Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OliwiaPatrycja

Torebka na wesele

Polecane posty

Gość OliwiaPatrycja

Jaką torebkę mogę kupić żeby pasowała na wesele i była uniwersalna? Mam kilka wesel przed sobą i sukienki będą inne, ale szkoda mi pieniądze na inne dodatki do każdej z nich. Buty mam w kolorze nude, a torebka? Gdzieś przeczytałam, że nie powinno się wybierać butów i torebki w tym samym kolorze. Jak uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jezikova
ja bym wybrała jakąś prostą, klasyczną kopertówkę, najlepiej nude, ale jak nie chcesz iść w ten sam kolor (też gdzieś o tym słyszałam) to weź po prostu czarną i zawsze będzie to wyglądać dobrze :) kup sobie coś porządnego i klasycznego żebyś miała na lata to do wszystkiego Ci będzie pasować :) i na wieczór w pubie i na komunie i na wesele :) ja kupiłam ostatnio coś takiego https://wojas.pl/produkt/21929/czarna-damska-torebka-6850-31 i w sumie inne torebki na szczególne okazje już mi nie są potrzebne :) klasa sama w sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaalaola
coś prostego, najlepiej jakaś prostokątna kopertówka właśnie beż albo czarny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że buty i torebka mogą być w tym samym kolorze, ale mogą różnić się odcieniem albo fakturą np buty ze skóry i lakierowana torebka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyjątkowa 1234
Z pewnością znajdziesz taką torebkę na stronie sklepu https://www.melon.pl/torebki-damskie/ Wybierając się na wesele, zależy nam na tym, aby wyglądać elegancko i z klasą. Kompletując swoją stylizację, zastanawiamy się nad idealną sukienką, butami, biżuterią, ale nie możemy zapomnieć o najważniejszym dodatku - torebce. Będzie ona nie tylko miejscem na takie drobiazgi jak szminka czy chusteczki higieniczne, ale również podkreśli nasz elegancki look i nada mu charakteru. Torebki na wesele występują w różnej postaci. Najpopularniejsze są zdecydowanie kopertówki, które możemy spotkać w różnych wariantach. Jednokolorowe, wzorzyste, brokatowe, cekinowe, posiadające pasek na ramię bądź nie - wybór należy do Ciebie. Są nie tylko szykowne i eleganckie, ale ich zaletą jest również to, że są niewielkie. Jest to ważna cecha, na którą powinnaś zwrócić uwagę przy wyborze idealnej torebki na wesele. Te większe nie będą się dobrze prezentować, a ponadto przyćmią Twoją stylizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesia89
Bardzo ładnie prezentują się skórzane torebki. Fajne modele wiedziałam na: http://supergalanteria.pl/ona-produkty-dla-kobiet/torebki-damskie/torebki-skorzane/elegancka-torebka-damska-skorzana-paolo-peruzzi-z-901-pp . Mają tam spory wybór godnych uwagi produktów tej wersji . Każdy znajdzie coś dla Siebie wyjątkowego i praktycznego. Takie torebki małe lub większe idealnie się sprawdzą do sukienek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź torebki handmade w sklepach z rękodziełem typu malafabryczka.pl Szkoda że nie podajesz kolorów sukienek, ale myślę, że w grę mogą wchodzić kolory: czarny, szary, granatowy. Są dość uniwersalne więc powinny pasować. Polecam torebkę do ręki lub listonoszkę. Przydadzą się również na mniej uroczyste wyjścia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackySwan
U mnie też było niezłe zatrzęsienie z tymi weselami. Najpierw kuzynka, potem brat i na koniec najlepsza przyjaciółka. Na te ostatnie taką perełkę znalazłam w Wojasie: https://wojas.pl/produkt/28666/torebka-damska-7885-75 Super pasowała mi do sukienki i byłam meeega zadowolona, że ją kupiłam. Mam nadzieję, że jeszcze nieraz mi posłuży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokłądnie, teraz już się odeszło od butów pod kolor torebki. Jak chcesz taką co będzie Ci pasowała do wszystkich sukienek i do butów nude to kup czarną. Albo jak chcesz zaszaleć srebrną. Ja bym zaszalała :D W Wojasie widziałam właśnie i czarną i srebrną, chyba ten sam model. Mała, klasyczna, pasująca do wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agacziii
@BlackySwan jaka piękna ta torebka!! w ogóle uwielbiam ten kolor <3 chyba polecę ją jutro obejrzeć na żywo w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×