Odpowiedz na ten temat

Temat depilacji pytanie do kobiet

• gośćstalybywalec 2017.06.05 [23:59]
    z uwagi na to, ze jestem dosc bujnie obdarzony w zarost tj mam duzo wlosow na ciele nurtuje mnie pytanie, jak ludzie na to reaguja w szczegolnosci kobiety, nigdy jeszcze nie uslyszalem zeby ktos mi powiedzial zgol w koncu ta klate albo cos w tym rodzaju, ale w erze gdzie kazdy na ulicy chodzi ogolony albo z natury albo wydepilowany czuje sie lekko wyalieenowany. co sadzicie na ten temat. wychowany zostalem przez ojca poniewaz w mojej rodzinie pradziadek dziadek ojciec i ja mamy to samo, ze wlosy to wlosy oznaczaja meskosc, ale tak jak mowilem jak widze i patrze na innych to co raz bardziej mam ochote zaczac sie golic. dawajcie swoje przemyslenia na ten temat smiech.gif
  • gość 2017.06.06 [00:36]
    Moim zdaniem głupia jest ta moda na golenie, przesadzają z tym.
    Ja się golę tylko jak muszę - czyli nogi gdy zakładam sukienkę ale jak mam mieć spodnie to nie golę.
    ale z tym, że włosy to męskość absolutnie się nie zgadzam - skoro kobiecie naturalnie też rosną włosy na ciele to widać tak ma być
    myślę, że znajdziesz kobietę która lubi owłosionych facetów - ale licz się z tym, że prawdopodobnie i ona będzie na bakier z depilacją oczko.gif
    Jeśli natomiast kobieta ma być cała gładka bo inaczej jest bee ale Ty możesz być nieogolony no to..może być to trudne :] i niesprawiedliwe
  • Johanna34 2017.06.08 [11:54]
    Witam serdecznie, jeśli chodzi o takie zabiegi to ja zawsze udaję się do gabinetu kosmetycznego, moim ulubionym jest ten: http://kaskadaurody.pl/ . Lepiej niech , jakaś specjalistka wykona zabieg niżeli samemu. Przynajmniej ja jestem tego zdania.
  • ulka98 2017.06.15 [12:05]
    Depilacja jest bardzo fajna i praktyczna pod wieloma względami. Warto depilować laserem, raz na długi czas. Każdy fajną ofertę znajdzie w Coco-time we Wrocławiu http://www.coco-time.pl , jak jesteś z tamtych rejonów.
  • gość 2017.08.10 [13:41]
    Jeśli masz problem z nadmiernym owłosieniem, to zdecydowanie najlepszym wyborem będzie depilator ipl. Mam takie urządzenie firmy Panasonic i zdecydowanie dobrze mi się sprawdza. Jestem z niego niesamowicie zadowolona.
  • gość 2017.09.03 [14:53]
    Co kto lubi, kobiety mają różne gusta i to od Ciebie zależy czy będziesz preferował depilację czy też nie. Ja nie lubię swojej owłosionej klaty więc depiluję depilatorem ipl od Panasonica - moim zdaniem jest naprawdę dobry.
  • Anna Ka 2017.09.12 [14:23]
    Najlepiej skonsultowac sie ze specjalista. Polecam medilaser.pl we Wrocławiu na pewno bedzie pan zadowolony.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...