Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Torebka ecru wesele kopertowka

Polecane posty

Gość gość

hej, w przyszla sobote mam wesele, mam zielona sukienke i jasne buty szukam torebki ecru - myslicie, ze bedzie pasowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz mocny kolor sukienki to dodatki musza byc stonowane, mozesz ecru wybrac albo nie wiem losos jakis czy koral zalezy czsy jestes blondynka czy masz ciemne wlosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciemna blondyndka w sumie, mierzylam jakas torebke w sklepie, szukalam ale nic mi nei pasuje pomyslalam ze moze przez internet zamowie ale nie mam pomyslu gdzie sa jakies fajne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak blondynka to powinno byc ok, ale ja bym sie nad tym lososiem zastanowila(starsznie mi sie ten kolor ostatnio spodobal i modnyj est), co do torebek ja kupilam kiedys na torbytorebki24 tylko ze wieksza na co dzien, ale maja duzy wybor cos ci sie powinno spodobac.dostawa jest szybka, napewno na sobote przyszla bedziesz miec. milej zabawy tez bym poszla na wesele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może wzięłabyś jakąś ciemnozieloną? Zajrzyj na Eobuwie. Mają świetną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle,ze jak najbardziej bedzie pasowac, ja też kiedyś byłam na weselu w zieleni i miałam do tego beżową/ecru kopertówke, coś takiego: http://janpolbis.pl/oferta/torby-damskie/kopertowka-casual2013/ , to koleżanki bardzo chwaliły za połączenie kolorystyczne :) Więc mysle, ze i w Twoim przypadku tak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że będzie pasować:) Poszukaj sobie torebek na Eobuwie - tam są naprawdę świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdziesz taką na www.eobuwie.com.pl z cała pewnością. Nie sugeruj się nazwą sklepu - torebki też tam mają:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duży wybór torebek na wesele znajdziesz na stronie sklepu internetowego www.lejdi-sklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdybyscie na przyszlosc mialy podobny dylemat, polecam tanio odkupic torebkę na portalach ogloszeniowych. za ulamek ceny nowej mozemy miec fajna torebke i nie zal wydac tej sumy nawet na kilka wyjsc w sezonie. dobrze, gdy torebka jest klasyczna i dlugo nie wyjdzie z mody. http://www.olx.pl/oferta/torebka-wizytowa-kopertowka-slub-wesele-brylanty-cyrkonie-CID87-IDljLvS.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×