Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewelina1996

Ubiór na egzamin

Polecane posty

Gość ewelina1996

W piątek mam egzamin na prawo jazdy i nie mam pojęcia jak mam się ubrać. Elegancko czy normalnie? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na egzaminy ustne obowiązkowo wdziewajcie sukienki i garnitury, następnie wypucujcie buty, umyjcie zęby i obetnijcie paznokcie - aby jednak nie można było zarzucić wam nienaturalności (która mimo wszystko nie jest lubiana przez egzaminujących) - jakieś elementy powinny w ubiorze świadczyć o waszym luzie i pewności posiadanej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie i wygodnie. Dżinsy, bluzka, wygodne do prowadzenia samochodu buty. To nie obrona magisterki przecież :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie schludnie i wygodnie. Jakaś elegancka sukienka, lub koszula i spodnie w kant będą jak najbardziej ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez przesady - ma być przede wszystkim wygodnie - spodnie i koszula starczą, niech pasują do jakiś sprawdzonych butów. instruktor z ABC Szkolenia (http://abc-szkolenia.com/) mi mówił, żeby nie przesadzać w żadną stronę - egzaminatorzy lubią jak ktoś jest schudny, zwracają uwagę właśnie na buty. no i żadnych mocnych perfum, bo mogą drażnić. a liczą się i tak umiejętności i humor egzaminatora :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×