Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cola18

Szukam fajnego sklepu internetowego z sukienkami

Polecane posty

Cześć szukam czegoś fajnego na wesele , może znacie jakieś fajne sklepy z sukienkami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnym sklepem z sukienkami jest https://mohho.pl/ tam znajdziesz dużo fajnych modeli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co cię interesuje, ale na stronie www.bardzomodna.pl jest parę sklepów internetowych z fajnym towarem i nie drogo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczelam wlasnie aktywne poszukiwania sklepow z butami - tez na wesele, ale w charakterze panny mlodej :P Warunek konieczny: musza byc wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerknij do serwisu sklepów internetowych www.bardzomodna.pl jest tam sporo sklepów mody , urody , dodatków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do butow to ktos pisal w innym watku, ze buty z Uni-But bardzo sie sprawdzaja. Ja nie korzystalam, ale pewnie bede miala to w pamieci na przyszlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wejdz na agregatory odzieżowe: www.shoparound.pl www.viplook.pl oferta się zmienia co 1-2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makemehappy32
A jaka sukienka? Długa / krótka? Ostatnio gdzieś natknęłam się na sklep Nunu.pl, ale jeszcze nie zamawiałam, przymierzam się. :) Parę rzeczy wybrałam, widziałam, że mają też dosyć fajne sukienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z Nunu sporo już zamówiłam, także mogę potwierdzić świetną jakość. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Od wczoraj poszukuję prostej, eleganckiej sukienki na święta, takiej z klasą i znalazłam nawet tu na forum ciekawy wątek z tematem eleganckich sukienek :) Przekopałam cały internet sprawdzając linki i chyba zdecyduję się na zakup z Balladine.com. Mają takie piękne sukienki... Mam jednak do Was pytanie - znacie ten sklep? Można mu zaufać? Mam na myśli dostawę, kontakt itp. Czy wszystko przebiega gładko czy są jakieś problemy z nimi? Jeśli miałyście z nimi kontakt - piszcie, bo chciałabym już zamówić, ale wolę sprawdzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heelka88
Swoją sukienkę na wesele kupiłam ze sklepu LEJDI, bardzo dobra jakość materiału, uszycie sukienki dokładne bez odstających nitek. Dobry kontakt i szybka przesyłka, kurier dostarczył sukienkę na następny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Iza, mam 18 lat, ale jestem tutaj ze względu na coś innego. Mianowicie, dziewczyny, fajny konkurs można wygrać sporą ilość kosmetyków, ja kiedyś wygrałam, dawno temu i dalej próbuję sił, jakby którejś z was się udało to dawajcie znać! :) diamondmakeup.pl/A1/be417e6cb9/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnie dwie fajne sukienki kupiłam w http://besima.pl/ duży wybór i jakościowo dobre. Wyszukuje też poprzez portale modowe. Za to unikam zamawiania chińskich ciuchów, choć te często można rozpoznać po niskiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jeśli chodzi o Balladine, to możesz śmiało zamawiać. Nigdy nie miałam z nimi żadnych problemów. Poza tym płacisz tylko za ubranie - koszty przesyłki, a nawet wymiany czy zwrotu biorą na siebie :) (sprawdziłam - raz zwracałam jedną spódnicę - poszło gładko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inkastyl.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sugarfree.pl bardzo ładne sukienki, warto poczekać na promocje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×