Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MuffinkaM

Torebka

Polecane posty

Gość MuffinkaM

Cześć, szukam porządnych torebek, ze skóry albo eco skóry w rozsądnej cenie. Ostatnio kupiłam w TK Maxxie, wydawało się, że cena będzie adekwatna do jakości, ale skóra zaczęła mi brudzić jasny płaszcz :/ Polecicie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ci torebka brudzi płaszcz to znaczy że jest brudna, umyj ją wodą z mydłem i po kłopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, pewnie stała na półce zakurzona i dlatego brudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma tam nic ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest porządna i niska cena, może się ktoś skusi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryśka12
Ja od jakiegoś czasu zaopatruję się w Goshico, mają rewelacyjne torebki z eco skóry. Poleciła mi je kiedyś znajoma, mówiła, że ani razu jej się nie przetarł ani nic, ja też nie zauważyłam żadnych wad a kolory mają obłędne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja natomiast przymierzam się do zakupu torebki w Monashe. Podobno mają tam całkiem dobrej jakości rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abulina
Ale że która chińska? Goshico? To polska marka, kumpela kupiła jakiś czas temu fajny skórzany kuferek - jest niezniszczalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj na zalando. Poza tym Goshico to na 100 % polska marka. Nawet aktorki noszą Goshico

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A patrzyłaś juz na Eobuwie? Tam mają naprawdę fajne modele. Jeśli jeszcze nie przeglądałaś tego sklepu, szczerze polecam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Torebka powinna być przede wszystkim solidna i mieć solidne dodatki kaletnicze – niestety ale jak coś się psuje czy odpada to najczęściej właśnie one. Jakby ktoś takich potrzebował to polecam DKAL www.dkal.pl. Najgorsze pod względem jakości są chyba torebki z sieciówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MrocznyŻniwiarz
Skórzana, modna, markowa torebka w "normalnej" cenie? Z tego co wiem to 95% markowych ciuchów nie posiada "normalnej" ceny, tylko przerośniętą marżę za sam znaczek, dlatego zostają Ci tylko outlety, w których jest odrobinę taniej, a jak za drogo, to zostają tylko second handy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mroczny Żniwiarz dobrze prawi, mogę jeszcze dodać, bo wiem z autopsji, że najlepszym outletem jest w tej chwili Factory na annopolu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obczajcie to www.cob.com.pl Podobno tak dobre jak ze skóry, a jednak z rośliny! Ja muszę to sprawdzić bo wyglądają super, jak będę miała już relację to napiszę tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×