Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćstalybywalec

Temat depilacji pytanie do kobiet

Polecane posty

Gość gośćstalybywalec

z uwagi na to, ze jestem dosc bujnie obdarzony w zarost tj mam duzo wlosow na ciele nurtuje mnie pytanie, jak ludzie na to reaguja w szczegolnosci kobiety, nigdy jeszcze nie uslyszalem zeby ktos mi powiedzial zgol w koncu ta klate albo cos w tym rodzaju, ale w erze gdzie kazdy na ulicy chodzi ogolony albo z natury albo wydepilowany czuje sie lekko wyalieenowany. co sadzicie na ten temat. wychowany zostalem przez ojca poniewaz w mojej rodzinie pradziadek dziadek ojciec i ja mamy to samo, ze wlosy to wlosy oznaczaja meskosc, ale tak jak mowilem jak widze i patrze na innych to co raz bardziej mam ochote zaczac sie golic. dawajcie swoje przemyslenia na ten temat smiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem głupia jest ta moda na golenie, przesadzają z tym. Ja się golę tylko jak muszę - czyli nogi gdy zakładam sukienkę ale jak mam mieć spodnie to nie golę. ale z tym, że włosy to męskość absolutnie się nie zgadzam - skoro kobiecie naturalnie też rosną włosy na ciele to widać tak ma być myślę, że znajdziesz kobietę która lubi owłosionych facetów - ale licz się z tym, że prawdopodobnie i ona będzie na bakier z depilacją ;) Jeśli natomiast kobieta ma być cała gładka bo inaczej jest bee ale Ty możesz być nieogolony no to..może być to trudne :] i niesprawiedliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, jeśli chodzi o takie zabiegi to ja zawsze udaję się do gabinetu kosmetycznego, moim ulubionym jest ten: http://kaskadaurody.pl/ . Lepiej niech , jakaś specjalistka wykona zabieg niżeli samemu. Przynajmniej ja jestem tego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka98
Depilacja jest bardzo fajna i praktyczna pod wieloma względami. Warto depilować laserem, raz na długi czas. Każdy fajną ofertę znajdzie w Coco-time we Wrocławiu http://www.coco-time.pl , jak jesteś z tamtych rejonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli masz problem z nadmiernym owłosieniem, to zdecydowanie najlepszym wyborem będzie depilator ipl. Mam takie urządzenie firmy Panasonic i zdecydowanie dobrze mi się sprawdza. Jestem z niego niesamowicie zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co kto lubi, kobiety mają różne gusta i to od Ciebie zależy czy będziesz preferował depilację czy też nie. Ja nie lubię swojej owłosionej klaty więc depiluję depilatorem ipl od Panasonica - moim zdaniem jest naprawdę dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Ka
Najlepiej skonsultowac sie ze specjalista. Polecam medilaser.pl we Wrocławiu na pewno bedzie pan zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×