Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pechowa do kwadratu

sztuczna bizuteria

Polecane posty

Gość pechowa do kwadratu

Kochane, zwracam sie do Was z prośba - czy istnieje jakas rada na to, zeby sztuczna bizuteria nie farbowala? juz tlumacze o co chodzi - po prostu cholercia mam pecha najpierw kupilam cos a la korale, cale czarne i co? po 3 minutach mam sina szyje, na żadna bluzke nie odwazylam sie tego zalozyc ostatnio kupilam duzy wisior na rzemyku i bordowa bluzka ma czarny slad (od rzemyka) poradzcie, mozna jakos zapobiec temu farbowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kupuj badziewia
to nie będziesz miała takich problemów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowa do kwadratu
czy ja wiem czy to takie badziewie, sztuczna bizuteria to niekoniecznie koraliki za 5 zl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kupuj badziewia
tylko badziewie farbuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowa do kwadratu
ok, jesli nie masz rady na moj problem to sie moze nie udzielaj? :O :P i nie zamierzam sie tu ani tlumaczyc z tego dlaczego w takiej bizuterii chadzam, ani "snobczyc" ze stac mnie na zloto czy cholera wie jeszcze na co :P po prostu - Pani/Panu juz podziekujemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kupuj badziewia
a co - prawda w oczy kole? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowa do kwadratu
spadaj zlosliwcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam na to rady. Mnie raz czerwona farba, na dużych drewnianych koralach zostawiła slad na ręcę, ale później problem się nie powtórzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no fakt faktem
że ta biżueria musiała byc kiepskiej jakości.... Ja np. lubię taką biżuterię, bo ubieram się dość elagancko- skóra, wełna, dobre dzinsy, wszystko dopasowane kolorystycznie, ale nie nudne, no i np. drewniana biżuteria, albo w ogóle taka wykonana w 100% przeze mnie (ale nie z jakichś koralików z Jablonexu:o ) bardzo mi pasuje. I mam taką rade- jezeli Ci farbuje biżuteria drewniana, np. korale, to ją po prostu pomaluj lakierem do paznokci bezbarwnym;) Serio. A z rzemykami nie da się nic zrobić oprócz wymiany. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampwork
Dokładnie, albo lakier do paznokci,albo "upierz" je....albo stracą kolor, albo sie wyfarbuja za wszystkie czasy i juz nie beda ciebie farbowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do no fakt faktem
co masz do izuterii z Jablonexu? swojego czasu, w gigantycznych kolejkach, moja babcia kupowala mamie i cioci bizuterie wlasnie w Jablonexie. terach chodze w niej ja i uwazam, ze jest bardzo ladna i stylowa. a co do farbowania przez sztuczna bizuterie to przykro mi, ale musi byc ona bardzo slabej jakosci. do rad poprzedniczek dorzuce jeszcze popryskanie jej lakierem o wlosow (najlepiej jak najmocniejszym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka.kkk
Czesc. Czesc chcesz kupic niepowtarzalną biżuterię?Zajrzyj na stronke http://www.karolcia.blogownik.pl Biżuteria w całości wykonane przeze mnie oraz mojego projektu!:> Nie znajdziesz takich drugich! Spraw prezent sobie, przyjaciółce czy mamie!: Jeśli jesteś zainteresowana napisz!(gg:4374016):* Przeslij wiadomosc dalej :*Życzę miłego dnia POzdrowionka Karolina:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harkas
Proszę tutaj - http://coolkishop.com/14-koraliki Kwestia budżetu, a to jest właśnie bardzo tanie rozwiązanie. Taka biżuteria pasuje do wielu stylizacji, ale też nie do wszystkich. Tak czy siak - musicie to dopasować pod siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio dostałam od chłopaka sztuczną biżuterię ze sklepu Alice Jo. Muszę przyznać, że wygląda ona naprawdę super :D Nigdy wcześniej nie przepadałam za sztuczną biżuterią, ale ta jest naprawdę niezła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znalalzam duzo bizuterii z koralami na topsilver https://www.topsilver.pl/koral-prod-2 bardzo ladna elegancka wszystko oryginalne co najwazniejsze i w calkiem normalnych cenach, mama mi nigdy nie kazala kupowac drogiej bizuterii a tu mam cene normalna i jakosc duzo lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×