałabym właśnie trafić na podróbkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupowałam na allegro
nie pamiętam, niestety od jakiego sprzedawcy. Nie były to z tych "najtańszych", i sprzedawca z pozytywnymi komentarzami. Sprawdziłam z ciekawości teraz i jest sklep firmowy, wysyłka za darmo, szczotki w cenach porównywalnych jak na allegro: tangle-teezer.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallo ale np ja mam
a jakie kupilyscie??? czym one sie roznia? tylka wygladem i cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupowałam na allegro
różnią się tylko tym, że zwykła jest większa od kompaktowej, jest inaczej wyprofilowana, i kompaktowa ma nakładkę ochronną na igiełki - u nas w domu przy codziennym użytkowaniu szczotka trwa w niezmienionym w sumie stanie od 4 lat. wiele razy upadła i swoje przeżyła. Jest tez wożona na wszystkie wyjazdy, bo moja córka nie chce czesać się niczym innym, w zwykłej kosmetyczce i nie widzę jakichś uszkodzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallo ale np ja mam
Wypowie sie ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdhbashaish
ja mam i nie uzywam. na poczatku bylam zachwycona, ale zaczely mi wlosy wylazic,myslalam ze moze to od szamponu odzywki czy dieta nie taka,ale odstawilam kupilam inna i teraz najwyzej kilka wlosow po czesaniu wyjdzie. nie polecam. mam wlosy dlugie i falowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdhbashaish
ja mam i nie uzywam. na poczatku bylam zachwycona, ale zaczely mi wlosy wylazic,myslalam ze moze to od szamponu odzywki czy dieta nie taka,ale odstawilam kupilam inna i teraz najwyzej kilka wlosow po czesaniu wyjdzie. nie polecam. mam wlosy dlugie i falowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość długowłosa roztrzepana
Ile wypowiedzi! :-) Jednak spróbuję - to do asdhbashaish. Wiadomo, że jednym się spodoba, innym nie, ale jeśli nie popróbuję - to się nie dowiem. Cena co prawda wysoka, jak na szczotkę, ale akurat mogę sobie pozwolić, więc zaryzykuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdhbashaish
jak uwazasz.ja uznalam ze mam za malo wlosow zeby je jeszcze wyrywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupowałam na allegro
jak może wyrywać włosy szczotka ,która ich nawet nie szarpie? rozczesywanie idzie "jak po maśle" Możliwe, ze wypadanie Twoich włosów było spowodowane czymś innym, albo wydawało Ci się, że na szczotce jest ich dużo. Wypada nam około 100-200 włosów dziennie. Na tak gęstej szczotce pewnie widziałaś większość z nich. Jeśli chodzi o włosy mojej córki- sa w dużo lepszej kondycji niż kiedyś, kiedy były szarpane przy czesaniu albo smętnie wisiały w strąkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallo ale np ja mam
no ja tez kupie,tylko dalej nie wiem ktora:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupowałam na allegro
bez różnicy chyba którą kupisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallo ale np ja mam
chyba masz racje,juz zamawiam :) ciekawa jestem efektow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdhbashaish
no wyobraz sobie ze moze. wlasnie mnie ta szczotka szarpala, bo niby rozczesuje ale jak ktos ma duzo wlosow to z tymi warstwami pod spodem sobie nie radzi. caly czas zbieralam z wykladziny kleby wlosow. napewno byla to wina tej szczotki bo jak zmienilam na inna to problem zniknal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallo ale np ja mam
Zamowiona:) Ja mam dlugie wlosy,prawie do pasa i geste i najgorsze ze lekko falowane :( mam nadzieje ze szczotka da rade je rozszesac.Ostatnio mialam takie koltuny pod spodem ze normalnie musialam wyrwac sobie troche wlosow zeby jakos to rozczesac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znowu ja,otrzymalam
wczoraj moja szczotke :) jest niesamowita!!! moje wlosy bez problemu rozczesane,ale najlepsze jest to ze musze kupic juz 2 dla.....kota,tzn dla mnie bo moja przejal kot :) szczotka przyszla wczoraj rano,umylam wlosy,wyszykowalam sie do pracy,wracam a tu moj facet z moja szczotka w reku czesze kota(pers,wiec klaki ma dlugie) on sie obracal na wszystkie strony,tak mu sie to podobalo.Teraz jak widzi ze mam ta szczotke w reku to juz jest przy mnie,a tak sie skubany nie lubil czesac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem jest ok, ale nie każdemu spasuje mojej koleżance nie spasowała, i nie wiem czy w wersji składanej będzie tak fajna, jak normalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivia Garden
Ostatnio moja fryzjerka ja stosowała na moich włosach muszę powiedzieć że doznanie nie zbyt przyjemne może nie potrafiła na niej pracować. Moim liderem zostaje olivia garden jest od lat poprostu rewelacyjna http://uradka.pl/467/1/szczotki-do-wlosow/ Polecam wszystkim na lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WON SPAMERKO!! Ty TT na oczy nie widziałaś!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba jeden z fajniejszych wynalazków tego typu, bo wprawna osoba może za pomocą tej szczotki zdziałać cuda. Warto jednak wystrzegać się przy zakupie podróbek, a tych jest niestety dość dużo i ich jakość pozostawia wiele do życzenia. Oryginalne tangle teezer można nabyć m.in. w Hebe: https://www.hebe.pl/marki/tangle-teezer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta szczotka jest moim zdaniem niezastąpiona :D ja jej używam już mega długo i to moja faworytka, a kiedyś ją przez przypadek w sumie znalazłam i zamówiłam na http://remy-hair.pl/ , nie targa mi włosów mimo że są mega gęste i się plącza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×