Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marlenakos

Torebka na sezon jesienny

Polecane posty

Gość Marlenakos

Kobitki polecicie jakąś dobrą trwałą i ładną torebką na jesień? :) najlepiej z jakiegoś sklepu internetowego/allegro bo nie mam czasu jeździć do sklepów. Najlepiej coś w cenie do 200zł. Na szybko poszukałam w internecie czegoś to coś takiego jedynie mi się spodobało na razie https://evangarda.pl/product-pol-3781-Popielaty-minimalistyczny-kuferek-z-krysztalowym-biglem.html a i ważne by torebka była takiej średniej wielkości szerokość około 30 cm :) PS. Co sądzicie o tej torebce z evangardy? Proszę o pomoc bo naprawdę nie mam czasu na szukanie po sklepach torebek a potrzebuje nowej na jesień, od razu tez zaznaczam, aby nie pisać spamerskich głupot tylko prawdziwe porady, opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliankaaaaa
Wiesz co może zobacz co mają w sklepie http://leonardo.info.pl/ tam mają włoską galanterie. Mam od nich kilka torebek i jestem z niej bardzo zadowolona. Może i ty coś wybierzesz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaglądnij na stronę sklepu parfois, mam torebki z tej firmy , wzornictwo i wykonanie pierwsza klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiutka    1999
Z tych które są w linku wybrałabym czarną lub brązową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilksa
Ta torebka z Evangarda.pl bardzo ładna, jak nie masz czasu szukać długo to bierz tę i z głowy :) na jesień to fajnie się będzie prezentować, kolor taki, że do wielu ciuchów będzie pasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenakos
Takie duże to nie bardzo, czegoś mniejszego szukam, zresztą te z tego sklepu modlite strasznie drogie :/ @kamilksa dzięki za opinię, i myślę, że tak własnie zrobię i zamówię tę z Evangarda.pl , tania i ładna także nie ma się co zastanawiać chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikola24xx
na jesień proponuje brązową bądź czarna, ogolnie jasne to juz nie na ta pore, oczywiscie skorzana torebke ale w przyzwoitej cenie.. nie ma sensu kupowac te za 80-90zl w sieciowkach. Kupilam raz na allegro i przyszla mi pomarszczona, bylam zła.. pozniej zamowilam na tej stronie evangarda.pl i przyszlo tak jak powinno, przy okazji zaoszczedzilam troche kasy bo calkiem tanio jak za takiej klasy produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fausta561
Evangarda.pl rzeczywiście ma naprawdę spory asortyment jeśli chodzi o torebki tam są chyba wszystkie możliwe. Jeśli cos mogę zasugerować to jakiś czas temu kupiłam tą https://evangarda.pl/product-pol-3736-Popielata-torebka-damska-z-brelokiem-kokarda.html świetnie mi się sprawdza do pracy wszystko co potrzebne można spokojnie pomieścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka262
ja zamawiam przeważnie z Evangarda.pl , czasem też z allegro ale to sporadycznie, wolę jakiś sprawdzony sklep, nawet rabat dostałam tam ostatnio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milka też ostatnio zamawiałam z tej evangarda.pl także trafiłam akurat na mega przecenę i myślę że to nie był mój ostatni zakup na pewno tam wrócę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×