Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

spadajace jabuszko

szzcuple raczki i nogi,ale duzy brzuszek..jka sie ubrac..

Polecane posty

czesc dziewczyny..tak jka w temacie.mam wlasnie taka figure i nie bardzo wiem jak zamaskowac ten troche taki sflaczaly brzuch a zarazem wyeksponowac reszte...moze macie jakies pomysly,lub jestescie podobne budowa do mnie...czekam na proopozycje i z gory dziekuje 🌼 pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1983_223
Pewie masz spory biuscik, wiec jakas bluzeczka z dekoltem zeby ladnie wyeksponowac, do tego jakas krotsza spodniczka przed kolana nie za krotka ale z wycieciem, cieliste pończoszki zeby ladnie podkreslaly nozki, no i jakies ladne buciki :) co ty na to ?:) taka amoja mala propozycja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt na buist nie narzekam :P wsyztsko mam wlasnie takie proporcjonalne oprocz brzucha i nawet jak zlaoze biodrowki to spzrodu mi cos \"wyplywa\"..ale boczkow nie mam ani z tylu tez nic.. tylko przod... :( bluzki z dekoldem nosze w sumie ,spodniczki nie bardzo:P czekam na dalsze propozycje jka ukryc ten moj mankament 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1983_223
Cos zeby ukryc brzuszek to sweterek, a tak pozatym to mozesz cwiczyc zeby rzuszek zniknal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny...:( nie wierze,ze zadna z was nie ma podobnej figury do mnie..piszcie cos... fakt..cwicze cwicze,ale u mnie to jzu jest troche genetycznie kazda z nas ma brzuszek i reszta ciala szczuplutka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatha cr
może obcisłe dżinsy rurki i modna w tym sezonie tunika? Koszule zapinane,z aplikacjami. Koszule ze stójka wyczpuplają- tylko nie takie wiązane w pasie( w styli komono)--> one pogrubiają Pogrubiaja też: bezrękawniki ikamizelki--> nie noś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki bardzo takie tuniki wlasnie nosze :) jasne Calineczko,ze Cie pamietam 🌼 ja sie tu pojawilam po jakiejs polrocznej przerwie na kafe :) pozdrowki dla Ciebie jak ci sie uklada ?? :P A co do mojego topicu to oczywisci edalej czekam na jakies ciekawe sugestie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×