Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

szycie mundurów

Polecane posty

Gość gość

Cześć! Mam nietypowe pytanie: znacie może jakieś miejsca,gdzie szyją mundury na zamówienie? Mój mąż jest wojskowym i potrzebujemy na własną ręką przerobić trochę jego mundur galowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogę Ci polecić solidną firmę szyjącą mundury,tu masz ich stronę: www.hero-collection.com.pl kiedyś zamawiałam tam mundur dla mojego męża i dobrze się spisali. wszystko było uszyte na miarę i dostarczone na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to Wam w czymś pomoże, bo ja też dłuuugo szukałam. U mnie temat taki - mąż muzyk, ochotniczo w orkiestrze dętej, mundury dla całej orkiestry szyte były w tym miejscu http://styl.elo.pl/mundury-dla-orkiestr - wiem, że się specjalizują w takich nietypowych projektach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co widzę, szyją też togi prawnicze http://styl.elo.pl/togi-prawnicze - generalnie profil takich galowych strojów :) Tak że faktycznie może tam się trzeba zgłosić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o szycie odzieży na miarę to polecam pracownie www.vratelli.pl miła obsługa i wysoka jakość wykonania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam tę pracownię http://www.styl.elo.pl/, faktycznie szyją mundury i zdecydowanie warto się do nich zgłosić, bo są w tym ekspertami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrą firmą, która zajmuje się wykonywaniem mundurów jest www.hero-collection.com.pl Zajmują się szyciem mundurów dla wszystkich służb. Zajmują się również wykonywaniem mundurów historycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eryka

Jeśli poszukiwalibyście zakładu profesjonalnie szyjącego mundury, to koniecznie zajrzyjcie do www.hero-collection.com.pl/. Szyją mundury dla policji, wojska, straży miejskiej oraz dla pracowników innych służb mundurowych. Do wykonywanej pracy podchodzą z zamiłowaniem i pasją. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eryka

W kwestii uszycia przyzwoitego munduru warto zgłosić się do zakładu www.gawron.com.pl/. Wszystko wykonane zostanie na pewno zgodnie z ustaleniami z wyjątkową dbałością o drobiazgi. Korzystałam z ich usług i jest pod wielkim wrażeniem kunsztu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożena42

Polecam pracownię krawiecką STYL z Warszawy. Sprawdzone i pewne miejsce. Szyją dokładnie, rzetelnie, jednym słowem - profesjonalnie. Z takim zapotrzebowaniem warto zwrócić się właśnie do fachowców, a w STYLU takie właśnie osoby pracują 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×