Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yonakl

szukam stylistki bo czuje sie nieatrakcyjna

Polecane posty

Gość yonakl

czesc wam dziewczyny:):) zaczne moze od poczatku. moj maz pol roku temu oznajmil mi, ze odchodzi do innej kobiety. ja - 28 latka nagle zrozumialam, ze jestem nieatrakcyjna. obwinialam sie, ze to wszystko moja wina. czulam (i poczesci nadal czuje) strasznie. chcialabym cos zmienic. nie cos... wszystko! wlosy, styl ubierania. schudlam juz ponad 20 kg. teraz czas na wymiane garderoby. i to... to mnie przerasta, nie umiem dobierac ciuchow do mojej nowej sylwetki.jestem rozgoryczona i smutna. ostatnio przyszedl mi do glowy pomysl aby skorzystac z uslug stylistki. macie w zwiazku z tym jakies doswiadczenia? mozecie mi polecic kogos? z gory dziekuje:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w zyciu
kazdej kobiety przychodzi taki moment kiedy chce wszystko zmienic. trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jestes z Warszawy to wiem ze w Klifie sa darmowe porady stylistow, była tez taka akcja z poradami jais czas temu w Centrum MAximus... sledz lokalne info to na pewno trafisz no chyba ze stac cie na wydanie kilku stow na taką uslugę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze co do okazji możesz skorzystać z bonów które czasem pojawiają się na http://www.groupon.pl/. Z tym że jednak polecałabym wybrać stylistę niż liczyć że ta osoba na którą trafisz okaże się pomocna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yonakl
ojj zapomnialam:) krakow. tzn jestem w okolic. dziekuje dziewczyny, z dobrych rad zawsze staram sie korzystac:) moze wpadnie tu ktos kto poleci mi jakas mila pania/pana z krakowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala mi99
ja korzystalam z uslug stylistki internetowej. fajna babka, pomogla mi sporo:) jako ze nie jestem z krakowa, doradzic inaczej nie moge, moze poszukac w googlach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasia88888
ja korzystalam z uslginternetowej stylistki full service kosztowalo mnie 9 zl. moze nie byla to ekspertka ale czuje sie o niebo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan samo zuo
stylistka ci ryja nie zmieni :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość google nie gryzie tempa
strzalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlusciszka
hej! od dziecka bylam tlusciochem!:( moim rodziocom to nie przeszkadzalo (tez sobie lubili pojejsc) tak mi zistalo do teraz!! mam 79 kg przy wzroscie 170 i czuje sie jak wieloryb:(:(:(:( niby sie odchudzam ale to nic nie daje i wlasnie pomslalam, zemoze mozna by zamaskaowac te kilogramy odpowiednimm strojem!! znacie jakies stylistki tanie w okolicach poznania? ile to w ogole kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tlusciszka
887-821-598 numer do pani Kaji cena okolo 150 zł poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelowa żona
A ja z kolei polecam Panią Natalię z Poznania, jest bardzo tania (jakkolwiek to brzmi) a świetnie doradza. Sporządziła mi takie "wytyczne" na podstawie kilku zdjęc. Można się z nią umówic na wspólny shopping. Mogę śmiało powiedziec, ze zmieniła moje życie. Polecam! kontakt : vannstudio@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grhhhh te tluste baby
tlusta baba nawet przy pomocy stylistki, fryzjerki i makijazystki nigdy nie bedzie piekna!!! glupie ci... py

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghrrr
sam pewnie jestes tłusty frajerze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka1972
ja korzystalam z uslug stylistki, najpierw gadka w salonie, potem wspolne zakupy. szczerze to nadal nie wiem w co sie ubierac, musialabym ja brac na kazde zakupy. ale przecierz kto ma tyle forsy? ja nie mam. wiec nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez umyj morde
najpierw a potem sie odzywasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yonakl
poziom niektórych osob tutaj jest... powalajacy:/ ale dziekuje wam kobietki za rady! zastanawiam sie nad internetowymi poradami, co sadzicie o tym? czy to cos da? moja kolezanka robila przez internet analize kolorystyczna i byla zadowolona. przyznam, ze troche sie boje umowic ze styistka na zakupy. czulabym sie nieswojo. pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnasamotna
Ooo jaki fajny temat:) jak skorzystasz juz z jakis internetowych uslug daj znac!!! ja sie wstydze isc do stylistki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yonakl
napisalam juz e-maila, czekam na odpowiedz:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakompleksiona ona
napisz, mi tez by sie przydalo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurny jurek
a mezczyzna tez moze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yonakl
no i juz dostalam odpowiedz! mila babka, poprosila mnie o 5 zdjec - 3 samej sylwetki, 1 calosci, 1 twarzy i poprosila o odpowiedzi na kilka pytan. jutro otrzymam analize kolorystyczna, ksztalt twarzy, moj typ figury, zalecenia i propozycje strojow :):):) strasznie sie ciesze! dzieki dziewczyny, mysle o umowieniu sie na zakupy z ta pania:) pozdrawiam was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlusciszka
a ile kosztowala ta konsultacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta radom
jakos nie ufam internetowym stylistką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yonakl
hej dziewczyny koszt to 30 zloytych dostalam juz wszystko bardzo fajnie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, nie zdecydowałabym się nigdy na takie wirtualne porady... Jak można zrobić komuś analizę kolorystyczną przez Internet? Przecież to absurd jakiś... W każdym komputerze dany kolor wygląda inaczej przecież... Podstawą jest bezpośredni kontakt. Poruszyło mnie to i dlatego piszę, bo sama miałam podobny problem co yonaki i też udałam się do stylistki. Spotkałyśmy się w KRAKOWIE właśnie! I z czystym sumieniem mogę ją polecić - może się przyda komuś jeszcze. Jest w 100 % zaangażowana w to, co robi. Do tego jest bardzo miła i taka przystępna - do pogadania na różne tematy (co ważne, gdy ktoś nie może na siebie patrzeć w lustrze - jak ja KIEDYŚ). Do tej pory mamy kontakt, a ja korzystam z różnych Jej usług (robi również makijaże). Chętnie polecam, bo ciężko tak w ciemno wybrać. Ceny ma konkurencyjne sprawdzałam to przy okazji ;) Szkoda, że się spóźniłam yonaki :), ale może innym się przyda. Zostawiam namiar: e-mail: milik@vp.pl Wiem, że niebawem ruszy Jej strona www.martart.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) stylistek robi sie z kazdym rokiem coraz wiecej, lecz ich ilosc nie oznacza niestety jakosci. Mialam doczynienia z dwoma stylistkami z Wroclawia. Pierwsza p.Alicja byla chuda jak szczypior i czulam ze nie rozumiala moich problemow z rozmiarem 44. Dawala mi jakies absurdalne rady i uwazam ze probowala zrobic ze mnie ultra trendy laske z okladki. a ja nie chcialam taka byc. Na szczescie kolezanka polecila mi p.Joanne. Zadzwonilam do niej i umowilam sie z nia na kawe ktora trwala grubo ponad godzine. Opowiedzialam jej o sobie, o kompleksach i o tym czego od niej oczekuje. Po paru dniach spotkalam sie z nia na analize kolorystyczna i analize figury. Przy pomocy profesjonalnych chust dobrala mi kolory w ktorych dobrze wygladam i co najwazniejsze dobrze sie czuje. Nabralam pewnosci siebie. Teraz wiem jak poprawnie mam sie ubrac i mam gotowe komplety ubran w szafie. Pani Joanna jest sympatyczna, probuje zrozumiec klienta i nie jest droga jak wiekszosc stylistow w duzych miastach. Moge ja polecic z czystym sumieniem ;) to jej strona: http://joannajakubczyk.pl/ w razie pytan piszcie do mnie: ilona-darska@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×