Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość u mnie sie nie sprawdzily oba

Torebka uniwersalna, na codzień - jaka? Nie lubie sie często przekładać do innej

Polecane posty

Gość u mnie sie nie sprawdzily oba

Proszę polećcie mi jakaś torebkę taką na codzien, która będzie paswoała do wielu rzeczy. Ubieram sie sporotowo elegancko. Teraz w lato lekkie sukienki albo rybaczki/spodenki + tunika czy jakaś bluzka. Nie chcodzi o elegancką torebkę na ekstra wyjscia takie mam ale taką na codzień, cyz tylko czarna jest taka uniwersalna?? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torebkia torebka doradze
Sprawdz torebki firmy Hermes. Na pewno Ci sie spodobaja. I na codzien i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja propozycja to torebka worek z skóry. sama mam taką miodową z zary i sprawdza się świetnie nosze ją do wszystkiego bo idealnie się komponuje ze wszystkimi ciuchami nie ważne czy to elegancka tunika czy top i dżinsy. materiałowej nie będzie pasować do eleganckich rzeczy za to ze skóry owszem (może być porządne eko nie takie bazarowe bo od razu będzie kontrast z ciuchami dobrej jakości i butami poza tym a co dzień potrzeba coś co wytrzyma wiele i się nie zniszczy). kolor nie musi być czarny zależy jakie kolory nosisz najczęściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie sie nie sprawdzily oba
nibys zainteresowała mne Twoja torebka, masz jakieś może zdjęcie? Na allegro nie znalazłam, teraz ide obejrzeć te Hermes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też przeszukałam allegro i stronę zary i nie ma jej. zrobię wieczorem zdjęcie i ci wyślę. nie m już jej w zarze ale jest inna która mi się podoba mniejsza zamszowa z frędzlami. szkoda tylko że zamszowa bo raczej nie będzie pasować do wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie sie nie sprawdzily oba
nibys wrzuce ci tu pewne zdjecie zajrzysz? chwileczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgnhder
nie podoba mi sie szczerze mwoiac (kroj, kolor ok) wber pozorom do koloru mozna wiele rzeczy dobrac, prawie kazdy pasuje (czy to brac, turkus,ecru)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie sie nie sprawdzily oba
hmm, a te z monogramem /podróbki na allegro/ jak myślicie uniwersalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie ta jest idealna. Bardzo uniwersalna i do wszystkiego pasuje. Jesli zainwestujesz w torebkę (powiedzmy 150zł), to naprawdę bedzie Ci służyc długi czas, tym bardziej jesli wybierzesz klasyczny model, który nie wyjdzie zaraz z mody http://pl.tinypic.com/r/25z2zaa/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli szukasz czegoś co możesz ubrać do wszystkiego to na pewno nie ten kolor. nie musisz mieć ciuchów w tym kolorze wystarczą w kolorach pasujących do niego (np. granat) jednak i tak na pewno nie będzie uniwersalna. z jasnych może szara? (do szarego pasuje wszystko:P) i drugie na co ci chciałam zwrócić uwagę to krótka raczka tylko do noszenia w ręce na ramieniu ciężko. na co dzień musisz mieć coś wygodnego co można zarzucić na ramie i iść. co myślisz o czymś takim ja ma tu victoria? http://e3.pudelek.pl/p2433/32f4ea510017e17b4a662926 (kolor neutralny, można nosić w ręce na łokciu i na ramieniu, duża więc wrzucisz tam zarówno coś na wierzch (w razie chłodu, parasol, kosmetyczkę, i papiery do pracy/na uczlenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laavia ona jest elegancka
Gość u mnie sie nie sprawdzily oba
Nibys- tak to jest jak sie nie lubi przekładać z torebki do torebki, mam małe dziecko więc mieszczę w torebce dosłownie wszystko - od kluczy poprzez dokumenty/kosmetyki/pampersy/kremy/butelke itd... gdybym miała to co chwile transportować do innej torebki chyba by mnie strzeliło ;) chociaż wiem, że jak jest coś do wszystkiego to jest do niczego... Moja pęka w szwach jest ciemno śliwkowa i znudził mi sie taki ciemny kolor, może masz racje z takim szarym spróbuje taką jaśniutko szarą znaleźć ide dalej szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i love juicy- okropna ta torebka :o osobiscie bardzo lubię torebki Reserved, mam juz trzy z czego jedną trzy lata i nadal jest w bardzo dobrym stanie. ostatnio kupiłam sobie własnie taką uniwersalną i jest swietna. noszę ją do wszystkiego. nie znalazłam jej na allegro ale są podobne, moze któras z nich Ci sie spodoba http://www.allegro.pl/item692019350_reserved_rewelacyjna_torebka.html http://www.allegro.pl/item695792249_reserved_wieelka_torba_nowa_jasny_braz_sexy.html http://www.allegro.pl/item696234830_torebka_damska_szara_oryginalna_reserved.html Moja jest najbardziej zblizona do tej z drugiego zdjęcia i nosi się świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgnhder
i love juicy ta torebka to chyab dla 15latek:D? fatalna, samam mam tylko 22 lata ale bym takiej nie zalozyla chocby nie wiem ile kosztowala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskaaaaaaaaaaaaaa
bardzo ladna torebka od laavi, tylko kolor paskudny. mam podoba, nawet lepsza kupiona za niecale 100zl w tesco. (wiem jak to brzmii ale jest naprawde swietna:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIALA UNIWERSALNA
POPROSTU WHITE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIBYS czekamy na fotke
Twojej torebki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie sie nie sprawdzily oba
Nibys coś mi sie nie otwierają zdjęcia tylko strona główna :/ nie wiem czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczy wkleic
link do przgladarki i wchodzi. Fajna torebka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie sie nie sprawdzily oba
Dzieki Nibys :) :) :) rzeczywiscie trzeba bylo pokasować znaczki izdjecia widać, ładna torebka, duuuuża ;) ja nadal swojej nie znalazłam a jutro wyjeżdżam na urlop ;) bez torebki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje:) bardzo długo się zastanawiałam nad nią bo tania nie była a to tylko eko;/ i wydawała mi się ogromna. jednak ostatecznie pokochałam ją. mogę nosić w niej zakupy jak i materiały do pracy więc jest idealna:P mieści wszytko co chce zabrać ze sobą (zawsze kilkanaście kilo:P) szczerze polecam jesli poszukujesz czegoś uniwersalnego pasuje zarówno do trampków jak i do sandałów na szpilce z sukienką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×